שרשור הודעות

~Gal~

New member
../images/Emo53.gif טוב מרמלד...

אני יודעת שזה לא המקום, אבל בכ"ז... לא אנוח ולא אשקוט עד שאקבל תשובה (עם הוכחות) לשאלה - האם מיס פיגי שיחקה או לא שיחקה ברח´ סומסום!

MARMELAD

New member
ולמי שעוד לא שיחק את משחרק הסוכות

זה הזמן...... משחק מטומטם אך משעשע, להעביר את הזמן בירי בסוכה כאן

MARMELAD

New member
עדכונים מהבית הפתוח בירושלים:

שנה טובה! --------- למרות הכל... ועדיין שנה טובה, מתוקה ומאושרת מלאת אהבה וגאווה מהבית-הפתוח ויש גם כרטיס ברכה...באתר הבית http://www.gay.org.il/joh מלגת הבית-הפתוח לשנת 2001 ------------------------- הבית-הפתוח מזמין מועמדות ומועמדים להגיש פניות לקבלת מלגות הבית לשנת 2001. יילקחו בחשבון עבודות מתחומי העשייה האומנותית, היצירה והמחקר שיש בהן עניין מיוחד לקהילה הגאה בירושלים. מועד אחרון להגשת פניות: 15 באוקטובר 2001 טפסי מועמדות ניתן לקבל במשרד הבית-הפתוח הבית-הפתוח בחדשות ----------------- נבחר ישראלי ראשון לועד ארגוני הגאווה האירופי http://gogay.co.il/fpdb/news/newsDetails.asp?newsID=604 תפילות גאות ליום הכיפורים http://www.gogay.co.il/fpdb/news/newsDetails.asp?newsID=610 פעילויות קבועות בבית-הפתוח -------------------------- ראשון, 20:00-23:00 ערב פתוח חמישי, 20:00-23:00 ערב פתוח שישי, 15:30 קבוצת הכדורגל בגן סאקר - לא מתקיים השבוע קבוצות הנוער והצעירים בפגרה עד אחרי החגים בקרוב בבית הפתוח ---------------- החגים עדיין בעיצומם, אך אחריהם שנה חדשה ועמה עניינים חדשים ברידג´ ------ החל מה-15.10 יתקיים קורס ברידג´ .העלות היא 20 ש"ח למפגש לפרטים נוספים ניתן להתקשר למשרד 6253191 טאי-צ´י ------- החל מה-16.10 יתקיים קורס טאי-צ´י בבית הפתוח עם אן העלות היא 20 ש"ח למפגש. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לאן 5631946 תהיל"ה חוזרת ------------ תמיכה להורים של הומואים ולסביות בירושלים והסביבה שנה חדשה, מנחה חדשה, משפחות חדשות לפרטים נוספים פנו למשרד הבית-הפתוח או לרכזות תהיל"ה: חנה - 5636513 או מלי - 6410124 מס´ נוסף - 5000848 הפעילות הראשונה ב-17 באוקטובר בשעה 19:30 בבית הפתוח שבוע המודעות לאיידס ------------------- הבית-הפתוח והוועד למלחמה באיידס מחפשים מתנדבים לפעילויות ודוכנים שיתקיימו בירושלים במהלך שבוע המודעות לאיידס, בין ה-25.11 ל-1.12. רוצים להתנדב ולעזור? פנו בהקדם למשרד הבית-הפתוח 6253191 ספריית הבית-הפתוח ----------------- פתוחה להשאלה ועיון...ספרים ומגזינים בעברית ובאנגלית ועוד ועוד ימי ראשון 7 עד 9 בערב עם קטיה ימי חמישי 7 עד 9 בערב עם רינה בשעות היום ניתן להיעזר בשרון החוג לגאווה ----------- התוכנית הסטודנטיאלית של הקהילה ההומו-לסבית בירושלים חזרה לאוויר ומשודרת בכל יום ראשון בשעה 22:00. האזינו לשידורי רדיו הר-הצופים בתדר 106 אף.אם, או באינטרנט http://micro5.mscc.huji.ac.il/~radio מסיבות גאות בירושלים -------------------- הליין האחר, כבכל יום חמישי מ-23:30 ב"לילה", רחוב הנביאים 59

marco

New member
אני אשמח לקרוא את דעותיכם ../images/Emo34.gif

שלוווווווווווווום לכולם. נתקלתי במאמר הזו ב-gogay ומעניין אותי לשמוע את דעתכם. לאחרונה אני חייב להודות שנתקלתי בלא מעט מ"הרע" שיש בקהילה שלנו. אני לא אוסיף, פשוט אפשר לקרוא את התגובה שלי למאמר.

MARMELAD

New member
לא וזה סופי !

