פרומו לפרק 21

poland1

New member
../images/Emo58.gifפרומו לפרק 21../images/Emo70.gif../images/Emo58.gif

http://www.youtube.com/watch?v=flB2yqKoQZA&feature=player_embedded דיי! למה הם עושים את זה? אני לא יכול לחכות
ג'ק מתעלל ברוסי שהרג את רנה!! וואוו! זה טוב! צ'ארלס לוגן עדיין מנסה לנקום בכל הכוח.. ו... מי חוזרת? מרדית ריד!
"הזונה של חסן" שהופיע בתחילת העונה, כשחשבו שהיא המתנקשת.

poland1

New member
../images/Emo58.gifהיי אני שמתי לב

לעיתונאית מהפרקים הראשונים!!
והתגובה שלי יותר עשירה

RoyBO

New member
גם אני שמתי לב ולא בגללך ../images/Emo58.gif

חחח מה שלא שמת לב זה שג'ק לוח מבער ושורף לרוסי המתנקש את הפרצוף

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif הפרומו נראה מבטיח

חוץ מזה שאני לא מבינה מה יש לעיתונאית הזאת לעשות שם, נראה שג'ק ממש מאבד את זה. אם הוא באמת יעשה את מה שדנה אמרה ופשוט יוציא להורג כל אחד מהקשורים בקונספירציה, אז באמת אבל באמת אין שום סיבה להשאיר אותו בחיים בסוף העונה. כי מה שהוא עושה זה לא צדק, אלא נקמה בלבד. צדק זה להביא את ההוכחה, למצוא דרך למצות את הדין עם האשמים. לא לחסל כל מי שנקרה בדרכו. ואם זה מה שהוא יעשה - עדיף שהסדרה תגמר עם ג'ק מת, מאשר עם ג'ק בכלא.

דנה1982

New member
תרגום לפרומו

קריין: ביום שני הבא... ג'ק: הרוסים לקחו ממני משהו ואני אגרום להם לשלם קריין: האם ג'ק באוור יכול להרוס קונספירציה... לוגאן: תמצאו את באוור קריין: או שהיא תהרוס אותו... השליח של לוגאן: אם יש לך אפשרות לירי, תנצל אותה קלואי: אני חייבת למצוא את ג'ק, אחרת הם יהרגו אותו קריין: נותרו רק 4 שעות... עיתונאית: אל תעשה את זה, בבקשה! קריין: עד לסיומו של עידן... ג'ק: מי נתן את ההוראה?! מחבל רוסי: לך לעזאזל! ג'ק: אתה קודם.

למעלה