SGU 2X14

18zoot

New member
../images/Emo58.gifSGU 2X14

יש! גין חזרה והיא אפילו שרדה את הפרק! (וגם אמנדה פרי), החלק הזה של הפרק היה מצויין ובהחלט הייתה זו החלטה נכונה להחזיר את אחת מהדמויות המעניינות ביותר בסדרה, ההימור שלי הוא שבעתיד ימצאו חדר לבניית משכפלים (דומה לזה שבאטלנטיס) ויבנו לשתיהם גוף חדש (או לפחות זה מה שהיה קורה אם הסדרה לא הייתה מבוטלת). העלילה השנייה בסדרה הייתה לחלוטין חסרת היגיון, וולקר חולה וסתם כך, בלי כל היסוס גריר מחליט לתרום לו כלייה? למה? אף פעם לא הראו שהייתה איזה חברות בין גריר לוולקר (בניגוד למשל לבין גריר ואיליי או גריר ופארק) ובהתחשב בזה שוולקר היה חלק מניסיון ההפיכה כנגד הצבא זה עוד יותר חסר היגיון שגריר, החייל הנאמן ביותר כנראה על הסיפון, ירצה לעזור לוולקר. סתם קטע של דרמה טפלה וחסרת היגיון.

../images/Emo58.gif יאהההה!!

היה פרק מבולבל כזה אבל מגניב. לגבי גין ואמנדה - זה מעולה שיש להם עכשיו שתי "מושתלות" בתוך המוח של הספינה, תחשבו כמה זה יכול להיות מועיל. חחחח. אבל זו בכל זאת עלילה משוחזרת. זוכרים שבאטלנטיס נכנסו שתי ישויות לתוך הגוף של מקיי (נדמה לי שזה היה מקיי, או הדוקטור, לא זוכרת)? לגבי העלילה עם השתלת הכליה - מסכימה לגמרי שזה מופרך לחלוטין. פראמדיק מוצלחת ככל שתהיה טי.ג'י. - בלי שום עזרה של רופא, בלי צוות רפואי... הם בהחלט יכלו למשוך את זה עוד קצת עד שישוחזר הקשר עם הארץ דרך האבנים, והיו שולחים מנתח, לפחות. דקוא לגבי זה שגריר התנדב מיד אין לי בכלל השגות . זה מתאים לדמות שלו כמו כפפה. תמיד ראשון, תמיד מתנדב לכל דבר מסוכן, תמיד מנסה להוכיח שהוא "מארינס". היה ברור לי לחלוטין שזה יהיה הוא מהרגע שהוא בא לת דגימת דם לבדיקה. חבל שהלכו ככה. זה דוקא היה יכול להיות מעניין (אבל אולי מתאים לסדרת בית חולים ולא למד"ב) אם מי שהיה נמצא מתאים היה מישהו פחדן ואגואיסט כמו למשל ראש...

רק אני מאד מאד מאוכזב?

השתלת כליה? ראש מהעתיד שאומר להם לא לעבור ובעצם כלום לא קורה בפרק? הפרקים האחרונים הם עמידה במקום , בכל פרק הכותבים נושמים לרווחה , אחד פחות למנאייק . אבל לסדרה כזאת לא צריך לקרוא סטרגייט יוניברס , זו לא סדרת מד"ב , היא יכולה להתרחש במוסך בלי בעיות. נראה שפשוט נמאס לכותבים והם מנסים להמאיס את העסק גם על הצופים. אצלי הם די מצליחים , את 3 הפרקים האחרונים רפרפתי , ואני חובב מד"ב שרוף.

למעלה