השערה לגבי אי המתים+ביסוס

shakshuka6

New member
../images/Emo58.gif השערה לגבי אי המתים+ביסוס

לדעתי עומר ישרוד עד הסוף את אי המתים, ובנוסף מולי וגיא ודן ישרדו עד האיחוד. ביסוס : למולי היה יום הולדת לא מזמן והוא הזמין את כל הנ"ל, כולל עומר! מה שאומר שהייתה להם הכרות .

idodo cohen

New member
הפרכה.

החבורה עברה דרך כמה מפגשי יחצ"נות לתקשורת, מספיק זמן לשיחות. עוד דבר- גם אחרי שהם "עפים" סופית, הם לא חוזרים הבייתה אלא נשארים כולם באיזור. +הם עברו את כל הטיסה לאי, ואז ההפלגה וכל זה לפני שהתוכנית רשמית התחילה. מאוד קרוב לוודאי שהם לא שתקו כל הדרך, אי אפשר לדעת איזה היכרויות נוצרו שם. אם מולי וגיא שרדו עד האיחוד זה די עצוב
לגבי דן זה לא יהיה מפתיע. ולגבי עומר, נו. נראה.
נחכה ונראה? :)

adiryosef

New member
מזה האיחוד?

ראיתי פה כמה אנשים שדיברו על זה,אולי מכירים את זה מהגרסה האמריקאית?כי אני לא ראיתי,אני אשמח אם מישהו יתן הסבר

idodo cohen

New member
אשמח.

[ראיתי לפחות 10 עונות שלמות של הישרדות האמריקאי, לשם הרקע
] "האיחוד" הוא, פשוט, התאחדות שני השבטים לשבט אחד, עם שם אחד וצבע אחד. אחרי מספר הדחות לכל שבט, כבר אין טעם שכמות אנשים כל כך קטנה תחיה בשני מקומות שונים. באותו רגע המשחק הופך לאישי- אין חסינות שבטית אלא אישית, התחרות היא בין כל המתמודדים, ומי שמנצח מבטיח שלא יוכלו להדיח אותו במועצת השבט.

LiRs Lullaby

New member
הם מקבלים שם שבט חדש או שזה לפי הכמות?

של האנשים מאותו השבט, כלומר.

idodo cohen

New member
שֵם או שָם? ../images/Emo122.gif ננסה שניהם

במקור לפחות, בד"כ חברי השבט בוחרים לעצמם את השם, ומכינים לעצמם את הדגל. נדמה לי שככה זה היה, לפחות ברוב העונות. את הצבע הם מקבלים. ואם ניסית לשאול איזה שבט מהשניים הופך להיות שבט המגורים אחרי האיחוד. היו עונות שניתנה להם האפשרות לבחור, בהתבסס על ההישגים של כל שבט ומה נמצא בו, מה שכרגע נותן פור לסבאנה לדעתי. אבל יכול להיות שיקבעו להם ללכת לאי המתים ולהחיות אותו, גם אפשרות

LiRs Lullaby

New member
תודה על התשובות ../images/Emo13.gif

התכוונתי לראשון אבל גם התשובה השנייה זה משהו שהייתי צריכה להעלות על דעתי.....

LiRs Lullaby

New member
חשבתי שאפשר להבין מהמילה מה זה אומר.

איחוד קורה כשמאחדים בין השבטים, מן הסתם. אחר כך מישהו הסביר שמחכים עד שיהיו רק 10 אנשים - במקרה של התכנית יכול להיות שאולי 9 ואז יוסיפו מאי המתים - ואז פשוט מאחדים את השבטים ומתחילים להתחרות זה בזה ולא שבט מול שבט. אגב, מישהו יכול לאמת אם המתמודד שנשאר באי המתים חוזר באיחוד או לקראת הגמר? לא ממש הבנתי את זה....

adiryosef

New member
אוקיי,תודה לשניכם

אני יודע מזה איחוד,אבל לא הבנתי איך זה הולך,אז ביקשתי קצת יותר פרטים. תודה לכם

סאמוואן

New member
מה זאת אומרת?

" גם כשהם עפים סופית הם לא חוזרים הביתה אלא נשארים כולם באיזור"?

adiryosef

New member
כניראה הוא התכוון שכולם נישארים להמשיך

לצפות בחבריהם.

RageBot

New member
הם נשארים

בשטח ההפקה, עם מקלחות וכו'. אבל עדיין בלי עיתונים או דברים שמקשרים אותם לארץ, והם גם לא יודעים מה הולך במשחק, הם רק יודעים מי מודח כל פעם (בגלל שהוא מגיע אל ההפקה).

למעלה