זקוקים לתרומות/סיוע

נועית10

New member
../images/Emo92.gifפרסם בפורום נתינה מהלב

פורום נתינה מהלב מיועד למשפחות ובודדים ופורום למען הקהילה נועד לסייע למוסדות ועמותות. תודה ויום נפלא

Lim3

New member
אתה כבר מופיע שם. מה לא ידעת?

ענו לך לא פעם על בקשות וניסו לייעץ לך בפורום ההוא.

ענת1003

New member
טלוויזיה למסירה לילדי מועדונית

שלום אני עובדת במועדונית לילדי מצוקה ביפו, אני אשמח אם יש למישהו טלוויזיה למסירה שהוא יכול לתרום לילדים. תודה ולילה טוב (-:

hula1

New member
דרושה שידת החתלה-דחוף

לאם חד הורית מפ"ת. את ההובלה אני אעשה אם זה יהיה מאזור המרכז/השרון. תל אביב, רמת גן, גבעתיים, כפר סבר, רעננה, הוד השרון והאיזור. תודה הילה

קשת 82

New member
עדיין מחפשת ציוד לגן חינוך מיוחד מדבקות צבעים

שלום לכולם אני שוב מנסה דרוש ציוד לגן מיוחד בנתניה הכל יכול לעזור אבל בעיקר ציוד יצירה טושים מדבקות עפרונות הדפסים עם תמונות צבעים וכל דבר אחר אם יש למישהוא גם צעצועים רכים פופים משחקים גם יעזור אנחנו מנתניה תודה

SATERMENDOS

New member
משפחה במצב מאוד קשה זקוקה לעזרה בבקשה

אירינה חברה שלי דיברה אתמול איתי ביקשה עזרה בקשר לאוכל לילדים שלה יש לה בת בת 11 חודשים שאוכלת פירות ויקרות ואכול מבושל מטרנה שלב 2 טיטולים מידע 10-16 ק"ג ויש לה בת 7 שנים אוכל הכול . המצב שלה התחיל לפני חצי שנה מתי בעלה פתח עסק היא מעסק הזה לא יודעת כלום אין לה מוסג מה קורה שם בעסק הזה כימת בעלה לא נימצא בבית ,חשבון שלה סגור כי כול הצ'קים חזרו לה ויש לבעלה הרבה מאוד מינוסים יש לבעלה הרבה מכתבים ממשפט על כול מינה בעיות שלו בעסק וגם אנשים שהו עבד איתם ולא שילם להם . לאירינה אין כאן בישראל אף אחד ממשפחה שלה אמא שלה ברוסיה כול המשפחה רוסיה . אין לה אוכל לתת לילדים במקרר רק אין לה אוכל בכלל . בבקשה בבקשה אנשים יקרים שלי תעזרו לה ולילדים שלה בבקשה . היא מחיפה מקרית עליאזר שם שלה אירינה למה זקוקה : מטרנה שלב 2 טיטולים מידע 10-16 ק"ג משחה לתוסיק מגבונים לתוסיק שמפו אל דמע אוכל לבשל לאכול אוכלים הכול .

רעיון../images/Emo62.gif

לפנות לחברות הייטק גדולות ולבוא ולארגן מכירה, כמו חב' קומברס וכו'.

למעלה