סיכום שבועי

KremboQueen

New member
../images/Emo60.gif סיכום שבועי ../images/Emo60.gif

אז, הסיכום השבועי זאת פינה חדשה בפורום שתפתח כל שבוע ביום שבת בערב. הצעות לשיפור יתקבלו בשמחה :)
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
ספר השבוע:
סדרת\סרט השבוע:
שיר השבוע:
אדם השבוע:
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא:
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
ולסיכום, איך עבר השבוע?
תמונת השבוע:

KremboQueen

New member
../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה השבוע: יום רביעי היה מצחיק חלק מהזמן, הלך לי טוב במבחנים וכו', הטיול, ובוודאי היו עוד דברים נחמדים שאני לא זוכרת. משהו רע שקרה השבוע: יום רביעי, הייתי קצת עייפה ולא הרגשתי טוב, ו-וול, אני לא זוכרת. אני ממש לא בפוקוס כרגע. ספר השבוע: פרידה מברלין\כריסטופר אישרווד
סדרת\סרט השבוע: אני לא חושבת שהיו
שיר השבוע: Gimmie Shelter - The Rolling Stones אדם השבוע: לא יודעת X: משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: ל"ג בעומר זה שבוע הבא? לא מצפה לזה. לא מצפה לזה ולמלא מבחנים. אמ, אני אמורה ללכת לעיר לשופינג, ולזה אני דווקא כן מחכה ^^ מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: דורי אולי. בכל אופן, מי שיצא לי לפגוש :) ולסיכום, איך עבר השבוע? אני לא בפוקוס, שוב, אבל נדמה לי שטוב. תמונת השבוע: יצאתי זוועה וזה, אבל זאת התמונה היחידה שיש לי מהשבוע (כרגע), בכל אופן, זה מאיזה חוף בצפון בטיול המגניב :)

ככה הזאב הגיע

משהו טוב שקרה השבוע: קבלת הניהול כמובן
ופרץ מוזה מטורף שיצאו לי ממנו כמה דברים מגניבים, אבל ברובו התבזבז בגלל החרישה המטורפת למגן בתקשורת. למידה מדכאת יצירתיות, נשבעת. בכל מקרה, עוד דברים טובים: מצאתי בארון שלי איזו טוניקה ששכחתי מקיומה ואני ממש אוהבת. ו...זהו.
משהו רע שקרה השבוע: כל החרישה למתכונת שלגמרי לא עושה לי טוב, ואתמול שהיה זוועתי; פיספסתי מסיבת יום הולדת של חברה טובה ורבתי עם ההורים ונרקבתי בבית, וסתם.
ספר השבוע: Ender's Shadow של אורסון סקוט קארד, למרות שבקושי יצא לי להתקדם איתו השבוע...
סדרת\סרט השבוע: אבודים. למרות שהם נהיים קצת הזויים מדי בשבילי ולא נראה כרגע כאילו הם פועלים לפי היגיון כלשהו וסתם messing with us
שיר השבוע: אפשר אלבום השבוע? Aqualung של ג'תרו טול, לגמרי.
ושיר, אולי mother goose מתוך האלבום הזה.
אדם השבוע: אמא, כי היא היחידה שהצליחה לגרום לי לקלוט משהו מהפרק על רשות השידור והרשות השניה
. וטל:) כי, טוב, אנחנו נצא קצת דביליות אם נגיד, ובכל אופן היא יודעת למה.3>
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: המתכונת מחר
wish me luck. ול"ג בעומר בראשלצ
ות"א מחר עם חברה.
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: איילין:)
ולסיכום, איך עבר השבוע? מזעזע ברובו, עם נקודות אור קטנות אך משמעותיות :)
תמונת השבוע: אני על המחשב של אבא

dairy milk

New member
בלופ ../images/Emo220.gif

משהו טוב שקרה השבוע: האא.. קניתי חולצה חדשה ואני ממש אוהבת אותה. וגם.. הלך לי ממש טוב במבחן באנגלית, כי הוא היה רק אנסין. למען האמת, הלך לרוב ההקבצה כל כך טוב שאנחנו חושדות שהיה שם איזה משהו מכשיל Oס
משהו רע שקרה השבוע: הלך לי די דפוק בשני בחנים במת'..
ספר השבוע: 'ההסכם' של אותה אחת שכתבה את 'שומרת אחותי', מה שלא יהיה השם שלה.
סדרת\סרט השבוע: האמת שבכלל לא ראיתי טלוויזיה או סרטים השבוע.. אז סתם וויל וגרייס כי אני אוהבת את התוכנית הזו ומתחשק לי לראות אותה עכשיו
שיר השבוע: Little things - Son of dork
אדם השבוע: החברה היפה שלי דקלה
שעשתה לי את השבוע.
משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: אממ.. לל"ג בעומר
אני גם מצפה וגם לא.. תלוי איך יצא
מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אין מישהו מיוחד. כל מי שאפגוש יתקבל בברכה!
ולסיכום, איך עבר השבוע? חביב, שבוע רגיל כזה.
תמונת השבוע: אמ.. אין לי תמונה מהשבוע, אז סתם תמונה כי ממילא כל תמונה שאשים תהיה לכם חדשה.

limilu

New member
ובכן...

