זקוקים לתרומות/סיוע

22stanislav

New member
שלום אני חייל בודד רוצה לבקש עזרה בקשר לאוכל

אני השתחררתי לפני שלושה חודשים אכשיו עומד בלשכת עבודה עדיין לא מצאתי עבודה אני פה לבד גר בשכירות משלם שכירות לפני חודש קיבלתי כסף מבטוח לאמי אכשיו לא מקבל מחפש דחוף עובודה אבל לא מצאתי עדיין . אין לי בבית אוכל רק קצת לחם אני לא יודעה לבשל רק לעשות ביצים ולבשל פסטות . אני רוצה לבקש עזרה בקשר לאוכל לאכול לי הביתה . אני מחיפה . אני אח של טטיאנה אבל אין לנו קשר כי לה יש הרבה בעיות בבית והיא בחובות שלי היא לא יכולה לעזור לי כי אין לה איך . עם משהו יכול לעזור תעזרו לי בבקשה תודה .

tyran8

New member
למקלט לנשים מוכות במרכז הארץ נדרשים בדחיפות

1. משחקים וצעצועים 2. ביגוד בנים בנות גילאי 5-10 מדובר ב 13 ילדים 3. ספרי קריאה והעשרה למבוגרים והן לילדים !!!! 4. משחקי גן וחצר - החצר ריקה ממשחקים ותוכן. 5. וכל דבר שיעשה להם טוב לשנה החדשה שינוע יבוצע למקלט אך ורק ע"י OMER המקורית !!!!! בתודה לכל הגולשים חן

נועית10

New member
../images/Emo92.gifתפרסם שוב בפורום השני נתינה מהלב

שמסייע למשפחות ובודדים. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. תודה

n a a m a 5 0

New member
יש באפשרותי לתרום ביגדי ילדים לגילאים הנ"ל,

הבגדים במצב מצויין!

tyran8

New member
אשמח אם תצרי עימי קשר נעמה -

050-4448667 תודה רבה רבה

ת ז

New member
מסך

אם זה למוסד, יש לי בשבילך מסך 17" במצב טוב מאד בן 3

עבור חברה טובה, גרושה

היא זקוקה למכונת כביסה והיתה שמחה גם לקבל מחשב. תודה

שאלה בעניין מסירת רהיטים...

האם יש סיכוי, שאתם מכירים עמותה לכשהיא, שתגיע לביתי ותיקח חדר-שינה ממני, כמובן לתרומה? :) איזור מגורים: אשדוד

חלילית2

New member
../images/Emo124.gif זקוקים לתרומות לגן לילדים אוטיסטים

בהוד השרון. הגן נפתח רק השבוע וטרם הספיקו להשיג ציוד. מדובר על גן של 6 ילדי בגילאי 3-5. הציוד הדרוש: ספרים, צעצועים, חומרי יצירה. יכולים להיות משומשים, אך חייבים להיות במצב טוב. נודה לכל עזרה אפשרית.

חלילית2

New member
זקוקים גם לשואה אבק לגן במצב טוב

אבל הכי חשוב כאמור זה המשחקים, ספרים וחומרי היצירה. תודה רבה.

קשת 82

New member
מפרסמת שוב החלפתי כינויי לגן חינוך מיוחד דרוש

שלום מדובר בגן הנמצא בנתניה מיועד לילדים שפתיים ו PDD משולב דרושים צעצועים רכים לפינת הגימבורי מזרונים פופים וכל ציוד רך אחר בנוסף צעצועים ומתקניי חצר (בימבות וכאלו)משחקיי קופסה וציוד ליצירה כל דבר יתקבל בברכה גם ציוד מועט שאפשר לשלוח בדוא ר(מדבקות וכאלו) יעזור מאוד גיל הפעוטות נע בן 2.5 ל3.5 ילדים מקסימים שישמחו שיעשירו להם את הציוד בגן (הציוד שמספק משרד החינוך דל ואינו ממצא) טלפון ימסר למעוניינים במסר תודה רבה לכולם

לגן של ילדים אוטיסטיים בראשון לציון

דרושים משחקים וצעצועים לגילאים 2-5, מתקני חצר (בימבות, תלת אופן, אולי מגלשה קטנה), ציוד ג'ימבורי (צלחת ווסטיבולרית, טרמפולינה), ארוניות עם מגירות פלסטיק לאחסון, מחשב נשמח לקבל כל עזרה. בגן 8 ילדים בני 3-4 וגן לא מתוקצב כמעט, כמו כן רוב הדרבים שיש שם מתאימים לגילאים יותר גדולים (5-6) כי שנה שעברה זה היה גן חובה והשנה לא היה תקציב לציוד מתאים לגילאי הילדים.

Mור

New member
../images/Emo206.gif יולדת חוזרת בשאלה חד הורית צריכה עזרה

שלום לכולם, הובא לידיעתי היום על אשה שילדה לפני שבוע, היא חד הורית ובנתק ממשפחתה הדתיה כי חזרה בשאלה. לא מכירה חברים חילונים וללא כל עזרה ותמיכה. היא זקוקה בדחיפות לאשה או כמה נשים שיוכלו להגיע לביתה לעזור, להכין לה משהו לאכול, לשחררה לקצת מנוחה, לעודד, היא זקוקה לאמבטיה לתינוק, לעגלה, ולכל הציוד לתינוק גרה בפתח תקוה כל מי שיכול לעזור בדחיפות מתבקש לכתוב לי במסר עם טלפון שאוכל ליצור קשר בהקדם ולקשר אליה תודה, תודה גם אירוח בחג יכול כמובן להועיל

מחפשים ספרים ברוסית- אפילו להשאלה

שלום במוסדנו יש דיירת דוברת רוסית, אשר הינה צלולה, מתקשרת ופעילה, אך היא בודדה ורוב היום היא משתעממת. אני אשמח לקבל עבורה ספרים כלשהם בשפה הרוסית, שיהיה לה מה לרוא. נוכל להחזיר את הספרים אם יש צורך בסיום הקריאה. תודה

riva3

New member
ספרים ברוסית

באיזה גיל הדיירת? יש לי כמה ספרים . אני נמצאת ברמת גן ואתם?

הדיירת בת 40+-

אנחנו בדרום תל אביב, נבדוק אפשרות לקפוץ לרמת גן, זה קרוב. מתיניתן לתאם? הטלפון במוסד- 03-5182199, את מוזמנת להתקשר ולבקש את אחת העובדות הסוציאליות.
רבה לך!

למעלה