כשהאשה השמנה שרה

roxie

New member
../images/Emo6.gifכשהאשה השמנה שרה../images/Emo6.gif

הומור הוא חלק מאד חשוב בחיי, זאת היתה דרך המפלט הכי טובה שלי מכל משבר. אני מאד אוהבת לצחוק ומשתדלת תמיד לחייך גם כשבאמת קשה-ומצוא נקודות אור קטנות אמא שלי תמיד טענה שהגומות שלי הן פשוט קמט צחוק- אני קוראת להן סימני תקוה. אז מתוך הרגל ישבתי בזמן שהרגשתי הכי מגעיל עם עצמי והחלטתי שאם אני שמנה עדיף שאמצא בזה קצת צחוק אחרת אשתגע. אז מה באמת טוב בלהיות שמנה? * בגיל הצעיר (12) תמיד נראיתי יותר גדולה- יתרון ענק בכניסה לסרט למבוגרים. * כשיושבים זמן ממושך בנסיעה אף פעם לא כואב התחת. * האיום "אני אשב עליך" תמיד עובד! * כשצריך לסחוב מגש תמיד יש ציצים שיתמכו. * באוטובוס לרוב מניחים לי לשבת לבד (עדיף מלהיתקע ליד החלון בסמוך לזקן מזיע ביום קיץ חם). * במ-כות אני בדרך כלל מנצחת- פשוט יושבת על היריב. * אין כמו לחיים עגולות- משטח נהדר לנשיקה(שלא נדבר על הבטן) * חיבוק גדול רך ומחמם- מביע אהבה בצורה הכי נעימה שיכולה להיות
* חזה שכל ילד נרדם עליו בשניה- אחלה כרית! * תחת מספיק גדול כדי להכניס בו את כל אלה שמרשים לעצמם להעיר לי על הגודל שלי. * נוכחות אנשים, נוכחות!!!-בכל מקום שרצים להפגין נוכחות, המשקל עושה את העבודה עבורנו. * רוב האנשים השמנים שאני מכירה הם האנשים הכי טובים בעולם- לי יש הרגשה שהרוחב שלנו מעיד על רוחב הלב וגודל הנשמה. ואחרון חביב- אנחנו פשוט גדולים מהחיים!!!!- תרתי משמע-
אשמח לשמוע עוד כמה יתרונות אם יש לכם מה להוסיף נשיקות
רחלי

מאנסטר

New member
אהבתי ../images/Emo6.gif

מה שנכון נכון. ובמיוחד המשפט שאמרת "רוב האנשים השמנים שאני מכירה הם האנשים הכי טובים בעולם-" נכון מאוד גם לגבי רק שאצלי כולם!! אנשים טובים. אני מאוד שמחה שאת מצליחה לעשות מהדברים האלו הומור כל הכבוד לך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

רחלי את מקסימה אין לי מילים! וחוץ מהסאיף הלפני אחרון את צודקת ב10000000000% אגב...אני עדיין מחכה לפיטה

snopkeen

New member
את פשוט מותק ../images/Emo13.gif

ומסכים במיוחד עם הסעיף האחרון...

יש לי עוד אחד...

כמה נוח ללכת מחובקת עם בן הזוג כשהוא יכול להניח את ידו על המדף האחורי <כל הזכויות שמורות לי> ולא להתאמץ...

קודם כל זה נכון...../images/Emo15.gif

ומקסים ומצחיק.. מעבר לכל מה שכתבת.. התחלתי לחשוב ולתהות. כמעט כל האנשים השמנים שפגשתי בחיי, ואני בראשם, הם לרוב אנשים מצחיקים ומלאי הומור. האם זאת הדרך שלנו להתמודד או אולי לפצות על משהו.ואולי זה הצורך לרצות את הסביבה? גם אתם אנשים מצחיקים? חשבתם פעם למה זה ככה? סתם מחשבה שעברה לי בראש
יאללה מכבי!!!

roxie

New member
אולי - תהיתי על כך רבות

ואני מאמינה שתהא הסיבה אשר תהא- העיקר שנצחק ונהיה מאושרים

למעלה