......... ענק !

deathcaster

New member
../images/Emo6.gif ......... ענק !

גיא וסופרמן מצאו עוד במה להחליף מהלומות וירטואליות, והפעם שניהם ב-MAIN EVENT

ערב רב

New member
אני לא חושב שאתה ראוי לנהל פורום

דהיום, לאור התנהגותך בפורום אתאיזם בשנה האחרונה, אני לא חושב שתפוז צריכים לעודד גדפנים סדרתיים ואין לי ספק שאפשר למצוא המון מאמינים מנומסים שיסכימו לנהל פורום, בדעתי להעביר את חוות דעתי להנהלת הפורומים. יחד עם זאת, שנה זה הרבה זמן, אולי אשנה את דעתי במהלכה.

ערב רב

New member
ולגבי שיטת החסימות

אני אוהב את רעיון החסימות הקצובות בזמן, אבל אני חושב שהצורך לעבור כל פעם מחדש את מסלול 3 האזהרות משמעו בפועל כתיבה חופשית לטרולים רוב הזמן - אני מציע שלא יהיה אפשר "ליפול לתחתית הסולם", כומר לאחר חסימה יומית ראשונה, ההודעה הבאה שתמחק לא תגרור אזהרה אלא מיד חסימה יומית שניה, וכך הלאה כלפי מעלה.

gdisrael

New member
אממ אני עדיין שוקל מספר דברים בקשר

לכך, אם תחפוץ בכך - לפני שהעניינים יהיה *סגורים* פחות-או-יותר, אני אתייעץ איתך, ותבקר זאת. אגב, בקשר לעניין הגידופים, אתה לא צריך לדאוג בקשר לכך - כי סופר-מן המנהל, והבאתי לו תקנון מאוד נוקשה בעניין הגידופים וההשמצות. אם אני אגדף\[אשמיץ - אני פ-ש-ו-ט אחסם, לא משנה אם אני מומחה-פורום, או אפילו מנהל משנה. הסמכות בידי סופר-מן. בנוגע לשיטה שלך - אני אשקול אותה, את האמת זה היה הרעיון שלי בהתחלה, כי לפי השיטה הראשונה - להגיע לחסימה שבועית יקח 5 שנים לכל הפחות. כנראה שזה יהיה לפיט שיטטתך. 3 אזהרות -> 3 חסימות יומיות -> 3 חסימות שבועיות -> 3 חסימות חודשיות -> 3 חסימות שניתיות -> חסימה לצמיתות. ולא 3 אזהרות -> חסימה יומית א'. 3 אזהרות -> חסימה יומית ב'. 3 אזהרות -> חסימה יומית ג'. 3 אזהרות -> חסימה שבועית א'. וכן הלאה. כי זה ארוך ומייגע.

deathcaster

New member
תיקון קטן

או שמא הבהרה קטנה. הוא איננו מנהל פורום, הוא אדום , דהיינו מומחה שמנהל הפורום בחר בו. לפי מיטב ידיעתי מלבד הצבע השונה, אין לו שום סמכויות MODERATOR . ואכן, לגבי תפקיד ניהול, אינני חושב שהוא בשל לכך. צר לי גיא, גם כאן בפורום שפתחתם אתה מתעמר במשתמשים , מזלזל בהם , ואח"כ מבקש סליחה, מכנה אותם בכינויי גנאי מרומזים...... אתם פתחתם פורום זה כי פורום אתאיזם הבריח משתמשים, אבל זה בדיוק מה שאתה עושה כאן.

gdisrael

New member
תגובה :

