שרשור ספוילרים

T e M i S

New member
רוצה ספולייר

מישהו פה יודע מה יקרה בפרק 16 של העונה ה6? ספויילר... ולא אהבתי את איך שבאפי היתייחסה לספייק בפרק האחרון!!!!

מוגי 13

New member
אוקי, יש לי שאלה!

דיברתם על מע´ היחסים של באפי וספייק!! קודם כל אני עדיין בשוק! לא הבנתי איך הם בכלל ביחד! אפשר לפרט פחות או יותר כדי שאני אבין מה קורה איתם!! אודה לכם.

iDiT HP

New member
רצית ../images/Emo58.gif קיבלת אחד...

בפרק 16 זה החתונה והמשפחה של זאנדר וה"חברים" של אניה לא מסתדרים משהו. חוץ מזה מגיע מישהו שמזהיר את זאנדר שלא כדי לו להיתחתן עם אניה. זה די כללי כי הוצאתי את התיאור מאתר נהדר של באפי וסדרות אחרות! לא ניראה לי שיש את הפרק הזה בנט עדיין... לא הורדתי פרקים כי נגמר לי המקום... *בוכה* ולאיזה פרק אתה מתכוון שבאפי התיחסה לספייק לא טוב? יש יותר מדי כאלו...

T e M i S

New member
../images/Emo58.gif!!!!

הייתי יכולה לספר לך הכל כלומר מאיפה זה התחיל אם לא ראית את העונה ה5 אבל אני כן אספר בקיצור, ספייק ובאפי שכבו אחרי שהרסו בניין שלם וזה היה אחרי מכות רצח שהביאו אחד לשני ומאז הם שוכבים כמעט כל פרק ואני מתכוונת לדברים שעל גבול הפורנו. הייתי מפרטת יותר אבל אני לא יודעת מה ראית ומה לא.

תשובה (ספוילר לעונה 5 ו6)

בעונה החמישית, ספייק התאהב בבאפי. אפשר לומר- סתם כך. כנראה שהוא הסתובב יותר מדי עם הקוטלת, וכנראה שהצ´יפ בראש שלו משפיע קצת יותר מדי (לא... ה-ר-ב-ה יותר מדי!). בקיצור, הוא חלם חלום רטוב על באפי, מאז הוא אובססיבי לגבי כל דבר שקשור בבאפי. הוא מראה את האובססיה שלו החל בהסנפת (!) הבגדים שלה וכלה בצפייה על הבית שלה, באמצע הלילה. באפי מצידה, דוחה אותו, היא לא רוצה איתו כלום (נו ברור, כולנו יודעים שהיא יודעת שאנג´ל הוא האחד והיחיד בשבילה). מצד אחד היא לא רוצה אותו, מצד שני היא ראתה כמה הוא עוזר לה, ושהוא הציל את דאון, ושהוא נאמן לה ולסקובי גנג, אז לשנוא- היא לא שונאת אותו. בעונה השישית, ספייק היה הראשון לדעת שבאפי הייתה בגן עדן. היא הרגישה מספיק קרובה אליו כדי לספר לו מה היא מרגישה, איך זה היה בגן עדן, וכו´ (כנראה כי ספייק הוא היחיד מהגנג שיכול להבין אותה. הרי הוא בעצמו מת). אחרי כמה פרקים בהם ראינו את באף וספייק מתנשקים (Once more with feeling ו Tabula rasa ליתר דיוק), העיניים מתחממים, וב Smashed אנחנו כבר עדים למחזה שלא עשה לי טוב בבטן: הם שוכבים, פעם ראשונה. בעצם "שוכבים" זאת מילה עדינה. הם די פראיים. בעע. מאז הם עסוקים בלעשות סקס כמעט מדי פרק, ואני סובלת.

הפרק עוד לא ניתן להורדה

מהסיבה הפשוטה שהוא עוד לא שודר בארה"ב. הוא ישודר בארה"ב ביום שלישי. הייתי ממליצה תמיד להכנס לאתר הרשמי www.buffy.com או דרך www.upn.com ופשוט לראות את הפרומו של כל פרק חדש ולקרוא את התקציר. הכי טוב והכי פשוט (וגם הכי בטוח...).

T e M i S

New member
../images/Emo58.gif קודם כל אני בת...

ושנית וזה ספולייר רציני!!! התכוונתי לפרק 15 של העונה ה6 שבו ריילי חוזר עם אישתו כדי לחסל איזה שד ובאפי נפרדת מספייק אחרי שריילי תופס אותם במיטה ביחד! (מה שהיה מאוד חמוד במיוחד כי ספייק היה בלי חולצה!!!) ואני באמת מצטערת אין לך מקום לפרקים אחרים.

hospital_food

New member
מ...

באפי לא נפרדה מספייק בגלל שריילי תפס אותם במיטה יחד, היא נפרדה ממנו בגלל שהוא בגד בסקובי,אם לא שמת לב הוא גידל בביתו בייצים של מפלצות . ככה לפחות אני הבנתי

T e M i S

New member
אני מודעת לזה../images/Emo58.gif

אני רק סיפרתי מה שהיה בקיצור והיא נפרדה ממנו כי היא חושבת שהיא מנצלת אותו וזה הורג אותה

שאני אבין. הפעם זה סופי?

כי כביכול, באפי "נפרדה" מספייק כל כך הרבה פעמים ("אני לא אגע בך יותר", "מה שקרה אתמול היה טעות", "אתה לא לרמה שלי" וכו´...). השאלה הנשאלת: האם הפעם, באמת באפי מתכוונת למה שהיא אומרת/עושה? האם הפעם היא נפרדת *סופית* מספייק? (והאם עכשיו אני אוכל לנשום לרווחה?)

../images/Emo58.gif שרשור ספוילרים

להודעה זו שורשרו כל ההודעות עם הספוילרים בלי האזהרה...

למעלה