NCIS עונה 7 פרק 9

gromp

New member
../images/Emo58.gifחג הודיה שמח!

מחר בערב למען האמת - אבל הפרק אכן מכניס לאוירת החג. הפרק עצמו היה פרק של חג ההודיה טיפוסי. הומר רגיל ומשעשע. אני חייב לציין שבעקבות השני פרקים הקודמים ציפתי לפרק יותר טוב. העלילה אכן הייתה קצת נדושה. כמה דברים קטנים על הפרק: 1 רואים את טוני מתכונן להגנה על הילדה בבית המאובטח עם מנשא מעניין. [אנחנו לא ראינו אותו במשימת אבטחה] 2 הקטע עם היד הכרותה - אז הגיע הזמן לחדש כמה דברים - יד כרותה לא עובד (צריך חום גוף בשביל כל קורא כף יד פשוט - ולמתוחכמים אף רקמה חייה). כמן כן להרים טביעות אצבעות ולהשתמש בהם לא עובד גם כן - צריך עומק לטביעת אצע. 3 הקטע אם פתיחת הטלפון של המת הזכיר לי משהו. יש סיפור ידוע ממלחמת לבנון הראשונה (מבצע שלום הגליל באופן רשמי..) שבו שני קצינים של 8200 פתחו פלאפון שחזבאללה נטש באחד הקרבות בלי שיעבור בדיקה של מוכנת שיקוף - והפלאפון התפוצץ ופצע אותם קשה. מצאתי את הכתבה בנושא, ענבר הוא מפקד כיום ביחידה שלי, ויד שמאל שלו כרותה עד המרפק.

Dark Storm

New member
בנוגע ל- 2

אפנה אותך לפרק של "מכסחי המיתוסים" בו בדקו אם באמת אפשר לעבוד על מנעולים ביומטרים בשיטות שונות מהסרטים ונמצא שמספיק לקחת טביעת אצבע, להדגיש אותה קצת עם עט ולתת קצת רוק על הנייר שלה מאחורה וזה עובר כל דלת עם מנעול טביעת אצבע - גם כזה שדורג כ"רמת אבטחה של הפנטגון". גם אני הפעלתי כמה מחשבים ניידים שהיו נעולים עם טביעת אצבע בשיטה זו חח

gromp

New member
מדהים

אהה, איך שאני אוהב אותם. למרות זאת אני עדיין בטוח שיש קוראי טביעת אצבע יותר מתוחכמים. אני פשוט לא מבין איך זה הצליח להם.... מראים את זה בכל סרט ריגול משנות ה-90... אולי אני פשוט סומך יותר מדי על אנשים להיות קצת חכמים. בכל מקרה, סיבה טובה נוספת למה לא להשתמש בקורא טביעת אצבע להגנה על משהו...

א אוהל

New member
../images/Emo58.gif שדה התירס זה קלאסי לחג ההודיה

אהבתי את הסמליות. רק לא הבנתי בסוף למה הרוצח הוא הרוצח - מה היה בכלל המניע שלו? הרי שתי האחיות מכרו את הסודות - איפה הוא השתלב בכל זה? מה הוא הרוויח?

Dark Storm

New member
../images/Emo58.gif

הוא זה שארגן את המצבע הזה של למכור את הסודות, אני כבר לא ממש זוכר מה הוסבר בסוף אבל כנראה שרצח כדי לא לחלוק את הכסף או כדי לא להשאיר עדים או משהו כזה.

למעלה