>ואכן, לגבי תפקיד ניהול, אינני חושב שהוא בשל לכך. צר לי גיא, גם כאן בפורום שפתחתם אתה מתעמר במשתמשים , מזלזל בהם , ואח"כ מבקש סליחה, מכנה אותם בכינויי גנאי מרומזים......< בקשר לבשלותי או לאו - ימים יגידו. עדיין נשארה חצי-שנה בפתח. :מתעמר במשתמשים, מזלזל בהם" - שוב הוצאת דיבה, לא זיזלתי באיש. אמנם התעמרתי, אך ויכוחי היה עם פגוש בדב שכול - ויכוח שהתחיל רבות לפני קום הפורום. ועם henif - שאכן, תגיד מה שתגיד, אני שומר על זכותי להתעמר כאשר מכנים את הודעות שלי "בולשיט", "שטויות", "סילוף", "טיפשות". קל וחומר, שאני לא מוצא את רעיונתיי מהשרוול. אלא מאנשים שמבינים לא פחות ממנו. כאשר אני בודה דברים מליבי, אני בדרך כלל אומר זאת. לכן, הפסק להוציא דברים מהקשרם. גם אתה קופץ בראש על כל הודעה שגוברנור כותב לך לא במקום, ועוד אתה עושה את זה באמת עם דעות קדומות (לא שאני מאשים אותך, הייתי עושה אותו דבר, פשוט זה מייאש כבר). >ואח"כ מבקש סליחה< עכשיו אתה גם משקר, היחיד שביקשתי ממנו סליחה, ואני עדיין עומד על סליחתי. היה "פגוש בדב שכול", ולא היה זאת על הדברים שהתכתבנו כאן בפורום, אלא שכינתיו שקרן, כאשר העוול לא היה בכפו, ואכן - הוא דבר אמת. >מכנה אותם בכינויי גנאי מרומזים......< תחליט, או כינוי-גנאי, או מרומזים, אין זה אותו דבר בתכלית התכלית. מעבר לכך, כל הודעה בעלת אופי פוגעני, כולל שלי, תמחק. הרשיתי לעצמי להגיב חריף, בגלל שרק מסוף השבוע יכנס התקנון לתוקף, כי עדיין צריך להתרגל וליישם. עם זאת, לגיד "כינויי גנאי מרומזים", אפילו לך לא ארשה זאת. כל הודעה, מסביבות יום חמישי, אשר תכלול אופי פוגעני, זאת אומרת, הודעות כמו שכתבתי ליונתני, תמחקנה מיד. וגם מפאת זאת, לאחר מכן ביקשתי מסופר-מן שימחוק שרשור זה, מכיוון שהוא ירד לפסים אישיים. אך אין בין כך, לבין ה*עסקינן* בפורום מאומה. >אתם פתחתם פורום זה כי פורום אתאיזם הבריח משתמשים, אבל זה בדיוק מה שאתה עושה כאן.< עכשיו גם זלזול, מה הלאה ? דפקוסטר, תפסיקו לחשוב שהפורום הזו, היא גרורה של פורום אתאיזם. זהו לא פורום תאיזם ! וכי "פורום לשאול את הרב" הוא גם פורום גרורה של פורום אתאיזם ? הפורום הזה, בכלל עסוק ביהדות, בראש ובראשונה. לאחר מכן, מאילוצים - הוא נקרא "יהדות ומדע", וכך הוא הפך להיות אנטי-נושאים-אשר-הועלו-בפורום-אתאיזם. אין זאת מהות הפורום, בלבד. בין היתר, אכן. פורום אתאיזם לא הבריח את המשתמשים, פשוט כל שפתו היא גידופים והשמצות, בין אם שלי, בין אם של חברי הפורום. ולא על עצמי, ולא על חברי הפורום - בפורום אתאיזם היה ניתן לשלוט, בפרט אני. כאשר אנו כאן, ואני סומך על כושר שיפוטו של סופר-מן - אכן. וכאן נסיים זאת כאן. כל הודעה המופנית כלפי ההנהלה, תשלח בפרטי אלי ו\או לסופר-מן, ולא על גבי הפורום. כי פשוט להבא היא תמחקנה. לא מפאת ביטול חופש הביטוי. פשוט ירידה לפסים אישיים, לא תהיה כאן בפורום. אם יש לך טענות כלפיי, קודם כל תבקש אישור לעלות זאת על גבי הפורום (ו - 99 % שאני אסכים) אם זה רלוונטי לכל באי הפורום, ואז נעלה זאת. כל עוד זו ביקורות המפונית אליי, איני רואה מדוע לא יכולת לשלוח זאת בפרטי, מלבד באמת לנסות להכעיסני. ולא הצלחת.

ערב רב

New member
זאת בדיוק הבעיה

אני לא חושב שאנשים שכשנותנים להם חופש מתפרעים על ימין ועל שמאל ראויים לנהל פורום. כי, בסופו של דבר, כשאתה מנהל פורום אז יש לך כח מוחלט וחופש מוחלט בפורום, ואם הוכחת שבמקרים כאלה אתה מתפרע, אז השם ישמרנו מניהולך. נכון שאפשר להגיד שכולם ככה, אבל אני בתמימותי מכיר מספיק מנהלים טובים בתפוז שאני חושב שאפשר לקבוע סטנדרט לפיהם, אבל ייתכן שדעת הנהלת הפורומים בנושא שונה משלי.

gdisrael

New member
לא, הבעיה ...

