lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif

ספרי קצת על האלבום החדש שלך "האלבום 'stripped' (חשופה) הוא אלבום אישי מאוד. אני כתבתי, השתתפתי בהפקתו וגם עבדתי כמפיקה בפועל. הגעתי לאלבום הזה אחרי כל שיגעון הפופ, תקופה בה לא הרגשתי ממש אמיתית, בעיקר בגלל התדמית איתה לא היה לי נוח לחיות. הסיבה שקראתי לאלבום 'חשופה' היא שרציתי לדבר מהלב, ולראשונה לתת לקהל להכיר אותי כפי שאני באמת. ולכן, האלבום הזה הוא מעין היכרות מחודשת עם מי שאני ועם האמנית שאני רוצה להיות. אני מאוד מאושרת עם התוצאה, אני שמחה שזה כבר גמור ומאחורי, ושהצלחתי ליצור את האלבום שרציתי." כמה קשה היית צריכה להילחם כדי להיות מי שאת באמת? "הייתי צריכה להילחם מאוד קשה. חברת ההקלטות הייתה מסתפקת בעוד אלבום פופ מושקע ומורכב, המתנהל בצורה בטוחה, אבל אני לא אוהבת לשחק אותה בטוח. הרגשתי שהפעם היה עליי להביע את מה שאני חושבת." הזמרת פינק הכירה בינך לבין המפיקה לינדה פרי. איך זה קרה? "כששמעתי את האלבום של פינק, חשבתי שהחומר של לינדה היה האישי והאמיתי ביותר. כשהייתי בתהליך הקלטת האלבום שלי, החלטתי להיפטר מהמפיק איתו עבדתי ולפגוש אותה. לינדה היא אשה והרגשתי שאנחנו יכולות לתקשר על אותו גל. היא נתנה לי את אותו צליל אמיתי שחיפשתי והיא למדה אותי לצרוח, להוציא את הכל ולנשום. בגלל שאני שואפת לשלמות, אני לא מודעת לכך שאני פשוט עושה ים טעויות. לינדה הייתה האשה היחידה שהצליחה לגרום לי להיות מרוצה מהחומר שלי ולהקליט אותו, פשוט לתת לו לחיות ולא להוסיף לו כל מיני אפקטים קוליים מיותרים. פשוט לשיר את הלחן כפי שהוא, גם משום שהלחנים כאן הם הרבה יותר חזקים וגם כי רציתי שהמאזינים יקשיבו לשיר ולא רק לקולות הרקע. זה עושה את הכל הרבה יותר אמיתי וזה יוצר מידה רבה יותר של רגש." מה לגבי מערכת היחסים שלך עם אמינם? "אני לא חושבת שהיו לו מחשבות רעות עליי. הוא פשוט חשב שפגעתי בו באיזה ראיון, דבר שלא התכוונתי אליו, והוא הגיב בהתאם. והתגובה שלו הייתה לשלב את התגובה באלבום שלו, בראפ שלו. הייתה לנו הזדמנות לדבר בטקס פרסי המוזיקה בניו יורק וללבן את הנושא." ספרי לנו קצת על הסינגל הראשון, 'dirty'. "הוא נכתב לאור הניסיון שלי מחיי הלילה והבילויים שלי כנערה בת 21. אחת כזאת שעושה כל מה שנערה בגילי עושה - לצאת, לבלות, ליהנות קצת במועדוני לילה, לשבת ולשתות עם חברים. השיר מדבר על הסצנה הזאת בלי לפחד לקחת את כל הנושא טיפה רחוק יותר, למקומות יותר אפלים." אחת האורחות באלבום שלך היא אלישיה קיז. האם את פשוט מרימה טלפון לאמנים ושואלת אותם אם בא להם לעבוד איתך? "אני מרימה טלפון לכל אלה שאני מעוניינת לעבוד איתם. הם בודקים מתי הם פנויים וכמובן, אם יש להם בכלל עניין שנעבוד יחד. לאחר מכן אנחנו יוצרים קשר זה עם זה ומתאמים את ההמשך. הייתי מעריצה נלהבת של אלישיה וחשבתי שהאלבום הראשון שלה נפלא. בתעשייה הזאת יש מעט אמנים שלדעתי הם אמנים אמיתיים ויכולים באמת לשיר. אני אוהבת מוזיקת נשמה ולה יש בהחלט איכות אמיתית שאין להרבה אמנים." האם זה מוכיח שאת יודעת לסלוח לעצמך ולסובבים אותך, כמו למשל לבריטני? "כן, אני לא רוצה ולא יכולה להסתיר שום דבר. רציתי ליישר את ההדורים. אפילו בכל עניין היריבות והרכילויות עם בריטני, רציתי בבת אחת להוציא את הכל. רציתי להגיד שזה הכל רק בידור ואנחנו לא ממש שונאות אחת את השנייה. הכל בסדר ביננו." האם לקחת פעם שידורי פיתוח קול? "בפעם הראשונה שלקחתי שעורים לפיתוח קול הייתי בת 17. המשכתי להתאמן בפיתוח לפני כל שיר כדי לא לפגום במשהו. חלק מהשירים באלבום הזה היו יותר מסובכים מבחינה קולית, אבל החלטתי ללכת על שירה מהלב, עם יותר רגש, בלי לתת יותר מדי את הדעת לצד הטכני של הביצוע. במיוחד בשיר 'beautiful', שם היו לי טעויות רבות של חוסר דיוק, בעיקר כי הייתי מקוררת בזמן ההקלטות. המפיקה לינדה פרי העמיקה בפניי מיקרופון ואמרה לי לשיר כל מה שבא לי לראש. הבטתי בה בחוסר נוחות וכך יצרתי את תפקיד השירה." מה את אומרת לכל אלה שמרגישים קצת לא בנוח עם הפרובוקציות והסקסיות שלך? "מיניות היא דבר יפה והיא חלק ממני. זה אחד מהיתרונות הגדולים בלהיות אשה. אנחנו יותר סקסיות מהבנים." האם את כבר מרגישה מנוסה בשואו ביזנס? "כל ההתנהלות של המקצוע הזה מטורפת ומהירה. כשאתה בפנים, זה גורם לך להתבגר במהירות. במקרה שלי זה גרם לי להתחבר למציאות, כי ראיתי במו עיניי כמה זיוף יש במקצוע הזה." הציון: תמימה בקושי

Devilish Angel

New member
../images/Emo45.gif

תני לי לנחש... העתקת גם את זה ממעריב לנוער? עבודה מצויינת! קראתי גם את הראיון הזה באנגלית... מוכשרת! ואני מסכימה איתה בקשר לאלישיה קיז.... היא מדהימה. פשוט סוף הדרך.

פששששש.... כל הכבוד על ההשקעה../images/Emo70.gif

העתקת הכל
באמת כל הכבוד
תודה

lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif

כן, העתקתי הכל. וכן, גם זה ממעריב לנוער. כל עוד זה חומר על כריסטי, אני מתאמצת...

למעלה