אבי.

סימונה4

New member
../images/Emo6.gifאבי.

אבי יש לי בעיה באיימל. בשבוע הבא זה יסתדר. ועד אז...סבלנות. סימונה.

asloma

New member
סימונה - למה בשבוע הבא ?

למה לא עכשיו ? את יכולה לפנות לתמיכה בטלפון של ספק האינטרנט, אני תמיד מנצל אותם... אבי סלומה וחוץ מזה מה נשמע ?

סימונה4

New member
אבי.

אבי,אמנם לא היינו בקשר המון שנים,אך לא יתכן ששכחת את מגבלותי? הדיבור שלי לא ברור כשלך. ואתמול נזקקתי לעזרה מצד אמי לתמיכה תכנית,כי לא יכולתי להכנס כלל לאינטרנט,וזה היה מאוד מאוד קשה לשתינו.ואין לי כח לעבור זאת שוב היום.בשבוע הבא,באיזה יום בידיוק,איני יודעת,אבל אז יבואו לתקין לי אינטרנט מהיר.ואז אבקש מהטכנאי לסדר לי את כל הבעיות שם. מובן לך אבי? וחוץ מזה,אבא נפטר לפני כמעט 8 חודשים.וזה קשה מאוד. וחוץ מזה אני עדיין רווקה. ואין לי ילדים מחוץ לנישואין.אני גרה עם פיליפינית בדירה נפרדת מאמא. אני עובדת ב"המשקם"נתניה מזה 28 שנה כמעט.וחוץ מכל זה אני כותבת שירה ב"במה חדשה". באינטרנט. נסה להכנס לבמה, חפש את סימונה ברנשטיין,ותקרא את שיריי. אתה יכול גם להגיב עליהם אם אתה רוצה בזה. סימונה.

../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo20.gifסימונה יקרה

למרות שהודעתך מופנית לאבי, אני מרשה לעצמי להתייחס לסיפורך הקשה, שרואים אותו היטב בין השורות, אז הנה ההתייחסות:קודם כל, קבלי את תנחומינו הכנים על פטירת אביך ז"ל. כל הכבוד על כתיבת השירים באתר האינטרנט, את מוזמנת לפרסם אותם גם כאן בפורום, כפי שעושה לא פעם אבי, שיריו נמצאים בתור קבצי וורד, במדור הקבצים. אני מקווה, סימונה יקרה, שיבוא יום, ויהיה שיפור במצבך, ולו השיפור הקל ביותר. את מוזמנת להישאר כאן, אנחנו נספק לך משענת ובית חם, ליאת.

למעלה