שרשור פרק 820

idoPod

New member
../images/Emo58.gif שרשור פרק 820 ../images/Emo58.gif

צפייה מהנה ואל תשכחו לסמן
בהתאם...

poland1

New member
../images/Emo2.gifאהאהאהאהאהאהאהא! זהו, הששחררתי לעת עתה ../images/Emo13.gif

poland1

New member
5 שעות לסיום הסדרה - ג'ק רוצה את הצדק והנקמה

כפי שלא רצה מעולם! אני כל כך הולך להזמין את הפרק הזה על הבוקר ב-HOT V.O.D אני חושב שהוא לא הולך להיות פרק מעבר, ככה שאהנה ממנו הרבה יותר.

RoyBO

New member
../images/Emo58.gif !!!!!!!!

יששששששששש ג'ק הנוקם! פעם ראשונה בסדרה שג'ק הרג מישהי "חסרת יישע" לא יאומן אבל ג'ני הזו צדקה, ג'ק הולך להרוג את כל המעורבים ONE BY ONE. אחלה פרק!

../images/Emo26.gif

הוא גם רצח את נינה... וגם את הבחור בפרק הראשון של העונה השנייה (I'm gonna need an hacksaw!!!) וגם את ראיין שאפל (אבל זה לא כ"כ נחשב..)

poland1

New member
../images/Emo58.gif חמצן, חמצן ../images/Emo6.gif

טוב.. אז אחרי 2 פרקי מעבר קיבלנו פרק משובח, פשוט ככה... אני שונא, מתעב, רוצה להרוג במו-ידי את צ'ארלס לוגן והעוזר שלו.. כלבים! את דנה הכלבה גם הייתי מקלל, אבל היא סוף, סוף מתה.. יוואווו כמה חיכיתי לרגע הזה, אפילו שהיה רגע שריחמתי עליה, בייחוד בעינויים. אני זוכר את תחילת הפרק כאילו הוא היה אתמול.. הקטע עם קול ודנה בחדר שנתנו להם את הכספת היה פשוט מעולה! גם עם השוטרים בחוץ. הרוסים האלה... מגעילים אותי ברמות יחד עם הצ'ארלס לוגן הזה והנשיאה המטומטמת ביותר בתולדות 24.

יו כמה שאני אוהב לקרוא ספוילרים לפנ

לפני שאני צופה בפרק בעצמי..זה רק מוסיף לציפייה ולמתח..במיוחד ספוילר כזה כמו שלך.

אני יגיד לך למה..

בגלל שהרבה פעמים לוקח לי זמן להשיג את הפרק ואני צריך ממש לעשות שמיניות עד ש..לכן אני מרשה לעצמי לקרוא חוצמיזה שבאמת זה מוסיף לי למתח.

poland1

New member
../images/Emo58.gif אחד הדברים שהכי נהנתי מהם-

שג'ק יורה בסוף בדנה 2 יריות.. ואז היא מתה.. ואז....... .... ... יש שעון עם צליל זה עשה לי טוב על הלב

shai zzz

New member
למה בדיוק נהנת? (ספויילר לפרק)

חתיכת צמא דם. עושה לך טוב לראות אנשים מוצאים להורג? תעבור לאירן ותשקול עתיד מקצועי בתחום. היה פרק טוב עד הקטע האחרון, הכותבים מאבדים את זה לגמרי.

RoyBO

New member
ממש לא מסכים איתך ../images/Emo58.gif

זה הגיע לה מאוד!

poland1

New member
../images/Emo58.gifאתה נורמאלי?

קודם תכנס לפרופורציות! זו סדרת טלוויזיה. וכן.. אני מאוד נהנה לראות אנשים רעים מתים בסדרות האלה ואפילו במציאות (במיוחד אם הם מעזה). במיוחד אני אוהב לראות בלונדיניות שקוראים להן דנה שנרצחות בכזו אכזריות אחרי התעללות.... בכלל, לדעתי הסצינה הזו הייתה דיי פספוס.. יכלו להראות איך ג'ק חותך לה איבר איבר ומשפד את זה.... אחרי זה אולי גם עושה מזה על האש קצת.. יאמי! זה היה מוסיף המון. הסוף של הפרק עשה לי את היום! בקיצור.. תרגע בנאדם
אתה ממש לא רגוע!

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif רק הערה אחת קטנה

קוראים לי דנה ולפני פחות מחודש השיער שלי נהפך לבלונדיני... לא כמו של דנה וולש, אבל עדיין... אז לפי ההודעה שלך היית שמח לראות איך מתעללים בי ומוציאים אותי להורג?

poland1

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את מקרה מיוחד, אז חוץ ממך. מרוב שההוא למעלה הגזים, הרגשתי צורך חזק גם להגזים.. עאלק רצח. כולה חיה שמתה..

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif פרק 820!!!

האמת, ה-10 דקות הראשונות נראו כמו המשך לפרק המעבר משבוע שעבר, אבל משם זה רק הלך והשתפר. השחרור של דנה וולש (טוב, נמאס לי לקרוא לה ג'ני, נשברתי), הקטע שהיא עשתה להם בבנק והמרדף של ג'ק בעקבותיה ברחובות ניו יורק - פשוט רגעים משובחים! עם כמה שכל הפרק צעקתי לג'ק שיירה בה כבר (לא נראה לי שהוא שמע אותי), כשהוא בסוף עשה את זה הייתי די בשוק. בירייה השניה בכלל נשארתי פעורת פה. זו לא פעם ראשונה שהוא מחסל חשבון כזה (מקרה נינה בעונה 3) אבל משום מה כאן זה היה קשה יותר. הוא נראה נורא קר, נורא אדיש, כאילו שום דבר לא באמת מעניין אותו חוץ מנקמה נטו. כשהוא ירה בדנה וולש הוא הוכיח שהיא צדקה, ושהנשיאה צדקה - לא בהכרח צדק זה מה שמכוון אותו, אלא נקמה על רנה. אם זה לא היה נכון, הוא היה נותן לדנה ללכת. לגבי לוגאן... אין לי הרבה מה להגיד, חוץ מזה שהוא הצליח להפוך את הנשיאה לבובה על חוטים שעושה כל מה שהוא רק אומר לה. זה מצחיק, כי משהו בהתנהלות שלו מזכיר את תחילת עונה 5 לפני שידענו מה הפרצוף האמיתי שלו. הוא היה נראה אז נורא מבולבל, קצת פחדן, כאילו צריך שידריכו אותו איך לנהל את המדינה. אז גם בפרק הזה היה בו משהו ששידר את זה. קצת גמגום, חוסר ביטחון. זה נורא הזוי לראות את זה כשאנחנו יודעים איזה חלאה הבנאדם הזה. ואגב, רק אותי הצחיקה הסצינה של ג'ק וקול באוטו? ג'ק נותן לקול מחסנית לאקדח. ג'ק: "לא יכלתי לקחת סיכון." קול: "בן זונה". ג'ק: "אני יודע." אולי זה סתם דבילי, אבל אותי הקטע הזה הצחיק, במיוחד כשהפרק היה רציני ומותח ולא השאירו בו אף אתנחתות קומיות. עוד 4 שעות זה נגמר. באמת שזה נעשה קשה מפרק לפרק.

למעלה