דרושים מתנדבים/מעברי סדנאות וסיוע

אני זקוקה דחוף לעזרה

בשינוע. אני פונה בשם מוסד חינוכי שאסף צעצועים משחקים וכו' למוסד לילדים במצוקה שנמצא בחדרה. הבעיה שלנו היא בעית שינוע לחדרה. אנא מכם אם יש למישהו אפשרות לשנע את הדברים כתבו לי במסר ואתן בדיוק את הפרטים. זה ממש חשוב ודחוף תודה ויום נפלא

בעצתה של נועית אני מציינת שהשינוע הוא

מרמת גן לחדרה. במסרים אתן כתובת מדוייקת. אנא , אנא עזרתכם! למען מטרה נעלה!

הגעתי לכאן בעיקבות פירסום של המנהלת

בקומונה בה אני כותב. אפשר לדעת קצת יותר פרטים על הפורום מי בדיוק הפועלים בו (והמנהלים שלו) האם יש עמותה או רעיון להקים עמותה מאחורי הפורום ובגדול במה הוא עוסק? תודה.

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוך הבא, ממליצה לך להכנס להודעה הבאה

בהודעה יש הסברים וקישורים לאירועים ולמאמרים והסברים אודות הפורום ופעילותו. בעקרון הפורום מתנהל בהתנדבות ומסייע לאכולוסיה במצוקה בכל רחבי הארץ השוהה במוסדות ומסייע לעמותות. כמו כן, יש לנו פורום נוסף שניקרא "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים- ראה קישור לפורום בצד שמאל.

אחרי שקראתי - אציג את עצמי קצת

אני בן 34 ומאובחן כבר 5 שנים כמאני דפרסיבי. כבר שנתיים אני מנחה קבוצת תמיכה למתמודדים עם מאניה דיפרסיה, באיזור המרכז. הקבוצה נפגשת פעם בשבועיים - למרות שהיתה תקופה ארוכה שנפגשנו פעם בשבוע. ישנו גם רעיון להקים עמותה המוקדשת למתמודדים עם מאניה דיפרסיה (למרות שיש המון עמותות למען המתמודדים עם מחלות נפש באופן כללי) בכל אופן, אם אתם יכולים לעזור בתחום הייעוץ וההכוונה, בנושא הקמת עמותה, אם למישהו יש ניסיון בתחום, ויודע מה השלבים כדי ליצור עמותה שתחזיק מעמד לאורך זמן- מה המודול העיסקי, במה להשקיע קודם בתהליך ההקמה, וכו' אם מישהו יודע כיצד לגייס כספים לעמותה כזו, אשמח לקבל טיפים בנושא. בלי קשר, אם יש מישהו שסובל ממאניה דיפרסיה ומעוניין להצטרף לקבוצת התמיכה שיצור איתי קשר במערכת המסרים של תפוז. תודה לכולם, מ.פ.

../images/Emo41.gif לסה"ר – דרושים מתנדבים ../images/Emo41.gif

"אולי כל הקיום האנושי הוא מאבק על אוזן קשבת" אם אכפת לך מאנשים ויש לך זמן להתנדב - רוצה להציל חיים
לסייע לאנשים במתן אוזן קשבת
להיות איתם במצוקותיהם
סה"ר – סיוע והקשבה ברשת הוא פרויקט אינטרנטי התנדבותי שייעודו להגיש הקשבה ותמיכה לאנשים הנמצאים במצוקה נפשית. התמיכה ניתנת באמצעות שיחות תמיכה אישיות, ובתמיכה קבוצתית בארבעת פורומי התמיכה של סה"ר. הכשרת הסייעים הקרובה תיפתח ב- 28/06/07. ההכשרה תיערך באזור המרכז, מידי שבוע בימי חמישי בין 17:00 – 21:00 ותימשך כארבעה חודשים. המתקבלים להכשרה ידרשו למסור שיק פיקדון על סך 400 ש"ח, שיוחזר בתום שנה מתחילת כניסה לפעילות התנדבותית שוטפת לאחר סיום קורס ההכשרה. אם את/ה מעל גיל 21, ומעוניין/ת להצטרף לצוות המתנדבים שלנו ו/או להכיר אותנו יותר מקרוב, את/ה מוזמן/ת לבקר באתר סה"ר ולמלא את טופס ההרשמה למתנדבים חדשים. נשמח להיענותך לאתגר! סה"ר.

