8X14

• פותח הנושא BeRo
  • פורסם בתאריך

BeRo

New member
../images/Emo58.gif 8X14 ../images/Emo58.gif

אני באמצע הפרק עכשיו ולא יכול לעצור את ההתלהבות, גם פרק משובח ביותר, הכי טוב עד כה וגם אחד הבחורים ששיחק בסידרה המצויינת THE UNIT, מי שמכיר, והוא הולך להתמודד עם ג'ק. מעולה !!!

RoyBO

New member
../images/Emo58.gif אין מילים

פשוט פרק מעולה. ג'ק הקטלן הזה שיכול לחסל יחידה מובחרת שלמה וכאשר 7 מאבטחים של השירות החשאי לא מסוגלים לאבטח את הנשיא חסן פשוט פרק אדיר, הסיום היה ממש חזק. בנוסף קיבלנו רמז שמעל הטרוריסטים יש מישהו שאחראי על כל הסיפור הזה והוא זה שנותן את ההוראות לדיינה ולכן היא לא עזרה עד עכשיו לטרוריסטים.

דרך אגב

רמז לכך שיש מישהו מאחורי הקלעים שתומך בטרוריסטים היה כבר בפרק 9 של העונה כאשר פרהד בא עם סמיר למחסן שבו הביאו את המוטות הגרעיניים וסמיר אמר לפרהד שהמקום שייך למישהו אמריקאי שתומך במטרתם, כבר אז שמתי לב לזה ואני מנבא שבשני הפרקים הללו תסתיים העלילה עם המוטות הגרעיניים ותתחיל העלילה שבה הם יהיו נגד האמריקאי הזה שמאוד מאוד מעניין מי זה. מפרק 9 זה סיקרן אותי וידעתי שהוא יהיה החלק השני של העונה, או השלישי אם מחשיבים את המאפיות הרוסיות. אני ממש מתרגש לפרקים הבאים !!!! עצוב לי !!!

טיי 1

New member
אני חייב לחלוק איתכם תהייה ממש טיפשית

ממש ממש טיפשית.. אבל... (אין פה ממש ספוילר.. זה משהו כללי שהיה בכל העונות של 24) מה יקרה אם ברגע שהחוטף/חוטפים/אנשים רעים, יתקשרו לנשיא/ה ארה"ב להעלות את הדרישות שלהם, והנשיא/ה פשוט לא ירימו את הטלפון. הBAD GUYS - לא תינתן להם ההזדמנות להציב את האולטימטום וכך הנשיא/ה יוכלו למשוך זמן עד שיגיעו לתפוס את הרעים
אני יודע שיש כמה פגמים בתוכנית שלי.. אבל.. ניסיתי

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif מה יהיה, הפרקים מוציאים אותי שקרן:(

פרק קודם אמרתי שאולי הפרק הקודם הוא הפרק הטוב ביותר העונה , ועכשיו בא הפרק הזה והוא בעצם הטוב ביותר העונה.. האמינות שלי קצת יורדת פה לא ?
אין מילים !!! (שוב, חוץ מהדקה האחרונה, הריטואל הזה שמנסים לעשות מתח של בשנייה האחרונה לתת הוראה שתפעיל את הפצצה שתשמיד 10 אחוז מאוכלוסיית מנהטן ... די , השטיק הזה כבר לא עובד אחרי 7 עונות. כל פעם מחדש, גם אם הפעם באמת הולכים לפוצץ את הפצצה הזאת).

טיי 1

New member
../images/Emo207.gif TIK TOK... טריילר לפרק הבא 8x15

טריילר לפרק הבא (מש"ש /
(כמובן) TIK TOK

idoPod

New member
../images/Emo58.gif 815 הטריילר

יש לי רק דבר אחד לומר OMG לדעתי ה-10 פרקים הקרובים הולכים להיות האירוע הטלוויזיוני הטוב ביותר אי פעם. הטריילר מדהים מרתק ומה לעזעזל צ'ארלס עושה שם? שבוע הבא שעתיים ואם צריך להגיד את האמת אני מעדיף לדלג על כל חופשת פסח הקרובה ושיגיע כבר יום שלישי הבא. יותר מאוחר אכתוב על הפרק סופר דופר שהיה היום

|ספויילר| פשוט פרק ענננק. אני אוהב כל עונה של

24 והעונה הזאת היא מעולה ונראה כי היא תשתבח ב10 הפרקים האחרונים.

Boran

New member
../images/Emo58.gif

דיינה פשוט חפרפרת גרועה, ואני לא יודע אם זו השחקנית או הדמות. ומעבר לזה, זה לא מסתדר עם כל מה שקרה איתה עד עכשיו. לא מסתדר לי גם ששלחו את טארין למשימת ההתאבדות. אדם שהיה ראש מערך האבטחה של הנשיא צריך להיות יותר ערכי בשבילם מאשר סתם לשלוח אותו להפוצץ, שזו משימה שבד"כ נותנים לזוטרים. העונה הזאת חביבה, אבל לא ממריאה כל כך מבחינתי.

