ספוילר לעונה שישית פה למטה

פרק ענק../images/Emo70.gif

ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
ענק
וזהו. טסטוסטרון חולה על הפרק הזה וראה אותו מלאנתלפים פעמים... איזה שיר לדעתכם הכי טוב?
טסטו

blackwolf

New member
ספויילרים לעונה 6 פרק 7

אני אעשה רשימה כי אין שיר אחד. ... התחלתי לעשות רשימה אבל גיליתי שאני אוהבת את כולם! ועכשיו גם יש לי חשק לשמוע אותם שוב, איזה מזל שיש לי אותם על המחשב.

ענת333

New member
../images/Emo58.gif

i´m under your spell של טרה נדבק ולא מרפה, למרות שכל השירים נהדרים והפרק עשוי בצורה גאונית מבחינת ההפקה

טסטו חושב ../images/Emo58.gif

שהשירים: life walk through the fire הם אי שם בראש הרשימה... ואיך לא - bunnies, bunnies it must be bunies ו- there´s nothing we can´t face except for bunnies הם מהמשפטים המובילים ביותר בסידרה... ד"א - שמתם לב שווילוו שרה בערך 3 משפטים בכל הפרק? מה הקטע? היא עדיין תקועה ב- HUSH ?
טסטו

blackwolf

New member
זה פשוט, אין לה שום כישרון שירה

זה באמת אחד הדברים היותר צורמים בפרק הזה. הפרק מצויין , אין ספק, אבל יש לו חסרונות. למשל העובדה שווילו בקושי שרה וגם זה שאין שום התייחסות להתמכרות ( שתתבטא שני פרקים אחר כך ) של ווילו לכישוף. אחד הדברים שבאמת איכזבו אותי ואת חבריי האובססיביים יותר לסדרה, היה שהם הפכו את ווילו למכורה לכישוף במקום למכורה לכוח וחבל, בהתמכרות לכח יש הרבה יותר אופציות. כמובן, אני לא יודעת לאן הם לקחו את זה מאחר ועוד לא ראיתי מעבר לפרק 10.

טסטו דווקא אוהב את זה כמו שזה...

ובקשר לכישרון שירה שלה... גם האחרים לא זמרים מדופלמים (חוץ מג´יילס שהוציא דיסק...), אבל הם עשו כמיטב יכולתם. מצד שני, שני המשפטים שהיא כן שרה היו כל כך כואבים, שאולי באמת עדיף שהיא תשתוק...
טסטו

canimal

New member
וג´יימס דווקא שר מחוץ לתוכנית..

שזה ממממשששששש מפתיע כששומעים את let me rest in peace אבל ג´יימס לא צריך לדעת לשיר. גם אם הוא טוב בזה וגם אם לא, הוא תמיד יהיה הגבר הכי סקסי בכל העולם.

canimal

New member
זה לא שאין לה כישרון

ספויילר.. וכד וכד´.. אני חושבת שהיא פשוט לא רצתה לשיר. ג´וש אמר בראיון שקודם כל הוא בדק מי רוצה לשיר ומי לא ואז כתב תשירים וכל זה. למרות שמסכנה שרה היא שנתה את המיוזיקל והוא הכריח אותה.. אז ווילו ודון פשוט לדעתי לא ממש רצו לשיר. וכמובן שאנתוני אמר שהוא נדנד לג´וש במשך כמה עונות מתי כבר הם יעשו תמיוזיקל..

טסטו לא בטוח ../images/Emo58.gif

כי המשפטים שווילו שרה נשמעו פשוט מזעזע, ע"ע "I´ve ot a feeling we should work this fast, because this clearly could get serious before it´s passed" בשיר I´ve got a theory ועוד משפט בשיר walk through the fire וד"א, גם את שני המשפטים היחידים האלה היא לא שרה לבד, אלא בייחד עם מישהו (טסטו חושב ששניהם עם ג´יילס).
טסטו

ואפרופו קטעים משעשעים... ../images/Emo58.gif

הקטע שג´´לס אומר לאניה וטארה She needs backup והן הולכות להיות זמרות הליווי של באפי פשוט מפיל מהרגליים/כורסה/ענף/whatever... לא
טסטו

למעלה