היא הצורה שבה אתה מבין את פני הדברים. >אני לא חושב שאנשים שכשנותנים להם חופש מתפרעים על ימין ועל שמאל ראויים לנהל פורום< לא, זה לא היה העניין של ה"חופש", אלא עניין ה*יחס-גורר-יחס* אני רוצה שתסתכל אודות תפקודי בשנה האחרונה בפורמי-תפוז, יש לך את פורום "לשאול את הרב", פורום "הארי פוטר", פורום "מאגיה וכישוף", פורום "חכמת הקבלה", פורום "מפקד הצבאות, פורום "פאנפיקים", פורום "תורה-שבעל-פה", פורום "חסידות ברסלב", פורום "נבואות ואקטואליה באחרית הימים", ואף המוני קמונות. אם תמצא 5 הודעות בלבד, בעלות גידופים והשמצות, אוריד את הכובע (ולא תמצא, ומדובר על מאות הודעות). כאשר בפורום אתאיזם, על כל תגובה מגיבים לך בהשמצות וגידופים, מסתמא שכך תגיב. להגיד עליי שבגלל חופש אני מאבד את הצפון, ומגדף על ימין ועל שמאל, את כדי כך שהנני "גדפן סדרתי". זוהי התרסה, הוצאת דיבה, וביזיון מצדך, וזה מלמד רבות עלייך מאשר עליי. זו פשוט דמגוגיה ! וסליחה שאני משתמש רבות בביטוי הזה בשבוע האחרון, אבל זה בערך הזמן שהתחלתי לגלות, שאכן כל האתאיסטים פועלים על דמגוגיות הנובעת מכריזמה גאונית - וכך למעשה, לאחר זמן כה רב, עדיין נשארנו עם אתאיזם כפייתי ופרימיטבי ((לא האתאיזים פרימיטבי\כפייתי, אלא, שהאתאיזם כיום, כפי שהוא מתנהל, הוא כפייתי ופרימיטבי). מעבר לכך - שוטט בתפקודי בשבועיים - חודש אחרון, ומלבד הודעה - שניים בעלות השמצות לגוברנור, אני מחפש אותך למצוא הודעת-גידופים שלי. והחופש לא השתנה. כנס לאתר חופש, וראה איזה השמצות גוברנור אלילכם הטיח בי, ומה הייתה תגבותי. כנס לפורום אתאיזם, ראה אילו השמצות ישמעל בושתכם הטיח לי, ומה הייתה תגבותי. וכן הלאה ... "כי, בסופו של דבר, כשאתה מנהל פורום אז יש לך כח מוחלט וחופש מוחלט בפורום, ואם הוכחת שבמקרים כאלה אתה מתפרע, אז השם ישמרנו מניהולך." שוב, הוכחת שאף את הרעיון הקוהרנטי של הודעתיי לא הבנת. אם יש גידופים -> אני מאבד שליטה, ומגיב בגידופים (והיום - אף לא את זה). אם הפורום יתנהל ברשותי, לא יהיו גידופים -> לא אאבד שליטה, לא אגיב בגידופים. מה קשה לתפוס זאת ? ומעבר לכך, הפורום כבר פתוח מספר-ימים, בנתיים הודעות בעלות אופי פוגעני לא היו פה, ולו אחת. השרשור ביני לבין "פגוש בדב שכול" - נמחק, לאחר שאני פניתי למנהל שיעשה זאת, מכיוון שירדנו לפסים אישיים, והסברתי זאת ל"פגוש בדב שכול" במסרינו בפרטי. ועל - henif התרעמתי שקרא להודעתיי "בולשיט", בלשון חריפה. אך גם זו, לא הייתה בעלת אופי פוגעני, כל שכן לא הייתה בעלת גידופים והשמצות. בנתיים הפורום זוקף את הזכות הזו לי, על אף שהייתה לי את הלגיטמציה - והמניע. כמושאמרתי, ימים יגידו. "נכון שאפשר להגיד שכולם ככה, אבל אני בתמימותי מכיר מספיק מנהלים טובים בתפוז שאני חושב שאפשר לקבוע סטנדרט לפיהם, אבל ייתכן שדעת הנהלת הפורומים בנושא שונה משלי." אכן, יש, יתכן שמספרם יכול להמנה על אצבעות ידיי. סופר-מן הוא אחד מהם, ולכן - הוא מנהל הפורום. הוא אחד היחידים בפורום אתאיזם, שמעולם לא הגיב בהתנשאות\השמצות\עוקצנות, מלבד אולי פעם או פעמיים שביקר את החקירה התאיסטית, וגם זאת - רק על פרשנותי, הוא לא אמר זאת מפורשות. ולכן - הוא המנהל כיום. מלבדו, גם דפקוסטר היה שיקול בשבילי, אך מה לעשות - עם כל זאת, שדפקוסטר הוא אחד ממתורבי הפורום (מבחינת לשונו), הנימה העוקצנית שלי במצב קטסטרופלי, אם ואכן הוא ישנה דרכיו, או יתחייב לשנות דרכיו - יתכן שבעתיד, בתור מייצג האתאיזם, גם הוא בעצמו יהפוך למנהל-משנה בפורום, אם יחפוץ בכך כמובן. שוב, ימים יגידו. ואני אתן לפורום לעמוד במבחן-מציאות, אם אראה שאני לא שולט בדיבורי, כמובן שאפנה את מקומי - ובכלל, אין זאת מהווה בעיה פרקטית, כי מנהל הפורום אני לא אהיה ב - 8 חודשים הקרובים, כאשר אהיה בן 16. נשתמע.

