זקוקים לתרומות/סיוע

ocean22

New member
שלום חברים וחברות יקרים

הנני בחורה העובדת כסייעת לחינוך מיוחד ,אני עובדת עם ילדים המושתלים בשתל קולכארי (שתל שבלול) ולומדים בתוך בית הספר רגיל אך בכיתה נפרדת, כיתת לקויי שמיעה. השנה החלטנו לנסות לעודד את הילדים לקרוא כדי שיכולו להתקדם ולשם כך אנחנו זקוקים לספרים ו/או מגזינים לילדים ברמה של כיתה ג'. אני מחיפה כך שאשמח לקבל כל תרומה שיכולה לעזור. בנוסף אם יש לכם רעיונות על מקומות נוספים שבהם אפשר לנסות לקבל תרומה מסוג כזה אשמח לשמוע. להתראות ורב תודות לכולם!

orit solberg

New member
סטודנטים חרשים וכבדי שמיעה

המכון לקידום החרש בישראל , המטפל בסטודנטים חרשים וכבדי שמיעה, זקוק לתרומות עבור סטודנטים חרשים/ כבדי שמיעה. ניתן לפנות אל : אורית זולברג, מנהלת מרכז תמיכה לסטודנטים, טל' 03-6311595 או במייל : [email protected]

../images/Emo53.gifיום הפנינג-חשוב..../images/Emo53.gif

בר"ח אדר, ה 18.2 יתקיים בעז"ה, בבית ספרנו, אולפנת צפירה, יום הפנינג שכולו חסד. במבצע זה ישתתפו 800 ילדים החולים במחלות שונות מארגוני: "קו לחיים", "נותנים תקווה" וילדים נוספים משכונות מצוקה וילדים בעלי צרכים מיוחדים, הנמצאים במסגרת חינוך מיוחד. אנחנו רוצים לתת להם יום בו הם יכולים לשכוח מצרות היום יום שלהם ולהנות. ביום זה נהנים הילדים ממגוון רחב של פעילויות: מתקנים מתנפחים, הופעות, אומנים, דוכני ממתקים וכדו'... מבצע זה מבוסס על מתנדבים ותרומות, ולכן כדי שמבצע זה יצא לפועל, אנו נשמח לקבל תרומות של אנשי מקצוע שחושבים שיוכלו לתת מעצמם-קוסמים, ליצנים, וכדו'.. ותרומות של צעצועים(נורא חשוב לפרסים, גם דברים הכי קטנים..), ציוד משרדי, מכחולים, צבעי גואש, אוכל, ניירות וניירות רצף וכל פריט אשר יעזור לנו לבצע מבצע זה בהצלחה ולשמח ילדים. [כרגע נורא חסרים לנו פרסים, ככה שצעצועים קטנים וכדו' נורא יכולים לעזור.. אגב, כל מה שישאר כמובן ילך לתרומה..-בד"כ נשאר הרבה אוכל] ניתן ליצור קשר במס' 052-6595828(לא בשבת) ובמסרים לסיקור של היום הפנינג בתפוז לפני שנתיים http://www.tapuz.co.il/guests/default.asp?gid=205 תודה!

אiרין

New member
הערב פנתה אליי אם חד הורית לתינוק

בן חודשיים וחצי ושאלה אם אוכל לסייע לה בעזרה למיני פריטים לבנה. נקלעה למצב קשה והיא מבקשת את עזרתי ב..... * צעצועים ומשחקים לבנה *ביגוד לגיל 3 חודשים עד שנה. ( גם חורף וגם לקיץ) *טיטולים לגיל זה. היא גרה באיזור המרכז ואשמח למסור פרטיה במסר , כדי לשנע אליה. אודה על כל עזרה שתגיע אליה. שבוע נפלא וטוב.

