1x17 - ...In Translation

I Love Paige

New member
../images/Emo58.gif1x17 - ...In Translation

וואי, אחלה פרק. אממ, אני מאחר קצת לביצפר וזה.. אבל באמת אהבתי. סוף סוף כולם יודעים על סאן. בקושי היו קלייר וצ'רלי. לא כיף. אממ.. טוב, לא יודע. אין לי זמן להרחיב. שרשרו תגובותיכם לכאן.

netaK

New member
../images/Emo58.gif1x17 - ...In Translation../images/Emo3.gif

פרק מעולה
מאוד מאוד נהניתי ממנו!
קיוויתי שהפלאשבקים של ג'ין יהיו יותר מועילים...זה לא שאי אפשר היה להבין במה הוא עובד והכל...אבל טוב נו.
וולט הצית את הסירה-לגמרי לא ראיתי את זה בא
חשבתי שג'ין הצית אותה, הוא היה שרוף נו
לא האמנתי כשג'ין אמר It's too late, זה פשוט היה מוזר
סוף סוף קורה משהו בין סעיד ושאנון, זה נפלא
הארלי היה בטלויזיה היפנית
כמה הזוי!
עוד מישהו שם לב שכל פעם שהארלי שומע מוזיקה בסוף הפרק (גם לי יש כזה דיסקמן
) יש כזה סוף טוב ונחמד?
באמת! זה מוכח
והממ זהו :) בהחלט שיפור מ2 הפרקים האחרונים!

lolly1

New member
../images/Emo45.gif Jin ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אז הממ באמת פרק מעולה! אני חיכיתי לו הרבה זמן
|מסכים כמעט עם כל מה שזוהרה אמרה| והממ סעיד ושאנון! כמה טוב אך הממ מוזר P: ואממ |לא כ"כ אוהב את סוייר כרגע| My poor Jin
לא חשבתי שג'ין הצית את הרפסודה אבל לא חשבתי על וולט.. אף פעם לא אהבתי אותו $: הפלאשבקים של ג'ין היו טובים לדעתי, כי כבר ידענו מה הוא עושה בשביל אבא של סאן אבל עכשיו זה הממ יותר ברור והכל!
אההה!!!!!1 סוף סוף אמרו "ג'ין" ו"סאן"!! אמרו!!! |מאושר|
ואממ זהו! היה טוב D: שווה צפיה חוזרת!
ואהה אומייגוד שג'ין אמר boat

I Love Paige

New member
|ספוילר 1x17

את צו-חקת עליי?! זה היה כלכך ברור שזה וולט עשה את זה. במיוחד אחרי שגילינו שהוא "עושה דברים". איכ, סעיד. מעניין מה הארלי איבד שם.... מישהו שם לב? נאמ, זהו.

netaK

New member
כן הממ אבל ../images/Emo58.gif

הילד דביל אבל לא עד כדי כך
זה הכל בגלל לוק!

joeys pizza

New member
וואו../images/Emo58.gif

איזה פרק טוב. ממש הפתיעו מלא דברים אני אוהב את הסידרה הזאת שהיא כזאת לא צפויה עם וולט והרפסודה והתגובה של ג'ין לסאן בסוף. חשבתי שאני יאהב את ג'ין אחרי הפרק הזה...אבל הוא עדיין עיצבן אותי שהוא אמר שמאוחר מידי בשבילהם. כי הוא יכל לוותר על זה כי על האי הוא לא עובד בשביל אבא שלה. עכשיו....ספויילר לכל מי שראה את הפרומו לפרק הבא... מי שלא ראה זה לא כזה הורס... פרק הבא הוא על הארלי ועל החיפוש של כולם אחרי הצרפתייה ומראים בפרומו איך הם נתקלים בכל המלכודות שלה כמעט אבל... ישמצב שזה יהיה הסוף של אחת הדמויות בפרק זה. אין לדעת עם סידרה לא צפויה שכזאת.