(אמנם הויכוח הזה יוצא קצת מכל פרופורציה... אבל לא חשוב, זה הכי כיף) ג´רי, יניב, מרקו, מישהו ממכם יכול להגיד לי ולגל שכבר יומיים מנסים להבין ע"פ פורומים מרובים ואתרים שונים האם מיס פיגי שיחקה ברחוב סומסום או רק בחבובות????? (הם המומחים שלי לטלויזיה)

MARMELAD

New member
טוב. אז דעתי היא:

קשה לי להחליט. מצד אחד אני מכיר את ההרגשה של לרצות להיות עם מישהו מצד שני שברתי לא מעט לבבות בעצמי זת´ומרת, הייתי רוצה להגיד, כן, גם אני מחפש אהבה אבל בעצמי יצא לי להיות זה שקם והולך לא פעם ולא פעמיים אז איפה זה שם אותי? בתור המניאק...? לויודע הייתי רוצה לחשוב שלא ושתמישהו אני אמצא את הבחור הזה שישלים אותי. אני יודע מי הוא, אני פשוט עוד לא מכיר אותו. זת´ומרת, הטיפוס קיים אצלי בראש, אבל עוד אין לו פנים ברורות. היה אחד שבאמת היה האחד. אבל זה נגמר. מזמן. ועכשיו.. אני לא יודע מה יהיה. טוב, מרמלד, חדל דמעות

קראתי. אז ככה:

אני מסכים עם התגובה של מרקו למאמר (זו שתחת המאמר עצמו), ספציפית עם המשפט ""למה... כולנו מדברים על זה ולא עושים כלום". נורא קשה לי עם מאמרים שעיקרם מר גורלו של הכותב לנוכח מתעללות החברה בו. הקהילה מחפשת מה שאנחנו רוצים שהיא תחפש. זה כמו לכתוב יש אנשים רעים בעולם, ולקבל תגובות של 10 אנשים שאומרים "נכון, למה זה"... אז הרי 10 אנשים טובים - ומכאן אפשר להתקדם. הפיסקה הקודמת (וגם זו, אני מניח) כתובה בצורה נורא מבולבלת, אני יודע, כי אני יצאתי נורא מבולבל מהעיסוק בנושא. "שבע שעות כבר חלפו, כולן שעות של תשוקה וחיבה מזויפת וחרמון חולף" כותב הכותב. הכותב לא השקיף מהצד - הוא מתאר את הבילוי שלו, ומקטר - למה זה מה שכולם מחפשים. קיבינימאט, נו, אז תחפש את האנשים שבאו לשבת בצד, לשתות, לדבר, לעשן,להכיר לעומק, להתאהב. יש כאלה, אתה רק יודע עליהם אם אתה אחד מהם. ואם לא, תמשיך להתלונן, כותב יקר. הטרמפיסט

ולעיונכם...

כבר המלצתי על סיפוריו של True Love באתר הסיפורים של GoGay. בהקשר הדיון הזה אני רוצה להפנות אתכם לסיפור קצת הזוי שהוא כתב, שנראה לי נורא רלוונטי.

FRESH FRUIT

New member
בתור חסר הנסיון התורן, אני רק...

יכול לומר שהמאמר כל כך נכון. וכל כך כואב. ומעורר סערת רגשות כזאת. אבל- התמיהה שלי היא כמו של מרמלד.. למה באמת הוא לא מצא אף אחד, עם מנקודת המבט שלו אלו שעות של חירמון וכו´ וכו´..? הא? הא? מרקו- למה זה ככה? למה זה ככה- מרקו?

MARMELAD

New member
אצלי זה ככה... :

אני באמת רוצה קשר... ואהבה... אבל הרבה פעמים אני מבלבל בין זה לבין משיכה מינית ואז אחרי הסקס... אני רק מוצא את עצמי חושב "מתי אני הולך הביתה" או "איך אני שולח אותו מכאן בנימוס".....

MARMELAD

New member
אצלי - בבוקר שאחרי

אם אחרי שאני מתעורר אני רק רוצה לטלפן אליו - כן אם אני מתעורר ומנסה לשכוח - לא השאלה היא, גם מה הוא חושב על העניין כמובן.... זה לא תמיד חופף.....

FRESH FRUIT

New member
וכמה פעמים גילית שאתה באמת...

אוהב מישהו? כמה זמן זה נמשך? אין לך את הרצון להתמסד מתישהו?

MARMELAD

New member
שאלה מסובכת שאלת

לאהוב.. אהבתי שניים לרצות להמשיך להיפגש עם מישהו אחרי לילה סוער... היו לי הרבה.. וגם הרבה שלא להתמסד, התמסדתי פעם אחת.. עד היום אני ב"החלמה" ממנה... זה היה קשר חזק ומשמעותי.. אני עד היום לא החלמתי לגמריי ועוד לא איבדתי תקווה לאהבה חדשה, מדהימה, מרגשת ! גם אם אני ארצה קשר ממש חזק זה לא יעזור. כשזה יבוא, זה יבוא.

FRESH FRUIT

New member
ואני שואל למה אצל הרבה גייז..

המילה להתמסד לא נמצאת בארכיון. אולי בגלל הקשיים שמערים הממסד בדרך להתמסדות? או שאולי אני בכלל טועה?

MARMELAD

New member
עוד שאלה ענקית....

ואני אשאיר את הבמה לחברי הפורום: האם המלה להתמסד מפחידה הומואים???? הערה קטנה - מישהו חכם מאוד אמר לי שהומואים דומים לכלבים - שנה אצלם זה כמו שבע שנים אצל בן אדם רגיל... לפיכך שנת קשר זוגי = 7 שנים...

FRESH FRUIT

New member
אופס.. ארכיון=לקסיקון.. זה בגלל..

השעה...גרררר..! (ושוב- זה כעס, לא הזלת ריר. תודה).

למעלה