שרשור פרק 21

poland1

New member
../images/Emo58.gif שמע.. זה סיום סדרה! לא עוד

סיום עונה לקראת עונה חדשה, זה אשכרה סיום סדרה בת 8 עונות! אני סומך על יוצרי הסדרה הזו ומעריץ אותם על מה שהם בנו כאן, לכן אני מעריך שהם לא יאכזבו אותי.. הם לא סתם החליט שזו העונה האחרונה.. כנראה שלא היו להם עוד רעיונות טובים לעונה חדשה והם החליטו לשלוף את כל הקלפים בסוף העונה הזו.. לעשות משהו באמת ענק.. לסיים את הסדרה ב"וואו". נכון שזה לא בטוח, אני לא יוצר הסדרה.. אבל 24 לרוב לא מאכזבת אז היא תאכזב אותנו בסיום הסדרה? לא מאמין! מי יודע? אולי קלואי עומדת מאחורי כמה דברים? אתה יודע מה היוצרים יכולים לעשות אם הם רוצים? אפילו אם ג'ק בפרק הבא יהרוג את לוגן אני יופתע מאוד.. בכל זאת נשיא לשעבר.. ולראות אותו נשחט ע"י ג'ק.. וואי וואי. אני אופטימי, נחכה לסוף (בעצם.. אני לא רוצה שזה יגמר!!)

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif אני גם סומך עליהם

כי עד כה , גם אם חלק מהדברים היו ממוחזרים, ועם כל הביקורת, הם הוכיחו- שהוא יודעים מה זה טלוויזיה, יודעים ללכת צעד אחד לפני הראש של הצופים.. כלומר -גם במצב כזה , שידענו שתהיה חפרפרת ובפרקים הראשונים העלינו את כל שמות העובדים החדשים ב סי טי יו - כחשודים בחפרפור - (דיינה, ארלו, הייסטינגס, "הבחורה ההיא" ועוד
) - גם אחרי זה - כשגילו בפרק 13 שדיינה היא היה החפרפרת - זה היה "וואו" כמעט אצל כולנו. ככה שיש לכותבים את זה. ואני יודע שהם מקצועיים. האם באמת יהיה סיום שיפיל אותי מהרגליים ? מקווה. אתה יודע, כל מה שאני שומע מכל מיני ראיונות ,נגיד עם קלואי , ועוד - דווקא אף אחד לא דיבר על אפקט של "וואו" .. .כולם אומרים יהיה סיום לא מאכזב וכו' וכו'.. אבל נראה לי בגלל שההמשך הולך להיות לכיוון סרט - אי אפשר לשבור את כל הגשרים ולכן נשמע כאילו אף אחד לא מדבר על סיום שובר חוקי משחק... ולכן - אני קצת מסתייג לגבי האם הסיום יהיה באמת מדהים מכל מה שאפשר לצפות.

poland1

New member
../images/Emo58.gif את האמת? אפילו שנתתי

הרבה ביקורות על הסדרה במהלך העונה, היה לי קצת קשה... כי אני בחיים לא הייתי מצליח לכתוב רבע מהסדרה הזו.. והם כן! הם יצרו דמות (ג'ק באוור) שכולם מדברים עליה, הם יצרו סדרה מנצחת! אני אגיד שוב- גם אם יעשו עכשיו עונה 9 וכולה תהיה ממוחזרת, אני עדיין יהנה מכל רגע.. למה? כי יש את הגיבורים שלנו שם, כמו ג'ק... יש אקשן... יש 24, יש CTU.. קשה לי עם הקטע שהכל הולך להיגמר... השחקן קיפר כבר יתחיל להזדקן ואפילו אם ירצו עוד 20 שנים להחזיר את 24 זה יהיה כמעט בלתי אפשרי. אולי שיעשו את העונה האחרונה שג'ק רע בה? פשוט יוצא מדעתו.. הולך נגד הממשל ומבצע פשעים, זה יהיה מפתיע.. מרענן וכו' וכו'.. אני זוכר שהשחקנית שמגלמת את קלואי אמרה שהסיום הוא "וואו", לא? בכל מקרה, אני באמת מקווה ואפילו בטוח שיתנו לנו סיום שיפיל אותנו מהרגליים.. אם הם הביאו את ג'ק למצב הזה.. מצב בלתי אפשרי.. אז הם יצליחו לעשות הכל! כשג'ק נוקם.. אוי.. כשג'ק נוקם.. אין מצב שלא נקבל וואו... כבר עכשיו אני חושב שזה וואו. מי יודע... אולי קלואי תתגלה כרעה? הכל יכול להיות.. היוצרים משוגעים, אבל משוגעים לטובה!

