דוני בראסקו

Vivi Sparrow

New member
../images/Emo58.gif דוני בראסקו ../images/Emo58.gif

חי חי יחי... סרט יפה!
אהבתי את הסצנה עם המדרגות... הוא מלך!!!
מישו מכאן מכיר אחד שיודע גם להתמזמז עם מישהי, להתלעס איתה זה כולל, להוריד ת'בגדים של שניהם, לעלות במדרגות תוך כדי ועוד בישיבה?! חחח זה היה גדול!!!
יש לי תמונה של הקטע אבל אני אשים בהודעה אחרת כדי שאלו שלא רוצים לראות לא יראו בטעות.
אפילו שלא נראה לי שיש כאלה...
ואיך הוא הכניס ליפני!!! אווץ'! והוא בכלל לא עשה לו כלום!!
כואב הלב.

סרט מעולה

הוא היה חייב להכניס ליפני כדי שלא יחשדו בו ואז יעשו לו מה שהם עשו ליפני. זה היה חתיכת קטע מזעזע וחזק כשהם מכסחים את היפני. השאיר אותי קצת בהלם

Vivi Sparrow

New member
אייה ג'קי אייה! חח ../images/Emo8.gif ../images/Emo58.gif

אחחח ממש רגע לפני שהוא התחיל לבעוט בו אז היה לו פרצוף של נגעל כזה
וזה היה גם הפרצוף שלי אח"כ... איכס אני הסתרתי ת'מסך עם היד כי זה היה מגעיל!!! הוא היה מלא בדם
ואחסה פאחסה...
אני עוד אכלתי אז בכלל יצא לי החשק לאכול, הזזתי ת'מגש לצד והתכסיתי בשמיכה...

בדר"כ

אני מאלה שצוחקים שאנשים מתים בסרטים כי זה מצחיק אבל זה היה פשוט קטע חזק ומזעזע בגלל כל הרעיון של הקטע עצמו אבל הקטע הזה עוד היה בסדר מול הקטע שהוא חותך את הגופה של ניקי (ניקי! חוצפה!) "say Nikki!"

Vivi Sparrow

New member
ההודעות שלך ושלי הן ../images/Emo58.gif

איך השפריץ עליהם מליין דם?!?!?
זה ממש מזעזע!
וזה כל כך לא נראה מתאים לג'וני!! הקטע של הבחור הרע... אם כבר לשדוד זה בסיידר אבל לנסר גופות?!?
אלוהים שבשמיים זה באמת מוגזם והייתי מעדיפה לא לראות בכלל את הסרט כי זה עשה אותי המומה, והייתי בטוחה שיהיו לי סיוטים בלילה כי ראיתי את זה בחדר שלי במיטה... אררררררררר אני כבר נורא פחדתי מג'וני! אני רצינית!
הוא נראה שם ממש לוקו! אי אפשר היה להאמין שזה ג'וני דפ!

קל לראות אותו ככה

כי הוא משחק טוב ויש הפרדה בין הדמות למי שהוא במציאות כמובן. ואני אוהבת אותו שהוא רע (גם כשהוא טוב כמובן) bring it on Loco!

למעלה