gdisrael

New member
אגב, ללא שמץ של לעג בדבריי

אתה צריך לבחון שנית את השימוש שלך במידת ה"קל-וחומר", אתה נוטה רבות להשתמש בו באופן שגוי ולא תקין. בשביל שמידת ה*קל-וחומר* תהיה בשימוש באופן תקין, חייב ששני טיעוני ה*קל* וה*חומר* יהיו פרקטיים, וקל וחומר
הקשר-ה*קל-וחומר* שבניהם. זאת אומרת, אם במצב א' היית כך, *קל-וחומר* שבמצב ב' תהיה כך - מפאת שמצב ב' הוא חומר למצב א' שהוא קל - בקשר הפרקטי שאתה מציב בניהם. ודוגמא בשימוש לא תקין של *קל-וחומר*, נראית כאן : >ואם הוכחת שבמקרים כאלה אתה מתפרע, אז השם ישמרנו מניהולך.< מפני שמצב א' אינו תקין - כי לאחר מכן כן הוכחתי את עצמי. שני המצבים (קשר ה*קל-וחומר* שדיברתי אודותיו), מבוססים על תשתית אחרת. הלגיטימציה והמניע שניתנים לי במצב א', לא ניתנים לי במצב ב'. איני מפקפק חלילה בהשכלתך, אתה הרבה יותר משכיל ממני
אך השימוש ב*קל-וחומר* בהודעתך היה פשוט לא לטעמי בלשון המעטה.

deathcaster

New member
תגובה

יש הבדל ביני ובינך. אתה מוגדר כמומחה, אני לא. אתה יזמת לפתוח פורום זה, אני לא. 2 נתונים אלו מוכיחים מעל כל צל של ספק, שאתה רוצה שפורום זה יהיה מקום מכובד להביע כאן דעה, אי לכך, באחריותך, ולא באחריותי לדאוג ולכך, ובראש ובראשונה מצדך. ולא לא ניסיתי להכעיס אותך. אינני חושב שזוהי גרורה של שום דבר, אל תכניס לי מילים לפי. בצורת ההתבטאות שלך אתה מבריח משתמשים, דתיים וחילונים כאחד. וראית בעצמך הודעות של אנשים שכתבו שלא נוח להם לכתוב כאן בפורום. אם משתמש כמו HENIF רשם הודעה שלא לרוחך, אל תגיב לו באותה צורה כמו צמד ילדים קטנים, אתה מומחה הפורום ו"מנהל בשאיפה לעתיד" , תתעלה מעליו ותגיד לסופרמן שימחק אותו או לפחות שיזהיר אותו אם לך אין את הסמכויות לכך. "עכשיו אתה גם משקר, היחיד שביקשתי ממנו סליחה" - לא אני לא, אבל הויכוח מיותר, חזור לפורום ותראה. "גם אתה קופץ בראש על כל הודעה שגוברנור כותב לך לא במקום, ועוד אתה עושה את זה באמת עם דעות קדומות (לא שאני מאשים אותך, הייתי עושה אותו דבר, פשוט זה מייאש כבר). " - אני לא הדיון כאן, אני לא עושה זאת כאן, ואני לא מוגדר כמומחה פורום שאמור לשמש דוגמה למשתמשים אחרים. "תחליט, או כינוי-גנאי, או מרומזים, אין זה אותו דבר בתכלית התכלית" - בשביל איכות הפורום זה בדיוק אותו הדבר, וחבל שאינך מבין זאת. "עכשיו גם זלזול, מה הלאה ?" - ממש לא זלזול, אם תקרא הודעתי ולא תגיב ישר בפזיזות, תראה שזו ביקורת בונה. ואכן, אני מקווה שתראה הודעה זו כך.