טיי 1

New member
לשבור את הגשרים ? ?=לשרוף את הגשרים כמובן ../images/Emo6.gif

והוסיפו כפתור LIKE לתפוז ? ? אוי. שאלוהים יעזור להם.

poland1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

LIKE!!!!!!!!
ובמבטא רוסי- לאייייקקקק (ראה ארץ נהדרת)

The Human

New member
אממממ..

אולי מייק נוביק.. ואז יתברר שמיכאל נוביקוביץ' הוא השיבוט הרוסי שלו..
אולי בסוף הארכיפושע הגדול הוא קים ג'ונג איל כמו ב-team america.. אהרון פירס יפוצץ אותי מצחוק, אע"פ שזה לא ממש אמין.. (איזה קטע יהיה לשמוע אותו מדבר רוסית במבטא טקסני..
)

דנה1982

New member
העליתי את ההשערה הזאת בעבר

ויש לי עדיין תחושה חזקה שזו אכן דאליה. הייתה לי הרגשה זו מאמצע העונה - היא עמדה לעזוב בדיוק כשהפצצה הייתה מוכנה להתפוצץ (אבל חזרה בגלל הבת שלה), היא ירשה את בעלה די במהירות ומידי פעם השמיעה היסוסים כאילו רק כדי להגיד "הנה, אמרתי שזה לא נראה טוב, אבל אתם מתעקשים" ובנוסף, משהו באיך שלוגאן אמר עליה שהיא "אישה יוצאת דופן" לפני 2 פרקים כשהיא נאמה במסיבת עתונאים... כאילו יש מצב שלוגאן ודאליה משת"פים. אם זה יקרה, אותי זה ממש לא יפתיע ואני גם לא חושב שזה חסר ערך...

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif אימא'לה....

