רשת גימל בשידור חי און ליין

hilagilady

New member
../images/Emo6.gifרשת גימל בשידור חי און ליין../images/Emo70.gif

רשת גימל איתנו און ליין בשידור ישיר
ביום שבת (30 באוגוסט) במהלך התזכורת למצעד השנתי, תוכלו להעיר הערותיכם, לשאול שאלותיכם, ולקבל בו במקום את תגובותיהם של עופר נחשון ויוסי כהנא בפורום רשת ג`. נשמח אם תצטרפו אלינו בשבת מ-12:00 עד-16:00 תזכורת המצעד השנתי!

א ו ח נ ה

New member
אחחח כמה עצוב.........../images/Emo122.gif

עופר נחשון מגיש מוזיקה ישראלית....... איפה ימי החורף שהיינו מאזינים ל-120 הלהיטים הלועזיים בתזכורת השנתית? נ.ב. זאת תמונה של נחשון מ-ת.ז. או שאני טועה?

TheRasmus

New member
ולא רק זה..

אלא ממש קברו את התוכנית מבלי לשים מצבה! אפילו אתר אינטרנט שיסקור את כל המצעדים של גימל אי פעם לא קיים! חבל מאוד.. מאז "המהפכה" העברית אני בכלל לא פותח את התחנה הזאת..

Raz male

New member
אני מחרים את התחנה

וכל 29 באוקטובר אני שומע את ההקלטה של התוכנית האחרונה.

א ו ח נ ה

New member
כנ"ל../images/Emo88.gif

לא האזנתי לרשת ג' מ-1997, ופעם ראשונה האזנתי לפני כמה חודשים כשעופר התחיל להגיש את המצעד הישראלי. אחרי 10 דקות נישברתי.... אף פעם לא הבנתי למה עופר לא המשיך בתחנה איזורית. כולם היו לוקחים אותו בסינדיקציה כמו דידי הררי, ממש חבל על כל מאות הלהיטים שפוספסו בארץ מאז.

KristineW

New member
עופר...

תראו, היה לו את המקום שלו בקול ישראל, אז הוא לא רצה לוותר עליו... אני יכולה להבין אותו... סה"כ תחנות אזוריות קמות ונופלות וקול ישראל מקום יותר בטוח, יותר ממוסד... (למרות שמרוויחים שם גרושים...) הוא גם לא רצה לשדר בתחנה אזורית עם "סידור" כזה כמו אצל דידי שהשידור מועבר בעוד כמה תחנות...
זה חבל שהוא לא הלך על זה מצד אחד, אבל מצד שני קול ישראל זה כבר היה הבית שלו והיה לו קשה לעזוב...
עופר מה זה השתנה, כאילו הזדקן באיזה 100 שנה...

KristineW

New member
כן, זה עצוב, חבל על הזמן..../images/Emo7.gif

עופר מסכן... להגיש את המצעד העברי זה פשוט דכאון!!! אני כ"כ מרחמת עליו... לקחו לו את הנשמה...
אתם יודעים, יש לו הרי תוכנית של להיטים לועזיים ב- 88FM (אבל זה מה זה לא זה! זה כמו לראות MTV...) והייתה לו עוד תוכנית, הרבה יותר מדליקה בגל הבטוח בחיפה... עד שהפלוץ המפגר הזה שמנהל עכשיו את רשות השידור, סגר לגמרי את התחנה!!!
תאמינו לי, זאת הייתה תחנת הרדיו הכי טובה בארץ (אחרי ג'...) פשוט חבל!!!

א ו ח נ ה

New member
ב-88FM לא נותנים לו לשדר הכל

בגלל זה התכנית שלו מאוד מאופקת שם לגבי הבחירה בין להישאר בקול ישראל ובעצם לחדול מלהתקיים ולהשפיע ולבין לשדר בתחנה איזורית - אני הייתי בוחר את האופציה השנייה. עופר בזמנו היה כוכב על ברדיו הישראלי, ככה שעבודה בטוח לא היתה חסרה לו גם אם הוא היה הולך על תחנת רדיו שהיתה ניסגרת, מיד תחנה אחרת היתה חוטפת אותו, שלא לדבר על סינדיקציה כמעט בכל הארץ. עם כל הכבוד לקול ישראל, לפעמים צריך לעשות משהו שמאמינים בו. החיים קצרים מידי. לפחות ככה אני חושב.

עולי

New member
הדעה שלי..

אני חושבת שלא משנה איפה הוא יהיה, הוא יהיה כוכב. הוא אמנם בגימל ושומעים בקול שלו שלא טוב לו, אבל אין מה לעשות, רשות השידור זה הבית שלו והוא איתם כבר שנים ואמנם לא משלמים משהו אבל יש להם המון הטבות כמו פנסיה, מבטחים וכו' שחבל לעזוב עכשיו, ולקחת את הסיכון עם תחנה אחרת בפול טיים באותו סכומי כסף... בכל מקרה, עופר לא מה שהיה פעם. הוא יצטרך לבנות את כל הרפרטואר שלו מחדש... כי כל מיש גדל עליו גדל ויש כבר דור חדש שלא מכיר אותו. אז יותר טוב שיעשה מה שטוב לו. וטוב לו לשדר מוסיקה. נטו. רק שיצליח. מי בא מחר למצעד האהבה בת"א???

למעלה