gdisrael

New member
שלום זוהר,

>. וראית בעצמך הודעות של אנשים שכתבו שלא נוח להם לכתוב כאן בפורום.< לא זכור לי הודעות שכאלו, אתה מוכן להפנות אותי אליהם ? >אם משתמש כמו HENIF רשם הודעה שלא לרוחך, אל תגיב לו באותה צורה כמו צמד ילדים קטנים, אתה מומחה הפורום ו"מנהל בשאיפה לעתיד" , תתעלה מעליו ותגיד לסופרמן שימחק אותו או לפחות שיזהיר אותו אם לך אין את הסמכויות לכך.< צודק 100 %, אכן על אף שהודעתיו לא היו לטעמי, הייתי צריך לשמור על תרבות. אבל להגיד שכינתיו בכינויי גנאי, זו גוזמא. סך הכל התרעמתי על צורת הודעתיו. >ישר בפזיזות< אני מגיב בפזיזות, יתכן, מכיוון שאני מגיב בצורה שבה נכתבה אליי ההודעה. ואם כן, הפסיקו לנפנף בביטוי "ביקורת בונה", כי היא לא. אם היא הייתה ביקורת בונה, היא הייתה נכתבת בצורה של ביקורת בונה, ולא כך. ואז גם התגובה שלי הייתה שונה. וכבר הסברתי שהודעות כאלו צריכות להכתב אליי בפרטי, ומה זה עניין הפורום צורת התפקוד שלי בפורום ? זו בקירות בונה ? לא, זה רצון לקומם. אך זוהר, בוא נשים זאת מאחורינו. אין לי כעס כלפייך, כי אני יודע שזו צורת ההתבטאות בפורום, שנגררה בעל כרחנו. אני מבקש ממך, שלהבא, תשתדל לא לכתוב אליי בנימה הזו, וגם אני אפעל באותה צורה.

gdisrael

New member
תגובה :

"אני לא חושב שאתה ראוי לנהל פורום דהיום, לאור התנהגותך בפורום אתאזים בשנה האחרונה" איני נמצאתי בפורום אתאיזם שנה, אלא חצי-שנה. מעבר לכך, אני שולח אותך למסע לשבוע האחרון, אם לא לשבועיים האחרונים, למצוא *לפחות* 3 גידופים שלי. תסתכל על ההודעת שלי בפסח, חודשיים אחרי, חודשיים אחרי, וכיום - כבר איני מגדף. מעבר לכך, איני מנהל הפורום בחצי-שנה הקרובה. "אני לא חושב שתפוז צריכים לעודד גדפנים סדרתיים ואין לי ספק שאפשר למצוא המון מאמינים מנומסים שיסכימו לנהל פורום" רק אני הצעתי את עצמי. ובעניין הגידופים - כבר הסברתי. ועוד לקרוא לי "גדפן סדרתי" - אתה מוציא דיבה. גוברנור אלילכם, מגדף יותר ממני. ראה התכבתות שלי איתו באתר חופש, ראה את 4 הודעותיו, אשר מלאים גידופים. ואני עניתי "גוברנור, אני לא מתכוון לרדת לרמת-גידופים איתך". ובכלל רבות הודעות שלי בפורום אתאיזם בזמן-האחרון. רק עם ישמעל מעדתי בלשון-לעג, אך גם - לא גידפתי\השמצתי. "בדעתי להעביר את חוות דעתי להנהלת הפורומים." אתה מוזמן לעשות זאת. "יחד עם זאת, שנה זה הרבה זמן, אולי אשנה את דעתי במהלכה." רצונך -> כבודך, אני אשאיר זאת לשיקול דעתך, ידידי.

למעלה