איזה פרק אדיר!!!! סליחה, אבל זה כנראה הפרק הכי טוב של העונה, טוב יותר מהפרק שגילינו על דנה ואולי אפילו טוב יותר מהפרק שרנה מתה. אפילו יצאו לי כמה דמעות בפרק הזה, כשג'ק נרגע אחרי הטירוף שלו והתיישב במן מבט כזה של מישהו שמבין שהוא בהתקף טירוף. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל... כשנגמר הפרק ישבתי כמה דקות בשוק מוחלט ממה שקרה פה. אין ספק שהכותבים ממש מתאבדים על כל סצנה. לגמרי. זו אולי הפעם הראשונה העונה שאנחנו רואים את ג'ק מענה חשוד כמו שצריך, אבל זו הייתה סצינת העינוי הקשה ביותר ב-24... המכות והנגיחות אחרי שפאבל קרא לרנה "כלבה" והחיטוט בקיבה שלו בחיפוש אחר הכרטיס סים... חצי מהזמן לא יכלתי להסתכל בכלל. מטורף!!!!! יש לי רק שאלה אחת כדי להעיב על הסיפור - למה הנשיא לוגן כזה מטומטם? הרי ברור שכשאתה מנהל מהלך כזה, צריכים להיות לך שני טלפונים. לא ייתכן שלקו טלפון אחד תקבל גם שיחות מהאנשים שאתה מפעיל וגם שיחות מהנשיאה, לצורך העניין. צריכים להיות לו שני קווים, וזה שפועל מול הפעילים שלו צריך להיות מאובטח ובטח שלא צריכה להיות בו מזכירה אלקטרונית שמודיעה שהגעת לקו הטלפון של הנשיא צ'רלס לוגן. בנאדם שכבר פעם שניה מנהל מהלך כזה עדיין לא למד את הבסיס הנדרש כדי להגן על עצמו???? מצד שני, גם הנשיאה מטומטמת. מילא שהיא עוד לא הבינה שצ'רלס הוא המוח מאחורי זה, אבל זה כבר שיא חדש. לתת לו קרדיט, לאשר את כל הפעולות שברור לה שהוא עושה בזמן שהיא משחקת את התמימה שלא מבינה מה קורה מאחורי הגב שלה. כמה סתומה, כמה אטומה! קלואי וארלו פשוט מלכים. כמו קול, שעד לפני שני פרקים לא הייתה לו שום משמעות בסדרה, גם ארלו רק הפעם קיבל כוח מסויים. הגיע הזמן לתת לכולם קצת זמן מסך באמת... תמיד חשבתי שבבוא העת קלואי תעזור לג'ק וארלו יהיה זה שיעבוד מהצד השני. מלחמת גיקים כמו קלואי מול ג'ניס בתחילת עונה 7 (האחת פורצת לשניה למערכת והשניה מנסה לזרוק אותה, זה היה קטע חזק), אבל לא. ארלו בחר את הצד הנכון, מה שאומר ש-3 הדמויות החשובות שנשארו ב CTU כולן בצד של ג'ק - קלואי, ארלו וקול. השאלה היא מה קלואי וארלו יכולים לעשות כשאי להם דרך ליצור קשר עם ג'ק... ייקח להם עוד זמן להגיע עליו ונשארו רק 3 שעות. דרך אגב, רק אני חשבתי שמרדית' בכלל בצד של הרעים בפרק הזה? משהו בסצינה הראשונה שלה היה נראה לא טוב. כאילו היא שם לא מתוך איזה רצון לדאוג לשלומו של חסן, אלא כיסוי למשהו. שהיא זו שאולי דווחה לאנשים של לוגן (למרות שב CTU דיברו על שיחה שהם קלטו ברדאר שלהם). גם כשהיא קבלה את הכרטיס עם הוידאו, וגם כשהיא דרשה לעצור את מה שג'ק עושה... אה, וזה היה כל כך ברור שפאבל הפיל את הטלפון על הרצפה כדי להחביא משהו. הופתעתי שג'ק לא שם לב קודם. אבל הוא כל כך עסוק בנקמה שזה מדהים... ועוד מילה לגבי הנקמה של ג'ק - אמרתי כבר שקשה לי עם הקיצוניות הזאת בג'ק, זה לא היה אצלו אחרי שטרי מתה וגם לא אחרי שהוא איבד את אודרי, ואולי זה גם סוג של "הקש ששבר את גב הגמל" כי בכל זאת אישה שלישית שהוא מאבד בגלל "העבודה" שלו. אבל זה משהו שהוא קצת קשה לצפייה. הוא כל כך הפך לדמות אפלה פתאום, שאי אפשר לדעת מה הוא עוד יעשה. הוא הפך לטוני אלמידה של עונה 7. בקצב הזה הוא גם יענה את לוגאן למוות בסיום הסדרה. וכן, poland, אני איתך על הטיסה למשרדי ההפקה. אני דורשת עונה 9!!!!!

