NCIS: Los Angeles עונה 1 פרק 9

gromp

New member
../images/Emo58.gifאהבתי

הפרק היה טוב. נתן תחושה שהסדרה מסתמנת כהמקבילה של NCIS - רק הרבה יותר מהירה ומלאת יותר אקשן. קיוותי שהצוות המקורי של NCIS יתן הופעת אורח - אולי בהמשך העונה. בכל מקרה אני צריך יותר כימיה בין הדמויות - יותר אינטרקציה ויותר הומר כדי שהסדרה הזאת תתעלה לרמה של NCIS.

א אוהל

New member
../images/Emo58.gifאחלה פרק

היה גדול הקטע עם ה-muggles בבר
(מי לא קרא הארי פוטר?!?) האם באמת יש יכולת להתחבר לכל מצלמת אבטחה שהיא כולל מצלמות פרטיות בבתים, מצלמות תנועה ומצלמות בעסקים סתם ככה בקליק מחשב? הרבה מהסדרה בנוי על זה וזה נשמע לי בדיוני לחלוטין.

gromp

New member
1984?

מצלמות אבטחה פרטיות של המת - זה די פשוט להתחבר אל זה ברגע שהוא מת... אני בטוח שזה אפשרי להתחבר למצלמות תנועה.. אבל לגבי השאר זה אכן מזכיר את 1984... למעוניינים - אני קורא עכשיו את "מבצר דיגטלי" של דן בראון. בספר עצמו ל-NSA יש יכולת לקרוא כל מייל בעולם. פשוט נראה שזה הטרנד החדש-ישן.

Dark Storm

New member
ל- NSA יש באמת יכולת כזו

אבל זה לא כאילו יש להם אלפי אנשים בחדר שיושבים וקוראים כל אימייל שנשלח, יש אלגוריתם שמחפש מילות מפתח ע"פ מידע מודיעיני. לגבי המצלמות - אלו הפרטיות יש אפשרות לפרוץ אליהם - זה לא חוקי אלא עם צו בימ"ש אבל פחות מתעניינים בהבט החוקי שם. מצלמות תנועה זה לא בעיה לצפות בהן, בהרבה ערים גדולות בארה"ב בכלל רישתו את כל העיר במצלמות על מנת לסייע במאבק בפשיעה ובטרור.

למעלה