היי! תגידו, לאן נעלמתם..?

../images/Emo60.gifהיי! תגידו, לאן נעלמתם..?

חבר'ה, זה לא סוד שיש לנו פורום לא כ"כ פעיל.. היחידים הקבועים פה הם- אני מיכאל מורן קורל ורעות שתמיד, לא משנה מה.. אני מוצאת הודעה שלהם! זה נראה לכם הגיוני שאנחנו בפורום עם 5 אנשים פעילים?!? לי ל-א! אז הודעה לכל הנעלמים- תחזרו
והודעה לקבועים-תמשיכו ככה
אתם גדולים.. אז אם כבר- חשבתי שכדאי שנפרסם את הפורום שלנו.. בין אם זה בפורומים ובין אם זה בתוכנות המסרים! תגידו לחברים שלכם שיכנסו,תשכנעו! וגם אם לא- תדעו שניסיתם! (אם יהיו פה מידי פעם הצפות..זה אפילו יהיה טוב, בינינו לבין עצמנו! שלפחות נדע שהפורום שלנו שווה משהו
) שתהיה שבת שלום לכולכם

../images/Emo214.gifצודקת בכל מילה ../images/Emo25.gif

אני מאתמול עשיתי כבר קאמבק ואני עכשיו פה בתקווה לא להעלם שוב... לא הייתי פה בגלל שעברה עליי תקופה רעה ... ואני מסכימה עם כל מילה שמעין כתבה..ואני חושבת שעם אתם רשומים בפורום רשמיים של כל מיני אנשים אז אפשר לפרסם גם שם...ולא רק בתפוז...ודברו עם חברים שלכם אני ממחר הולכת לשגע חברות שלי שיכנסו...

MoRaN SeM

New member
אין לי ממש מה לומר,

חוץ מזה שאני מנסה ולמשתדלת להביא לחכאן אנשים [ופי 9 מנסה אם הם מזכירים שהם אוהבים את הדיימנדז].. ושאני מקווה שהמצב ישתפר כבר, כי זה מתחיל להמיאס כל העצבים וההודעות שמוציאים על זה שאנשים יגיבו. חבל על העצבים שלנו ועל הבאסה שלנו בסוף..

למעלה