poland1

New member
../images/Emo58.gif לא יכולתי לתאר את הפרק טוב יותר

אימא'לה בהחלט!!! פשוט מזעזע מה שהוא עשה לרוסי בסוף, שוב- אהבתי שהוא סוף סוף התחשבן עם הרוסי שהרג את רנה, אבל זה בהחלט היה מזעזע. בהחלט היא סצינת העינויים הקשה ביותר שראינו בסדרה. אבל אהבתי איך שפאבל (הרוסי) אמר לו: "כן הרגתי את הכלבה שלך".. יוואווו זה היה ענק... איך ג'ק צרח: "אהההההההההההההההההה" ונתן לו כזאת נגיחה.. פוצץ אותו.. קטע ענק שלא ראיתי אף פעם בסדרה הזו.. פשוט גדוללללל!
על הנשיאה אין לי כבר מה להגיד, מצידי שג'ק ישחט לה את הצורה בסוף העונה... עלתה לי כבר על העצבים! ג'ק בהחלט הופך באיזשהו מקום למפלצת, אבל זה מוצדק לא מה שהוא עבר ואני אשכרה אוהב את זה! הגיע הזמן לעשות את זה בסיום הסדרה.... זה הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות, כדי לסיים את העונה הזו עם בלאגן ופיצוץ אחד גדול! בלאגן כזה עוד לא היה לנו, ואני חוזר! עוד לא היה לנו. אני ממש מאושר שקלואי הבינה את הטעות שלה! היא עוזרת לו יחד עם ארלו! הידד... קול ממש היה מזועזע שדנה מתה, ולכן הוא כבר לא ב-100% בעד ג'ק. ולחשוב שבתחילת העונה מישהו כאן חשב שארלו הוא חפרפרת.. גו ארלו, גו ארלו!
הגיע הזמן לסגור חשבון עם לוגן, פחח ולוגן חשב שהוא יסגור חשבון עם ג'ק! ורק אני חושב שדנה יצאה בפרק שעבר ממש, ממש בזול, בניגוד ליפי הנפש בפורום הזה? בקושי התעללו בה וג'ק גמר אותה בשניה, מה שכן.. היא ממש פחדה מג'ק. אני כל כך רוצה עונה 9
תקבעי את המסלול.. אני משלם על הכל- מלונות הכל כלול+כרטיסי טיסה+השכרת רכב+כסף לביזבוזים!

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif לגבי קול

הוא היסס לגבי ג'ק, אבל הוא עדיין מבין שצריך לפעול נגד הטיוח. ואני חושבת שמעבר למי צודק או לא צודק, קלואי הצליחה לשכנע את קול שג'ק בסכנה ושלמרות הכל - לא מגיע לו למות. ראינו בתחילת העונה שקול מעריך את ג'ק מאוד ושכבוד לו לעבוד איתו. אז העזרה כרגע לג'ק היא קצת מעבר ל"צדק" שהוא יכול להשיג, אלא גם הבנה למצב של ג'ק ולעמדה שהוא נמצא בה. ולגבי דנה - לא רק שהיא יצאה בזול, בפרק הנוכחי נתנו לנו תחושה שהיא לא הייתה רעה לגמרי. הסרטון שלה עם פאבל מוכיח שהיא באמת אהבה את קול. היא רצתה להגן עליו והיא באמת התכוונה להתחתן איתו.

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

הוא ממש היסס.. אבל קלואי החזירה אותו קצת למסלול. קלואי יותר רוצה להציל את ג'ק ממוות, הפרק גם שמתי לב שהיא רוצה לגרום לו לרדת מכל זה... אין כמו קלואי! לגבי דנה, זה היה ברור כבר באותו פרק שהיא וקול היו בבנק שהיא עדיין אוהבת אותו, היא ליטפה אותו בפנים כשהוא היה משותק ולא הרגה אותו! אבל לא הייתה רעה לגמרי? היא הייתה רעה ו:&$#%%&#%%#&$!!!!! היא הייתה דמות גאונית בהחלט, אבל אני שמח שהיא הושמדה. זה סרטון שהיא צילמה! היא ידעה שהיא מצולמת בזמן שפאבל טוקרב (הרוסי) לא ידע זאת! היא שקלה מילים ורצתה שבבוא העת, כשהיא תצטרך להראות את זה/כשיתפסו אותה אולי זה יתן לה נקודת זכות והקלה בעונש... היא חכמה מדי. אבל מה אני מצפה? ברור שאת, *דנה*, רוצה להאמין שזה אמיתי.. את חושבת ורוצה שזה ינקה לך את השם.. ולא יוציא אותך "רעה לגמרי".. מנוולת!