משהו טוב שקרה השבוע: היה לי גדנ"ע והיה מגניב בטירוף. משהו רע שקרה השבוע: העברית הלקויה של אנשי צה"ל. ספר השבוע: דרקון הוד מלכותו - נעמי נוביק. סדרת\סרט השבוע: אהה... Pushing daisies שיר השבוע: בעיקר שמעתי את "תמונות בתערוכה" בשביל המבחן בתולדות המוזיקה. אבל- למרות הכל - כוורת [ככה קוראים לשיר? מילא.] אדם השבוע: נדב מהצוות שלי שלא נתן לי לבכות על כמה שיש לי אנשים מטומטמים בצוות [בגדנ"ע]. משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: בסופ"ש אני פוגשת מישהו שהכרתי בפסח. אז אני קצת כן וקצת לא מצפה. אעעעע, זה כ"כ מעצבן לחכות לזה. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הממ -_- ולסיכום, איך עבר השבוע? כיף D: תמונת השבוע: *הכנס פה תמונה לא קשורה* [עוד רגע.]

Susan Death

New member
שבוע טוב

משהו טוב שקרה השבוע: המתכונת במתמטיקה עברה, והיה טוב!!! משהו רע שקרה השבוע: כל השבוע למדתי למתמטיקה ספר השבוע: צילה של הרוח סדרת\סרט השבוע: LOVE SOUP...אל תשאלו... שיר השבוע: blackbird שך הביטלז אדם השבוע: קרטס, שהציל אותי מכשלון במתמטיקה משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: שבוע שלם בלי פעולות...חלום שמתגשם מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מרטין, הידיד הדתי ההזוי שלי... ולסיכום, איך עבר השבוע? נגרר ונמרח, אבל היה שבוע טוב תמונת השבוע:

Susan Death

New member
5, או 4

לאור העובדה שאני ב-י, זה עוד לא משנה... המתכונת היא 005 ממילא

Susan Death

New member
../images/Emo12.gif

אצלנו 4 ו-5 עושים את 005 ב-י', ואז 4 עושים את 004 בי"ב ו-003 ב-י"א, ו-5 את 006 ו007 בי"א וי"ב, בהתאמה. 3 יחידות עושים 001 בי ו002 ו003 בי"א

כן, היום פתאום התברר לי שזה משתנה מבית ספר

לבית ספר פשוט אצל כל מי שאני מכירה כמעט 3 יח"ל עושים יחידה ראשונה בי' ואת שתי האחרות מסיימים בי"א, בעוד 4 ו-5 יח"ל עושים את שתי היחידות הראשונות שלהם בי"א ואת השאר בי"ב, כך שזה נשמע לי מוזר פתאום. בהצלחה בכל אופן

והנה עוד הודעת הצטרפות\שיבה מן המתים

פורום ניל גיימן איז אלייב! כל הכבוד נטע, ממש נחמד פה.
אז המ, היי, אני ליטל, נעים להכיר.
משהו טוב שקרה השבוע: היום הייתה בגרות ראשונה! ונראה לי שהלך טוב. וגם גיליתי את הפורום הזה מחדש:) משהו רע שקרה השבוע: עוד לא הספיק.
ספר השבוע: אשתו של הנוסע בזמן. סדרת\סרט השבוע: שיר השבוע: Tomorow never knows של הביטלס. אדם השבוע: השומרת בבגרות. היא הייתה כזו דודה חמודה (עם כובע קש והכל) משהו שאת\ה מצפה (או לא מצפה) לו בשבוע הבא: מחר מגמת אומנות יוצאת לפסל בחול בחוף^^, ול"ג בעומר. מישהו שאת\ה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שמישהו יבוא למדורה זה כבר יהיה שוס. ולסיכום, איך עבר השבוע? לעשות סיכומי שבוע ביום ראשון זה די מתוחכם, זה יוצא אופטימי. תמונת השבוע:

היי, וברוכה הבאה/שבה!../images/Emo13.gif

חח אני מתרגשת, אנשים אשכרה מתחילים לכתוב פה. במה הייתה לך בגרות?

למעלה