חופש!הגיע חופש,ואיתו גם פיגוע

אסאל

New member
../images/Emo6.gifחופש!הגיע חופש,ואיתו גם פיגוע../images/Emo7.gif

חופש נעים שיהיה לכולם! תזהרו לכם בבקשה.....היום ......פיגוע....אלנבי.....5 הרוגים ביינתים.. תזהרו
היום באריאל מסיבת רוק בסקרים משעה 22.00 ועד אור הבוקר אם יש לכם רעיונות לבילוי בחופש שתפו אותנו חופש נעים!

15....

במכירה מוקדמת ו-25 במקום.... יאללה ריטה בואי יהיה בריטני ספירס ומושיק עפיה...!!!

LittleBigGirl

New member
מי מוכר במוקדמת?

חברה שלי אמרה שצ´יפרוט (מכיר אותו?) מכר יש עוד מישהו? אני אולי אבל ממש אולי יבוא, כי אני חולה (אפצ´י). אז אם לא יהיה לי חום אני כל כך באה! hit her baby one more time,please!!!! שמיניסטים שולטים!!! ליטל ביג (מאיפה כולם יודעים שאני ריטה?...)

ריטה ....

קודם כל זה עומר פרבר.... דבר שני אם את רוצה לקנות כרטיסים במכירה מוקדמת את יכולה לפנות לצ´יפרוט או לנדב רז.......

LittleBigGirl

New member
עומר

אולי תפסיק להחליף כינויים כל חמש דקות? ואני לא יכולה לבוא, הרופאה נתנה לי אנטיביוטיקה, איכס! נתראה אחרי סוכות... ליטל ביג

LittleBigGirl

New member
סלחתי...

אז מה ככה עומר? מה המצב? מה חדש? מה אתה עושה בסוכות? ליטל ביג

זה מה שקורה שנמשך הכיבוש...

פיגוע רודף פיגוע, לשחרר את הפלסטינים להוציא את המתנחלים להקים גדר הפרדה, ולא נשמע יותר על פיגועים. אתם רוצים תמשיכו עם הראש בקיר, לא תגיעו לשם מקום ככה.

LittleBigGirl

New member
לשחרר את הפלסטינים?

אתה היית חי במדינה שבה יש טרוריסטים בכל פינה??? אתה עיוור, אם אתה לא מבין שהם לא רוצים רק את השטחים, הם רוצים את כל הארץ! והם לא ישקטו עד שהם יקבלו אותה....

כן לשחרר את הפלסטינים !!

זאת הבעיה שבין האזרחים יש גם מחבלים, אבל צה"ל פועל יופי בשטחים בכדי לנקה את המחבלים. הקטע שהם חיים תחת כיבוש ואין להם מקומות עבודה, וארגוני הטרור מציעים להם כספים העיקר שכמה שיותר פלסטינים יתגיסו אליהם. המחבל המתאבד הבא יכול להיות מורה במקצועו , יכול להיות רופא ואפילו סטודנט למשפטים. מרוב יאוש הם הולכים להתאבד, צריכים להוציא אותם מהיאוש כמה שיותר מהר, ככה העם הפלסטיני לא יאמין בטרור והארגונים ישארו לבד בלי תמיכה מהעם הפלסטיני.

מורן נהפכת ל...

נהפכת לילדה זונתית. לכי להזדיין עם החבר המכוער שלך. בטח הוא דומה לזין למה כי אמרו לי שאת כונפה חבל על הזמן.

הבלונדה

New member
אני כונפה!! אז??

אני כונפה ואתה שמולאני מזדיין!!!! יאללה לך יא הומו.. מי ישמע איזה מציא אתה.. רק חבל שביני לבין כנופה אין קשר.. דווקא הקשר ביניך לבין הומו מזדיין שמאלני מפגר יותר מתחרז לי.. יאללה לך לחברים שלך בשטחים הם רעבים ורוצים לאכול.. או יותר גרוע אין להם נשק להרוג אותנו אז אולי תלך לספק להם איזה כמה פצצות טילים ונשק.. קוקסינל!

הבלונדה

New member
חוץ מזה שהיית מת להראות חצי

מחבר שלי!! "הזין הזה"... לפחות לו יש ביצים בניגוד אלייך... קוקסי...

מורן חבר שלך הוא....

הומו, קוקסי כזה חננה. כתבתי את בכדי לראות אם הוא אכן הומו, ולפי איך שהתעצבנת הוא הומו חננה. הוא בטח שחיף מכוער שרק הכונפות חושקות בו.

אתה שונא מתנחלים אבל ערבים לא...

טוב שאתה לא בוגד תגיד לי, באמת נראה לך שמעניין אותי מה המחבל יכל להיות? אתה בכלל יודע עובדות?! אתה מודע לעובדה שלפני שצה"ל כבש את השטחים ב-67´ לא הייתה פה שום מדינה פלסטינית, זה היה שטח ירדני?! אתה מודע לעובדה שלפני שצה"ל כבש את השטחים גם כן היה טרור?! אתה מודע לעובדה שביד אחת ערפאת חתם איתנו על הסכמים, וביד השנייה הוא נתן אישורים למחבלים המתאבדים לצאת לדרך? איך אכפת לך כל כך מאנשים שרוצחים את העם שלך, ומהעם שלך בכלל לא אכפת לך? יש לך, כנראה, מחלת נפש חמורה ביותר- הבגידה

למעלה