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif אני מסכים ואמרתי את זה מהפרק הקודם

דנה היא לא "הרשע המוחלט" ודווקא ככזאת, הבחירה של ג'ק להרוג אותה - מעידה מאוד על הכיוון שאליו הוא פנה. ברור היה שהיא אוהבת את קול.. וכתבתי את זה - בכל רגע היא יכלה לסחוט אותו - ולא השתמשה בזה ועוד. גם האמנתי לה לגמרי כשאמרה לג'ק שכואב לה שרנה נפגעה. דנה היא מישהי שסרחה, אבל בגלל בצע כסף. לא כי היא טרוריסטית צמאת דם. היא צריכה להענש בחומרה.. אבל מבחינה אידיאולוגית היא לא בראש סולם הפשע. וכן, ממש הרגיש הפרק שניסו לחזק לנו שדנה לא היתה רעה לגמרי - כאילו בכוח רצו להכניס לנו לראש שג'ק לא פעל כראוי - למרות שזה מה שהתסריטאים בעצמם הכתיבו לו לעשות (ואז הם טוענים שהוא לא פעל כראוי)

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif אני גם חושב,

זו החלטה אמיצה להפוך את ג'ק למה שהוא, חסר כל רסן מוסרי (הוא באמת עובר את הגבול שיהיה אפשר לנקות אותו מאשמה בסוף), אבל המהלך הזה כל כך מוצדק לאור זה שהסידרה מסתיימת , זה בול מה שהיה צריך לעשות כדי להעלות את הסידרה רמה מהישורת שהיא נכנסה אליו... אחרי כל מה שראינו שג'ק עבר כל השנים, הרדיפות מהממשל , שוב ושוב, הניסיון שלו לפעול כאנדרדוג, כשמנחה אותו הצדק , למרות הדרכים המפוקפקות שלו, לאור כל האנשים שנהרגו בחייו ... אין פלא שהוא בן אדם בדרך לאבדון, שהוא התחרפן, השתגע... זה נראה הדבר הטבעי והנכון ביותר. אין מה לעשות... אי אפשר להישאר טהור ועם נפש יפה, אחרי שעוברים את כל זה. אולי זה מלכלכך אותו - אבל זה בראיה לאחור, כבר כמעט בלתי נמנע. קצת עצוב לי על הג'ק שאהבנו, כי הוא נהיה קצת חיה חסרת רסן - אבל הוא מוציא בעצם מעצמנו את כל התכונות שראינו בו בעבר שהיו רדומות והוא הצליח לרסן את עצמו .

poland1

New member
../images/Emo45.gif אנחנו נהנים מכל רגע ועוד נהנה מכל שניה!

LeB

New member
ספויילר

לעזאזל מה שג'ק עשה היה הדבר הכי נבזי שראיתי בחיים שלי, פרט לסרטון אמיתי מאפריקה של גבר שמוצא להורג על ידי החדרת תורן ענקי לפי הטבעת שלו והעלאת התורן עם חבל על מנת שהבחור ידרדר למטה. פשוט בלתי נשכח. החיים לא יהיו שלמים בלי לראות את ג'ק הורג 50 אנשים בערך בעונה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif אממ

הנקמה המתוקה והטובה ביותר שהוא ביצע אי פעם, ללא ספק. נבזי? למי איכפת..? עוד רוצח שמת בייסורים ע"י ג'ק, לא ביג דיל.

LeB

New member
באתרי gorish למיניהם יש ווידאו של שיפוד כזה

כנראה שהיום רק באפריקה עדיין עושים את זה. לא לבעלי לב חלש, ואי אפשר "להתנחם" בעובדה שזה מבויים כמו ב24.

למעלה