פעילות קיץ למועדון נערות../images/Emo180.gif

אני מחדשת את בקשת העזרה שלי: אני זקוקה לתרומה של פעילות קיץ בבוקר או אחה"צ במהלך יולי אוגוסט עבור נערות במצוקה. מדובר עד 20 נערות מאיזור הקריות. אני מחפשת כל פעילות ובעיקר אם יהיה אפשר פעילות בריכה. כניסה לפארקי מים, בריכות, גני חיות, אירוח במסעדות, סיור במפעלים וכל העולה על הדעת. התקציב שלי מאד מצומצם ולכן אעדיף פעילות באיזור הצפון על מנת שתשלום הנסיעות לא יהיה גבוה. בדרכ אוטובוס עולה הון תועפות ועל כן אני מאד מוגבלת.. אודה על כל עזרה מצד הפורום שכידוע כבר מאד עזר לי.. אפשר להשיג אותי במסרים

הדר דן

New member
תרומה

מורן שלום פניתי אלייך בהודעה בפורום ואף במסרים ולא קיבלתי תגובה עד היום. האם עדיין יש צורך בתרומת שמלה לנשף סיום י"ב? אודה על תגובתך הדר

נועית10

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifחברים מורנית לא תמיד ליד המחשב,מי שירצה

אשמח לתת במסר את הטלפון שלה ע"מ שתוכלו לסייע לנערות בסיכון. תודה

patrick17

New member
עזרה דחופה לחבר מחיפה!!

שלום אנ מהקומונה של מל"מ מתמודדים למען מתמודדים - אני אחת מהמנהלות אני פונה בקשר לבעיה חמורה יש מישהו קרוב שזקוק למישהו שיעזור לו בתפקוד יומייומי. מדובר באיש בן 47, פגוע נפש, אינטלגנטי מאוד ורגיש מאוד אך הוא זקוק לעזרה בדברי היום יום. אין אפשרות להעסיק עובד זר. האיש מדוכא מאוד וזה לא קשור לטיפול תרופתי הוא פשוט זקוק גם לחברה כל החברים נטשו אותו כלאחר כבוד!!! רק אני נותרתי בקשר איתו. אפשר פעמיים בשבוע או משהו כזה. פשוט כבר נואשתי מכל המערכת. הוא נופל בין הכיסאות וכרגע אין מי שיעזור. אנא שילחו לי מסר. רחל

למוסד באזור פ"ת

לעבודה עם פגועי נפש - אני מחפשת מתנדב להפעלות כמו קוסמים, ליצנים, להטוטנים, נגנים, פיסול בבלונים, ועוד. פרטים דרך מסר. תבורכו.

זקוקה למגורים תמורת עזרה בבית

לי ולחתולות ולשרקנית המחוסנות והידידותיות שלי בירושלים,תמורת עזרה בבית בשעות הבוקר המוקדמות והערב. שלכם חנה גונן

קיבלץח במייל מקוה שיש מי שיעזור ויעביר הלאה|מ

אחינו כל בית ישראל! אנו פונים אליכם בבקשה לא שיגרתית: לפני קצת יותר מחודשיים, ביום קר ומושלג ביציאה מקרית ארבע אירעה תאונת דרכים מזעזעת, הרב אבי ואשתו שמחה כהן- אור נהרגו. בתם בכורתם, תחיה גיתית, נפצעה אנושות כתוצאה מפגיעת ראש, רחמנא ליצלן, והובהלה לבית החולים סורוקה. הזוג הצדיק השאיר אחריו 8 יתומים וכאמור גיתית היא הבכורה. במהלך התקופה האחרונה עברה גיתית ניתוחים רבים וב"ה מצבה התייצב והיא נושמת בכוחות עצמה! דבר זה משמח מאוד את המשפחה! חשוב לציין שגיתית עדיין מחוסרת הכרה אך בע"ה ובעזרתכם היא עוד תתעורר. עקב כך הוחלט להעבירה לבית החולים השיקומי בית לוינשטיין ברעננה- כולנו תקווה שהצוות המסור יוכל לגרות את חושיה ובע"ה היא תחזור להכרה מלאה! הבעיה היא כזאת וכאן אתם נכנסים לתמונה: גיתית הצדיקה היא נערה יתומה אין לה לא אבא ולא אמא שיהיו איתה בתקופת ההחלמה כמו כל חולה רגיל שמגיע יחד עם הורה/ בן משפחה, המשפחה המורחבת עושה כל שביכולתה להיות שם איתה בשעות שביה"ח דורש אך הם אינם מצליחים לעמוד בזה.. עקב כך באופן חד פעמי ויוצא דופן החליטה הנהלת בית החולים לאפשר לאנשים שלא קשורים למשפחה, בתנאי שיהיו מעל גיל 18 להגיע ולטפל בתחיה גיתית ובכך להקל על המשפחה. הטיפול בה לא דורש הרבה בנתיים מכיוון שהיא מחוסרת הכרה ולכן אין כ"כ מה לעשות חוץ מלהגיע ולשבת ליד המיטה שלה (זוהי גם דרישת בית החולים עצמו). אנשים ובעיקר נשים, בחורות ונערות אשר ליבם בקרבם! מדובר פה ביתומים! עשיית החסד איתם היא כ"כ גדולה וכן גם הזהירות שבכאבם ודמעתם! המשפחה מארגנת משמרות של בנות בלבד (מעל גיל 18) שיכולות להגיע ולהשתבץ כל אחת לפי השעות והזמנים שיתאפשרו לה (אפילו 3 שעות ביום) בשעות הטיפול שהן מתשע בבוקר עד תשע בערב. אם הינך גרה בקרבת העיר רעננה או שאת יודעת של בנות שתהיה להן אפשרות להיות שותפות למעשה חסד הזה תבורכי מפי עליון! עופרה היא דודה של גיתית והיא מארגנת את עניין המשמרות. זה מספר הפלאפון שלה- 0524414408. אנו ממליצים בשעת הטיפול להקריא לה סיפור, לדבר איתה לטייל איתה וכך בע"ה נגרה את חושיה הרדומים להתעורר מחדש לתפקוד! זוהי תקוותינו היחידה ותקוות בית החולים. בדמעות אני פונה אליכן בנות ונשות ישראל, ה' שומע לשוועתם של יתומי ישראל בצורה מיוחדת ולא רגילה, קל וחומר אנו, בני עמו, בשר ודם איך לא נשמע לשוועתם של 8 היתומים?! אנא הפיצו מייל זה בכל בתי ישראל ובע"ה עוד נזכה לראות את תחיה גיתית ביופיה ותפארתה כמו בימים ההם. רק טוב ובשורות משמחות לכולנו. -- יש עניין שיתהפך הכל לטובה :) (ר' נחמן)

