NCIS עונה 7 פרק 8

asnafi

New member
|ספויילר| מסכים לחלוטין

מסכים לחלוטין. בהחלט פרק טוב. היה משעשע לראות איך פתאום כולם/כולנו תלויים בחשמל...

רץ מהר

New member
../images/Emo58.gif לפרק

אוי איך שאני נהנתי! מעולה. אין על הסדרה הזאת, מספקים לי כל שבוע 45 דקות של נחת וצחוקים
נקרעתי כשזיוה, טוני ומקגי לא ידעו מה לעשות עם מכונת הדפוס הישנה, והיה ברור שה"דינוזאור" גיבס יבוא להצילם. היה נחמד איך הראו מה מהטכנולוגיה המתקדמת של היום היה הכי חסר לכל אחד, ע"י חזרה על המשפט "מה אנשים עשו לפני שהיה..." ע"י כמה דמויות שונות. גם הסיפור הבלשי מסביב היה מעניין ולא צפוי. אני כבר חשבתי שבעונה השביעית אי אפשר להפתיע אותי יותר, והנה הפתיעו, בחיים אי אפשר היה לנחש מה פשר הדרכונים המזוייפים וסיפור הכיסוי שמסביב ל"להקה הצבאית". הדבר היחיד שאולי היה טיפה לא הגיוני היה העובדה שרק אנשי ה NCIS עסקו בפשע הזה, שהשפיע קשות כמעט על כל העיר למשך שעות רבות. נכון שהקורבן היתה מחיל הים, אבל התמונה הכוללת היתה גדולה הרבה יותר ומצדיקה התערבות של גורמים גדולים יותר. על אחת כמה וכמה כשכל העבודה נעשית ידנית. אבל ניחא, נוותר להם. אגיד את זה שוב - פשוט אין על הסדרה הזאת! רק שימשיכו ככה.

gromp

New member
../images/Emo58.gifאכן כן

פרק נהדר! נהנתי מכל רגע. העלילה הייתה טובה, ההומר נהדר ורק נפלא. זה הוא הפרק השני ברציפות ממנו אני נהנה מאוד ואולי מפקי הסדרה על הגל הנכון? אני חייב להסכים עם "רץ -מהר" לגבי העניין שרק NCIS מעורבים באמת בנושא כאשר מדובר במקרה ממש חמור. מי זוכר את העונה הראשונה בה NCIS רבו עם חצי מהעולם על השתתפות בחקירה? :)

Dark Storm

New member
../images/Emo58.gif

הם לא עבדו על הפסקת החשמל ספציפית, אלא על ההשערה שזה קשור למקרה שלהם של קצינה מתה בהלך התקפה על משרדי ספק אינטרנט. בטח היו גורמים אחרים שחקרו את הפסקת החשמל ספציפית, אבל חסכו מאיתנו את המעורבות שלהם בפרק.

kenz

New member
בד"כ לא מגיבה אבל - פרק גאוני !!!

עזבו את העלילה, שהייתה טובה, ואת הכימיה שהייתה נהדרת, גם הכימיה של אבי :)... אבל העריכה - שבמקום הסווש הרגיל, עם התמונות שחור לבן של סוף סצנה, היו תמונות של פולאריוד מהמצלמה של גיבס... וזה שטוני לחץ על הלחצן בשלט ומקגי תלה את המסמכים על לוח השעם.... גאוני - כבר אמרנו? פשוט גדולים.

למעלה