פרומו לפרק 17 של עונה 8

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif

הגבתי לפרומו כבר בשרשור של 16-17 (כי עשית לי טיזינג) אבל אני רק חייבת להגיד... YAY!!!! צ'רלס לוגן חוזר!!!!!! לא יאומן איך אחת הדמויות הכי אפלות ומפתיעות ב-24, האדם שהכי מגיע לו גזר דין מוות - הוא הדמות שאני הכי שמחה לראות שוב. מכל הדמויות (גם אלה שמתו, צורך העניין) אין על צ'רלס לוגן. מלך!! ג'ק ורנה... עונה וחצי אני מחכה לרגע כזה ביניהם. כדאי מאוד שזה יהיה שווה את ההמתנה (זה נראה ככה). אוף, אולי אפשר לעשות משהו כדי לארגן עונה 9? בואו נגייס כספים להפקה של העונה הזאת... לא צריך הרבה, רק כמה מיליונים.. בקטנה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif

צ'רלס לוגן היה נשיא מיוחד.. והשחקן שמגלם אותו פשוט מעולה! אפילו שהוא היה מנוול- הוא אחד מהנשיאים היותר מעניינים שהיו ב-24... ואשתו הייתה מעניינת לא פחות. אני מאוד שמח שהוא חוזר... רק שלא ישחק עם הנשיאה משחקים.. יש לי הרגשה שהוא שותף איכשהו עם הרוסים..

דנה1982

New member
זו הייתה המחשבה הראשונה שלי ../images/Emo58.gif

עוד לפני שצ'רלס חזר (וגם ציינתי את זה בביקורת שלי ל 15-16) הייתה לי תחושה שהוא מאחורי זה. מאחר ונראה שידעו מראש ש-8 העונה האחרונה, אני חושבת שמתבקש שהמוח הגדול יהיה דמות מהעבר, תמיד מחזירים לעונות האחרונות דמויות גדולות מהעבר... זה סוג של חוק בטלויזיה, לא?
השאלה היא מה יותר הגיוני/מתבקש - שלמרות שהוא כבר "חטא" פעם בפעולות נגד המדינה/ממשלה וגם היה קשור בהתנקשות בדייויד (ומישל), גם הפעם הוא יהיה האיש הרע? או שזו תהיה ההזדמנות שלו "לכפר" על מעשיו הנוראיים מעונה 5?

poland1

New member
../images/Emo58.gif

אני לא סומך על הבן אדם הזה... הראו אותו בפרומו מדבר עם שר החוץ הרוסי.. משהו שם ממש מסריח.

poland1

New member
../images/Emo58.gif תגובה שכתבתי לך בשרשור הקודם:

בפרומו של פרקים 15,16 גם הראו את צ'ארלס לוגן... אבל בגלל שאלה השעות האחרונות של העונה והסדרה כולה אז הם מראים גם קטעים משאר העונה.. אכן פרומו אדיר.. אני מוכן לבוא איתך (בחיי) לארה"ב... לשבת מול המשרדים של פוקס ולשבות רעב
אני אומר לך.. להקים אוהל ופשוט לשבות רעב.. רק שלא יקחו לנו את ג'ק באוור ו-24
ברגע שיהיה לי כסף (אני מקווה שיהיה לי הרבה כסף מתישהו) אני מבטיח לך שאני אקנה את הסדרה הזו.. אשכור צוות ואמשיך אותה עם תקציב ענק
יאללה.. את מביאה אוהל.. אני משלם על הטיסה לשם! שביתת רעב.

RoyBO

New member
../images/Emo58.gif אני ידעתי משום מה

ששר החוץ הרוסי הוא זה שמנהל את כל המבצע הזה

וואו כמה תגובות.

אני לא חושב שבעונה שבע ועד עכשיו הגיבו כל כך הרבה. זאת הסידרה שלנו חברה, ככה זה צריך להיות תמיד, על כל פרק.

דנה1982

New member
נכון

בדקתי אחורה בפורום, השרשור הכי ארוך של עונה 7 היה בפרק 18 כשטוני הרג את לארי. אבל גם את השרשור הזה ניצחנו עם פרקים 15-16. לא תמיד יש הרבה מה להגיד (ולצערי פתיחת העונה הייתה חלשה אז היה אפילו פחות) אבל אנחנו רואים שכשיש - אף אחד פה לא חוסך במילים, וטוב שכך

למעלה