einatgross1

New member
המעון לנשים מוכות

שלום בשבוע הבא יוצאות שתי נשים מהמעון לנשים מוכות לאחר כמעט שנה במעון לבית מוגן (דירה בהשגחה, אבל שלהן). אין להן כלום חוץ מבגדים (שאני ועוד מתנדבות אוספות תמיד), אבל אם במקרה יש לכם מכשירי חשמל קטנים למטבח, ו/או לבית בכלל, אני אשמח לאסוף ולהעביר בנוסף: מכשירי וידיאו ו/או די.וי.די יתקבלו בברכה תמיד . במעון שוהים כ - 20 ילדים בכל זמן נתון, ויש להם מכשיר וידיאו אחד (תארו לכם ) . אם תוכלו להעביר את המייל הזה לכמה שיותר אנשים - אני אשמח. תודה, וסוף שבוע נעים. ציפי נובל 054-6377599 דרך אגב - צעצועים,רהיטים וכל דבר שאתם רוצים להחליף יתקבל על ידן בשמחה

דרושים/ות

מתנדבות ומתנדבים לחינוך בתחום סחר בבני אדם, מהגרי עבודה ופליטים ההגירה היא תופעה גלובלית. במאה ה- 21 יותר אנשים מאי פעם נודדים סביב העולם, בתקווה לעתיד טוב יותר ומציאת פרנסה. חלקם ימצאו מקומות עבודה בארצות אליהם הגיעו; אחרים הופכים לקורבנות סחר למטרות שונות (פונדקאות, זנות, מכירת איברים, עבודת כפיה); וקבוצה שלישית של אנשים נמלטת מבתיהם בשל מלחמות אזרחים או השמדת עם (כך למשל בימים אלו מגיעים לישראל מאות פליטים מסודן הנמלטים מהשמדת העם המתבצעת בארצם. אל מדינת ישראל, כמו מדינות רבות אחרות, מגיעים כדבר שבשגרה מהגרי עבודה, אשר חלקם הופכים לקורבנות סחר בבני אדם, לעבדות, וכן נשים הנסחרות למטרות זנות, ונשאבות לשגרה רצופת איומים, אלימות וכפייה מינית אינסופית. ביטויים כמו "הם גוזלים את עבודתם של ישראלים", "עבורם שכר ניצול במילא עדיף מהשכר שירוויחו בארצם" ו"עניי עירך קודמים" מאפשרים את דחיקתם המאסיבית אל השוליים של אלה שמלכתחילה מצויים בעמדת חולשה. השנאה כלפי הזרים אף גוברת ביחס לנשים הנסחרות לזנות- "המקצוע העתיק בעולם", "כסף קל", "זנות מונעת אונס" ו"הן יודעות בדיוק לאן הן מגיעות" – אלה רק חלק מן האמירות הנשמעות השכם וערב על-מנת להצדיק את שלילת כבודן וחירותן היומיומית של נשים רבות, ואת מאות אלפי ביקוריהם של לקוחות הצורכים שירותי מין מדי חודש במדינת ישראל. "מוקד סיוע לעובדים זרים" הוא ארגון א-פוליטי ללא מטרות רווח, הפועל להגנה על זכויותיהם של מהגרי עבודה וקורבנות סחר בנשים. ניתן לקבל מידע על נושאים אלה ועל פעילות הארגון באתר האינטרנט שלנו: www.hotline.org.il בימים אלה אנו פותחים קורס להכשרת מתנדבים חדשים אשר ישתלבו בפעילות המחלקה החינוכית של הארגון, המקיימת מזה מספר שנים סדנאות בנושאי סחר בבני אדם ומהגרי עבודה בקרב קהלים רבים, החל מתלמידים וכלה בנציגי רשויות ממשלתיות שונות. אם מאסתם בעצימת העיניים, בהאשמה האינסופית את הקורבן ובהיעדרו של כבוד האדם, אם רציתם למחות, לעשות, לשנות – אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. להרשמה ופרטים נוספים: עידן חלילי 052-3490193 [email protected] *מספר המקומות בקורס מוגבל, הקבלה מותנית בהשתתפות בסדנה מקדימה.

למעלה