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gif117

אחלה פרק. בעיניי זה לא היה צפוי שוולט הוא זה ששרף את הרפסודה. הילד הזה דפוק ברמות. ג'ין עצבן אותי בסוף. הייתי בטוח שאחרי הפלשבאק האחרון הוא יסלח לה. ורק לי זה נראה שהוא הבין שהיא אמרה לו באנגלית שהיא התכוונה לעזוב אותו? בסוף עוד יתברר שגם הוא מדבר אנגלית.

lolly1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo3.gif

גמני הייתי בטוחה שגם ג'ין מדבר אנגלית! אבל אחרי שהוא אמר boat באנגלית עילגת כזו אני כבר לא כ"כ יודעת..
(אבל עדיין, ג'ין
)

Islington

New member
../images/Emo58.gif פרק טוב, כמו כל הסדרה

היה משהו שרציתי לשאול אבל כבר שכחתי... \-:

badblondbanana

New member
../images/Emo58.gif 1x17

פרק מקסים. הסצינות בסוף, של סאן עם הבגד-ים ושל הארלי עם המוזיקה, היו פשוט מקסימות. הארלי מעניין אותי מאד כרגע: הוא כמעט היחיד שעליו אנחנו לא יודעים, בעצם, כלום. חוץ מזה שהוא הופיע בטלויזיה הקוריאנית. מישהו פה יודע מה פירוש הכתוביות שהיו שם? מייקל מעצבן אותי. הוא צריך להירגע. אני שמחה שוולט שרף את הסירה, אגב. ככה צריך. ואני לגמרי מבולבלת: אם ג'ין מבין מספיק אנגלית כדי להבין את אשתו כשהיא אומרת לו שהיא עמדה לעזוב אותו, אז הוא מבין מספיק אנגלית כדי לתקשר עם כולם. בטח עוד יסתבר שהוא מדבר אנגלית מושלמת. לא יכולה לחכות לפרק של שבוע הבא.

nirabcd

New member
תמונה מתוך הפרק

הנה התמונה מתוך הפרק שהארלי מופיע בטלוויזיה.... סביר להניח שזה יצטלב בפרק הבא שיראו את הפלאשבקים שלו...

אההה! ../images/Emo58.gif

בגלל זה אמרתם הארלי בטלוויזיה היפנית לא הבנתי.. לא שמתי לב לזה :) פרק קצת חלש לטעמי... אין כל כך מתח, אין כמעט התייחסות לדברים המוזרים באי.. לא יודעת איך לקרוא להם. מפלצת, קולות.. לא יודעת. באמת לא מספיק צ'ארלי וקלייר :( ג'ין וסאן לא -כאלה- מעניינים, וזה קצת עיצבן אותי כי ניסיתי לאכול ולא יכולתי כי הייתי צריכה כל הזמן להסתכל על המסך על התרגום לאנגלית חחחח :) גם אני לא צפיתי את הקטע עם וולט.. וואי, איזה אדיוט ומעצבן הילד הזה.. חושב רק על עצמו. ובשלב מסויים ייגמר להם הכל.. הבטריות לדיסקמן, התרופות וכו'... הם לא יכולים להשאר שם לנצח. אני רוצה להבין כבר מה הקטע עם בוּן ושנון.. גם אחרי הפרק עליהם זה עדיין לא ברור לי. ואממ.. זהו.

Pagra Baleben

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo60.gif

דבר ראשון-לא נראה לי שג'ין הבין מה היא אמרה, הוא סתם הסתובב כי היא דיברה אנגלית איתו ולא יפנית. דבר שני- שירשור נכון! תגיב להודעה שאתה מגיב לה>< כאילו, נו.. נו למי יש את הציור הזה?:|

Anat L

New member
פרק יפה....../images/Emo58.gif

למרות שלא היה הרבה אקשן...אני די אוהבת את הפרקים האלה שלא קורה בהם משהו רציני, ככה אני יכולה לשבת בסבבה בלי לדאוג שמשהו מפחיד הולך לקרות...
פרק חמוד בהחלט
חבל שלא היה הרבה צ'ארלי וסויר

Pagra Baleben

New member
הא!../images/Emo58.gif

ג'ין נהיה מגניב
אהבתי את הסוף:p למרות שזה קצת שיחזור של הסוף בפרק השלישי [נו, גם שם הארלי שמע בדיסקמן איזה שיר וככה זה נגמר:|] מעניין מה קורה עם הארלי באמת>_<

Chakotay

New member
פרק מעולה!

ודרך אגב אני חדש! ממש אוהב את הסדרה! לדעתי אחת הסדרות הטובות שיש כיום, ואנחנו די במחסור בגלל כל הריאלי המשתלט הזה! אז שלום לכולם!

למעלה