היום גדלתי בעוד שנה
5/9 **בונוס**

דידיZ

New member
../images/Emo6.gifהיום גדלתי בעוד שנה../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif5/9 **בונוס**

זה התאריך שלי... ואוו, איזה מהר הזמן עבר מאז היומולדת האחרון... **בונוס**
בשנה שעברה אני זוכרת שקיבלתי שיחה מוזרה מחו"ל לפלאפון, זה הלך ככה- אלמוני- "זהבה" אני- "כן..." אלמוני- "מגיע לך מזל טוב" אני- "תודה...<?>" אלמוני- "את יודעת מי אני?" אני- "לא מוכר לי" אלמוני- "יש לנו יום הולדת באותו יום!" אני- "רמי, מה שלומך??..." <באותו רגע בעצם הבנתי שזה הדוד שלי שגר בקנדה, ובאותה תקופה גם בן דודי שגר בארץ ביקר אותו, אז יצא ששניהם התקשרו אליי...הפתיעו אותי...> ובהמשך לשיחה... רמי- "הכול מצויין אצלי, רק ש"טיפה" קר פה..." אני- "אצלנו הייתי אומרת שחם יותר...אז מגיע גם לך מזל טוב!" רמי- "תודה מתוקה...שיהיה לך יום טוב" אני- "גם לך..." רמי- "יש כאן עוד מישהו שרוצה לדבר איתך..." ואז השיחה עברה לבן דודי...ואני לא אפרט עוד...**בונוס** שיהיה לכולם יום טוב!!

Yggdrasil19

New member
נייס... ../images/Emo49.gif

מה שלומך? אני יוצא תיכף לסרט, בהצתה מאוחרת מאוד. אולי אכתוב פה ביקורת.

דידיZ

New member
תודה!../images/Emo70.gif../images/Emo9.gifעץ!../images/Emo6.gif

תהנה בסרט...דרך אגב איזה סרט?

Yggdrasil19

New member
"המומיה 3" ../images/Emo156.gif

סרט טוב, הרבה אקשן, הרבה צחוקים, כמה קטעים הזויים בטירוף
ודרך אגב, אני ממליץ לך בחום להימנע מהגבינה המותכת שבאה עם הנאצ'וס בקולנוע "גיל", תטבלי בה קצת אבל אל תעשי מה שעשיתי, שזה לטבול בתוכה אצבע עד שתיגמר אחרי שסיימתי עם הנאצ'וס. אחרי זה הגעתי להבנה, יחד עם הצרבות שבאו מהסלסה (שגם אותה חיסלתי עד הסוף), איך מרגישה אישה בהריון.

דידיZ

New member
הצלת את חיי!!! הרגע האצבע שלי עמדה לטעום את..

הגבינה!! תודה על האזהרה
ואם זה סרט כל כך טוב אולי כדאי גם לראות אותו... אני אישית כבר מתה לראות את באטמן והאביר האפל, שאותו חובה לראות רק בקולנוע...אם הוא עדין מוקרן, אני מקווה!

דידיZ

New member
אני מבטיחה לראות עם הכרטיס הזוגי

שאקבל לרגל יום ההולדת...

rav80

New member
גמאני ראיתי את הסרט

ומאוד אהבתי, כמו שאמרת הרבה אקשן וצחוקים
מומלץ ! :)

Sparrrow

New member
ראיתי, לא ממש אהבתי

ידעתי שהסרט לא יהיה מלהיב במיוחד או שאצא ממנו בהרגשה של 'וואו', אז לא ממש התאכזבתי.. מעביר את הזמן נחמד, אבל אל תלכו אלא אם באמת אין לכם משהו יותר טוב לעשות וזהבה- אם ההתלבטות היא בין זה לבאטמן, תראי את באטמן. אם ההתלבטות היא בין זה ללראות את באטמן למרות שכבר ראית אותו פעם אחת, תראי את באטמן. אם ההתלבטות היא בין לראות את זה או לראות את באטמן למרות שכבר ראית אותו כבר יותר מפעם אחת, עדיין תראי את באטמן (וכך הלאה באינדוקציה). ותקראי לי גם לבוא לראות את באטמן!

Yggdrasil19

New member
לא חוכמה

הרי ברור שבאטמן האביר האפל זה הסרט הכי טוב בחמש השנים האחרונות.

rav80

New member
מזל טווווווב ../images/Emo13.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo65.gif עד 12000 ! ../images/Emo6.gif

kiksky

New member
../images/Emo141.gifמזל טוב דידי../images/Emo65.gif (קצת באיחור)

מזל טוב ויום הולדת שמח מכל הלב
אני מאחל לך רק טוב בחיים ושתמשיכי להיות מי שאת, למרות שאנחנו מכירים רק דרך התכתבויות, את אחד\ת האנשים היותר מדהימים שהכרתי ושתמיד מעלה בי חיוך
טוב שנולדת

דידיZ

New member
חבל שלא נולדנו באותו זמן../images/Emo8.gif../images/Emo140.gif

כבר ציינתי שאין עליך
אחד האנשים הכי נדירים שהכרתי...רק מרחוק אמנם... אתה ה-Man
Kiksman

למעלה