Y. Welis

New member
../images/Emo45.gif הפעם משתפר. יש זרימה טובה

אם כי אפשרות מס' 4, לא הועלתה משום מה - לשלוח את חסן לטרוריסטים כפיתיון, ולא כבן ערובה, רק כדי לפתות אותם לזוז. נראה שהוא היה שמח להסתכן (ומה עם גלאי הקרינה? ומה עם הזיהום של הקרינה שהרג את הבן של איש המאפיה הרוסי, אבל לא מדאיג את הטרוריסטים?). סוף סוף אקשן נשיאותי, נאום טוב וגנרל קיצוני נחמד (תמיד יש כאלה בסידרה הזו. אבל המדים היו חסרים לו. אגב השחקן מוכר - היה ראש העיר העיסקי ב'יריחו', הזכורה לטוב), רק חבל שהוא לא במדים - היה מקצין אותו יותר. היחידה המיוחדת שלו הגיעה קצת מהר מדי... אפשר היה קצת לעכב אותם. הקרב במנהרה היה מוצלח - הקרבה עצמית של אנשי השירות החשאי (חבל שסופה של הסוכנת לא הוצג. עוד פיספוס של דרמה), וכן רימוני העשן. השאלה היא למה ג'ק לא נעזר בהם מההתחלה, ולא הציב מארב בנקודה טובה יותר. חלק מאחריות המפקד היא לדעת לחסוך בחיי אנשיו. אפשר היה לנהל נסיגה מוצלחת יותר. עוד נקודה - החשדנות של קלואי. עדיין רדומה? ציפיתי לראות אותה מתגנבת מאחורי דיינה. אולי בפרק הבא. אם לא, סימן שהיא נשמרת לסוף. מקוה שלא ימתחו את זה יותר מדי, אחרת זה יפגום בזרימה הטובה שהחלה. למרות השאלות המציקות, השילוב המוצלח שעושה את הסידרה הזו, בין הדילמות המוסרית, המבצעית והפוליטית, עבד הפעם יפה. חבל שעברו 12 פרקים עד שהגיעו לאיזון, אבל לפחות המחצית השניה של העונה נראית מבטיחה יותר.

דנה1982

New member
אוף כתבתי הודעה ארוכה שנמחקה לי!!!

ובה נורא התלהבתי מהפרק הכי טוב שהיה עד עכשיו. הכי איכותי, הכי משובח. אני אקצר קצת את הביקורת שלי כי אין לי כוח לכתוב הכל שוב את רוב הפרק יכולתי לנחש מראש, בעיקר מהרגע שטיילור ביקשה מג'ק ללוות את המשלחת של חסן. לא מוציאים את ג'ק מהשטח סתם. כשהתחיל הדיון (המרתק) סביב השאלה אם לוותר על חסן או לא, היה לי ברור שזו המשמעות של ג'ק - הגנרל יחליט לחתור תחת הנשיאה וג'ק יציל אותו. זה היה צפוי ביותר. אגב, הנאום של הנשיאה, כמה שהיה מלא בקלישאות, היה נאום טוב. חוץ ממה שציינתי, שאר הפרק הצליח להפתיע אותי. לא צפיתי שאית'ן יעלה על זה, למרות שברגע שהוא כן עלה על זה, היה ברור שלא יתנו לו לצאת מהחדר (פלאשים למייק נוביק סוגר את לין בחדר בעונה 2), אבל לא היה ברור שהוא יחטוף התקף לב (אם כי כשהוא חטף אותו היה ברור שהגנרל לא ייתן לרוב להזעיק עזרה). ציפיתי שקינן יצליח להשאיר את הטלפון דולק כשהתקשר לג'ק (יש לו את הטל' שלו בספיד-דיאל או משהו???) אבל היו צריכים למרוח את זה קצת. מהרגע שג'ק והמשלחת יצאו לעבר המכוניות הפרק השתדרג ברמות מטורפות - השיחה של ג'ק עם רוב, ההבנה שמשהו מסריח וההחלטה לחזור אחורה, וכמובן התגובה הלא-מפתיעה של הסוכנים לתקוף. הפמיניסטית שבי נהנתה מזה שאישה ניהלה את העניינים ומתה גיבורה, אגב. אני לא חסידה גדולה של קרבות יריות אבל זה פשוט היה תענוג. אמנם קרב מאוד ארוך (10 דקות אם לא יותר) אבל מצוין. גם רימוני העשן, גם העובדה שג'ק חיסל לבד יחידה שלמה וגם חסן שצץ בדיוק ברגע הנכון. ציטוט הפרק מבחינתי הוא של ג'ק הפעם - "אני לא מקבל הוראות מאף אחד למעט מנשיאת ארצות הברית". אהבתי גם את זה שהוא זרק את האקדח לחסן ואמר לו "תגן על המשפחה שלך". מלך. תהיה - למה בכל עונה אין לנו שום רמז על החפרפרת, היא/הוא לא נעלמים אף פעם, לא מדברים בטלפון, כלום, וברגע שאנחנו (הצופים) מגלים מי הם, פתאום הם פועלים בצורה כל כך ברורה שלא ברור איך אף אחד לא קולט את זה. אני אומרת את זה כי דנה במשך כל היום דברה רק עם קווין, אפילו טרחה לנטוש את עמדת המרגלת כדי לצאת להרוג את קווין, ועכשיו פתאום יש לה זמן להיעלם לדבר בטלפון ואין לה בעיה לעשות את זה גם מול הפרצופים של בריאן וקלואי. רק חסר שהיא תסתובב עם שלט: "אני החפרפרת". 2 הסוגיות שאותי מעניינות לגבי הפרק הבא - איך בדיוק יעצרו את הפצצה הזאת אם יש רק 15 דקות (אין סיכוי שג'ק יגיע בזמן) והאם אית'ן ימות... אני מתה על אית'ן!!

Y. Welis

New member
אם יש לך פיירפוקס, יש תוסף בשם lazarus

ששומר כל דבר שמקלידים בתיבת טקסט כלשהי ברשת. עם התוסף הזה, שום הודעה לא תאבד יותר - הכל יהיה שמור בתוסף הזה. שווה להתקין (ובכלל לעבור לפיירפוקס). ובעניין 15 הדק' - אני מהמר על טארין והבת-של. היא תשכנע אותו - האהבה תגבר על הכל.

poland1

New member
פרק מ-צ-י-י-ן! כל רגע בו היה מעולה!

לא רוצה שהסדרה הזו תגמר!

למעלה