פינת "איך להעביר את הזמן?"

נייטי

New member
לדעתי צריכים להוסיף לנו אייקון

מיוחד לפורום שלנו עם זברות מפוספסות. הנה כמה - תתחילי לספור. ועוד כמה. וגם יש לי שתי שאלות: 1. זברות הן לבנות עם פסים שחורים או שחורות עם פסים לבנים? 2. מה לבשה הזברה ביום ג'? אני קצת מתחרפנת.........הצילו!!!!!!!!!!!

ענתש

New member
בבית קפה ? לא שכחתי שקבענו שבוע

הבא... אעדכן שאדע מתי יש לי בייביסיטר. אם למישהי בא להצטרף, זה יהיה במרכז איפה שהוא.

נייטי

New member
אחותי - אני עפה ביום שני בלילה

יש לנו רק את יום ראשון! אני מקווה שתוכלי להשיג ביביסיטר ליום ראשון. מרוב שמחה שהשגתי כרטיס ליום שני שכחתי להגיד לך. ואני ממש בעד שעוד בנות יצטרפו אלינו. מה דעתכן?

נוריה

New member
מפגש?

האם את מנדבת פרטים לגבי היפגשות קלילה? ביום א', כמדומני? אם זה בערב אוכל כנראה להצטרף...

נייטי

New member
אחלה. התכנון של ענתש ושלי היה לשבת

באיזה בית קפה בת"א. מה דעתכן על שלוותה שבנמל?

נוריה

New member
אוף אני כזו מפוזרת, שכחתי ש

ביום ראשון בבוקר אני עושה בדיקת מי שפיר... במפגש הקודם אצלך, נייטי, הייתי בשקיפות עורפית. כל פגישה הינה בתאום עם הרופאים שלי, תגידו? בכל אופן, אני אהיה במיטה, נחה. תחזיקו אצבעות.

רונה 4

New member
מחזיקה את כל האצבעות שיש לי ../images/Emo45.gif

שיהיה בהצלחה ותנוחי הרבה.

נייטי

New member
מחזיקה לך ../images/Emo45.gif. בסוף גם אני לא

יכולה. נייטי ה
המתוק והמושלם שלי צריך להיכנס לניתוח היום בצהריים. אני כבר כמובן בהיסטריה, לא נושמת ודיי מייללת. אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אין לי כוח לחרא הזה. יום טוב.

ענתש

New member
אוף ../images/Emo10.gif לא יכולה... ניצן לא פנוי

היום יש לו פגישות. אין לי בייביסיטר...

ariane

New member
אני גם רוצה...

אבל לא מרגישה עוד מוכנה, אני ממש רוצה להשתתף במפגש אבל אני ארגיש יותר בטוחה בעצמי אחרי הסקירה. עכשיו אני קצת פוחדת... אני לא יודעת אם אתן מבינות את זה, אני ממש מקווה שכן. אוף כל כך רוצה להכיר אתכן במיוחד שאני מרגישה כל כך בודדה, אין לי בכלל חברים בארץ ואני בשמירה אז חוץ מהקירות והחתול המקסים שלי אין לי עם מי לדבר הרבה.
אולי פעם הבא אני ארגן מפגש אצלי?? יכול להיות נחמד. מקווה להפגש בקרוב אם הכל יהיה בסדר.

למעלה