לכל מי שיכול לעזור לי...:)

irene20

New member
../images/Emo6.gifלכל מי שיכול לעזור לי...:)

אני בת 18 ביב' ולומדת במגמת קולנוע....כל מי שעבר את הסיוט הזה...(זה סיוט רק לקראת יב'..:) ) יכול להבין את מה שאני עוברת עכשיו.. בכל מקרה אני עושה סרט גמר.. אבל לדעתי יש לנו ממש בעיה עם התסריט...ה לא שאני יכוה לשנות אותו כי אני לא הבמאית אבל אני דיי הייתי מעדיפה ציון יותר טוב בבגרות.. בכל מקרה התסריט מדבר על ילד שההורים שלו גרושים. הוא לומדת במגמת קולנוע והוא מקבל מהמורה שלו לצלם סצנה מסרט...ועל ידי הסצנה מקזבלן(כל מי שמכיר את הסוף עם המטוס) הוא מנסה להחזיר את ההורים שלו.. הסרט אמורה להיות קומי-דרמה...(אני הייתי מעדיפה שהוא היה נוטה יותר לקומי) אבל אנחנו לא ממש יודעים מה להכניס לתסריט -לסרט שהוא יהיה יותר מצחיק.... סליחה על המגילה... ותודה לכל מי שיוכל לעזור לי.... (pleaseeeeeeeeeeeeee)

irene20

New member
אני עם השגיעות המטומטמות שלי בהקלדה

יכולה* אמור* הוא לומד* לא יודעת מה נסגר איתי...:)

Sakura Chan

New member
רגע.. שאני אבין...

איך הוא בידיוק מנסה להחזיר את ההורים שלו ואיך זה מתקשר לסצינה שעליו לצלם?

irene20

New member
טוב אז ככה...

הוא יושב בכיתת קולנוע ורואה סרט...קזבלן.. המורה בסוף השיעור נותן להם שיעורים לעשות את הסצנה בסרט..יש שם את הסצנה האחרונה איפה שהמטוס שהם נפגשים ויש שם איזה קטע רומנטי....וכו'.. ההורים שלו לא סובלים אחד את השני....והוא אומר לכל אחד מהם לשחק אצלו בסרט .בהתלחה הם לא רוצים אבלהוא מתמרן אותם ואז הם מסכימים... עכשיו הבנת איך הוא מחזיר אותם...? בכל מקרה מנסה..

Sakura Chan

New member
אמ.. שמעי.. תראי..

בעיקרון קומדיות קשה לכתוב כי כל אחד צוחק ממשהו אחר. עצה לי אלייך.. בגלל שזה סרט על משפחה תקחי את המשפחה שלך לדוגמא.. תראי ריבים קטנים וכל מיני דברים שמצחיקים אותך או שתראי קומדיות משפחתיות כמו צער גידול בנות ואריזה משפחתית ושמם תשאבי רעיונות ^_^ גם כל מיני נפילות, פיספוסים ופרצופים עובדים תמיד ^^

kush kush

New member
מגניב. גמני רציתי לעשות מחווה

לסרט הזה.. ישלו כ"כ הרבה מחוות.. אבל אני לא הבמאית.

irene20

New member
לקושקוש

זה לא משנה אם את לא הבמאית.. את בכל זאת יכולה להציע כל מה שאת רוצה... בשמחה ..מאוד מאוד..אין לך מושג עד כמה שאנחנו נואשים.. אנחנו יוצאים עוד שבוע להפקה והתסריט שלנו אפילו לא מוכן.. פליז הלפ!!!!!!!!!!!!!!! anybody????

ברונדבי

New member
לא ארצה להיות מגעיל

אבל בדרך כלל, מניסיון, סרט על יצירת סרטים, של תיכוניסטים, די נוהג להפוך לאסון. אבל אם כבר המורה אישר, אולי יש פוטנציאל. לדעתי את צודקת, הרעיון הזה מוזר מדיי לדרמה, ועדיף פשוט להבהיר זאת לבמאית ע"י השגת רוב מוצק\השתלטות על המחשב של הבמאית.

Drorrrrrr

New member
אבל מצד שני

הרבה יותר קשה לעשות קומדיה שתצחיק מאשר דרמה שתרגש.

shellydeez

New member
תסלחי לי, ולא שאני מזלזלת..

למען הציון שלך ובשבילך עבדי על שידרוג של התסריט... ואגב רק מזכירה שלפני הבימוי מגיע נושא התסריט... ומי כתב את התסריט? אתן כקבוצה או מישהי אחת?

irene20

New member
לשלידיז

לגבי התסריט...רק הבמאית כתבה אותו.. בעיקרון אני יודעת שצריך לעבוד והרבה על התסריט.. בעיה שהיא כתבה רק את התסריט..ואני הצלמת..ואני לא מבינה את התסריט שלה ומה היא רוצה לעשות איתו...דרמה או קומדיה. עוד שבוע אנחנו יוצעים להפקה ושום דבר לא לסגור אצליינו.. אין לי מושג איך בכלל נעבור את זה ...

dylan

New member
אמממ.. רק תיקון..

אני מניח שהכוונה ל"קזבלנקה" שיש אנשים שמגדירים כסרט הטוב בכל הזמנים (לא ראיתי אותו עדיין
) ולא ל"קזבלן" שזה יורם גאון שר על כבוד..

shellydeez

New member
האמת שאני חושבת שהיא מתכוונת

לקזבלן... מתאים למה שהיא אומרת..

dylan

New member
אמממ.. אני לא זוכר איך הוא מסתיים..

בכולופן, סליחה עם כן
אבל עדיין זה מוזר שמישו ירצה לביים סצינה מקזבלן

shellydeez

New member
הממ למה מוזרה? ../images/Emo13.gif

גם לסרטים מהז'אנר הזה יש כבוד!

irene20

New member
תאמין לי..

שגם לי זה נראה ממש מוזר ואני לא יודעת למה הבמאית בחרה דווקא בסצנה הזאת...

למעלה