למי בא שרשור בדיחות על ...

../images/Emo6.gif למי בא שרשור בדיחות על ...

אחיות, רופאים, (עדיף רופאים כמובן...) ובתי חולים? מה???? שאני אתחיל???? מממממ......

Elchicka

New member
../images/Emo3.gif ברבורה....

אפשר גם בדיחות גגגג.... התכוונתי - כאלה שלא מתאימות לקדושת הפורום?

קדושת הפורום?

מי זה היה זאמר כי הצחוק טוב לבריאות???? אגב צחוק, ישנה סדנת צחוק...מישהו שמע עליה?

Elchicka

New member
../images/Emo45.gif ישששש...אז הנה ...

גבר מיואש הגיע לרופא לבקש אמצעי מניעה מאחר וזוגתו שתחיה הרתה בפעם המי יודע כמה. קיבל מרשם לאמצעי מניעה לגבר והלך מרוצה לביתו. לא עברו חודשיים והגבר מגיע נזעם לרופא: "מה עשית לי??? קניתי את מה שהמלצת והנה שוב אשתי בהריון..." שאלו הרופא: "האם השתמשת לפי ההוראות? " בוודאי, ענה הגבר הממורמר, אתה מוזמן לבוא לביתי ולראות. ואכן, הרופא הגיע לבית ה"פציינט" וצפה במעשי הזוג. לכשהגיעה עת "לבישת" אמצעי המניעה, ראה הרופא כי הגבר מניח את קופסת אמצעי המניעה על הפסנתר בחדר ובחישקוק רב ניגש לזוגתו.... "היייי ..מה אתה עושה???" הזדעק הרופא, "מ'זתומרת מה אני עושה ? אני ממלא בדיוק אחר ההוראות, כתוב: put it on the ORGAN - טוב אז אני אין לי אורגן אז שמתי על הפסנתר... מסקנה: חייבים אורגן בבית

סבאאורי

New member
שבת שלום לברבורה ולכולם../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אחד שוכב על שולחן הניתוחים ואומר לרופא: אני נורא מפחד, זה הניתוח הראשון שלי. משיב לו המנתח : אני מבין היטב את הרגשתך, גם אצלי זה הניתוח הראשון. אחד מגיע לפסיכולוג ומספר לו: בעבר סבלתי מפיצול אישיות,אבל בזכותך, דוקטור,היום...אנחנו מרגישים מצויין. מספר לרופא שלו: "יש לי בעיות זכרון, נורא. אני לא זוכר כלום... הרופא: ממתי אתה סובל מהבעיה? האיש: איזו בעיה? אחד יושב אצל רופא שיניים, כשהרופא מתחיל לקרב מקדחה לפיו מתחיל האיש לצעוק מכאב הרופא מתעצבן ואומר: מה אתה צועק עדיין לא נגעתי בך. משיב האיש אני יודע אבל אתה דורך לי על הרגל... (אם תרצו - המשך יבוא...) שבת שלום אורי

../images/Emo6.gif עוד הפעם !!!! רוצים רוצות....

מי יודע מה זה הרדמה כחול לבן?
כשהחולה הופך כחול, המרדים הופך לבן...

סבאאורי

New member
הולך לרופא ואומר לו:-

ד"ר,אני לא יודע מה לעשות,כולם מתעלמים ממני... הרופא אומר:"הבא בתור..." פעם שני זקנים גרו מול בית הקברות. היום הם גרים מול הבית... שנה טובה

במעלית בי"ח פסיכיאטרי...

נכנסים שני רופאים בקומה הראשונה. בקומה השנייה מצטרף למעלית חולה ומברך את הרופאים ב" בוקר טוב" לאחר שיצא את המעלית, פונה רופא א' לרופא ב': "..הבנת למה הוא התכוון????"...

למעלה