נועית10

New member
תפרסמי שוב בפורום נתינה מהלב

ראי קישור בצד שמאל של הפורום. נתינה מהלב מסייע למשפחות ובודדים למען הקהילה מסייע למוסדות תודה

שרי58

New member
תרומת תפילין

אני אם חד הורית ל 2 חיילים. אחד מהם כל יום משאיל ממישהו תפילין בבסיס ומניח. מגיל בר מצווה אין לו תפילין. הוא רוצה לעצמו להניח גם בבית אך ידי אינה משגת. האם יש מקום שאפשר להפנות אליו את בקשתי הצנועה?? תודה למי שיעזור

24sharon

New member
עזרה למשפחה נזקקת

שלום וברכה לכם, קרובת משפחתי נקלעה למצב כלכלי קשה מאוד, אני מודעת בהחלט שאין באפשרותי לעזור לה בסכומים הנדרשים. אך רציתי לשמח את ליבה מכיוון שונה, יש לה תינוקת 'בונבונה' בת שנה וחצי, הייתי מעוניינת להביא לה כמה צעצועים. עגלת תינוק, בימבה, או כל דבר שיכול להתאים. ולכן אני מבקשת כאן, במידה ויש למישהו משחק במצב 'אנושי' ואין לו בו כבר שימוש, אשמח לקבלו על מנת להעבירו. תזכו למצוות. דרך אגב, קרובת משפחתי גרה בירושלים, אני עצמי מאזור המרכז, כך ששניהם באים בחשבון
יום טוב,

פרוייקט מיוחד לקשישים

אנו מעוניינים להפעיל פרוייקט מיוחד לקשישים המרותקים לביתם - במסגרת הפרוייקט יגיעו מתנדבים לבית הקשישים ויחד עם הקשיש יעסקו בפעיליות פנאי מגוונות בינהם יצירה, קריאת עיתונים, וכדומה. לצורך הפעלת הפרוייקט אנו זקוקים לתרומת חומרי מלאכה : דברי עץ, מפיות, דבקים, חרוזים, צבעים וכל דבר שינעים את זמנם של הקשישים. לפרטים נוספים ניתן לפנות לנעמה: 052-3460810 תודה מראש.

efros

New member
דגימת רוק פשוטה עשויה להציל חיים!

אנו זקוקים לתורמי מח עצם, להצלת חייהן של דפנה (כבת 30, אם לשלושה) ומאיה (סטודנטית בת 23 ירושלים). מדובר בשיטה חדשנית ופשוטה- שסוקרה בהרחבה בימים האחרונים ב-Ynet, NRG ועוד -בשיתוף בית החולים הדסה, וזכרון מנחם, כאשר באמצעות דגימת רוק, הנעשית על ידי התורם עצמו, נבדקת ההתאמה. התורם מעביר מקלון צמר גפן על ריריות הלחי הפנימי, המקלון נשלח במעטפה למעבדה בארה"ב ומתווסף למאגר העולמי. אנו זקוקים במיוחד לתורמים ממוצא בוכרי, הונגרי ומרוקאי! תוכלו לבדוק את מקומות ההתרמה הקרובים לבתיכם באתר של זכרון מנחם. (תקישו בגוגל- זה יעלה ראשון) עלות הבדיקות אדירה! (כ-66$ לבדיקה, הפרוייקט כולו מוערך בכ-10 מליון ש"ח!!) תמיכתכם הכספית חשובה באותה מידה להצלת חייהן של דפנה ומאיה! תוכלו גם להתקשר: 02-6433-001 תודה, אפרת

נירה63

New member
נפתח צוהורן לילדים והם זקוקים ל:

הצוהורון הוא עבור ילדים בני 6-8 , ובו נותנים לילדים ארוחת צהרים. זקוקים לצלחות כוסות וכלים חד פעמיים.

Mrs peanut

New member
אפשר גם לתרום לסביבה ולהשתמש

בכלים שאינם חד פעמיים... מה את אומרת?

hgap1

New member
זקוקים לארון בגדים ומחשב. לחייל.

אפשר ליצור קשר או דרך תפוז או דרך יונתן0547660061

../images/Emo206.gif../images/Emo92.gif../images/Emo73.gifצריכה שינוע

מגיבעתיים לבאר שבע תרומהת בגדים לקלט חירום תינוקות תודה

אסנת9

New member
תרומת מחשבים

אני ומנהלת מועדון גיל הזהב באזור השרון, מארגנות קורס מחשבים לחברי המועדון, בעיקר עולים חדשים. נשמח לתרומת מחשבים משומשים לצורך העניין.תודה רבה וערב טוב.

ira87

New member
עזרה לחיילת בודדה

אני משרתת בצבא כרגע, אבל הבקשה היא אל בשמי, אני מנסה לעזור לאותה הבחורה המקסימה. היא חיילת בודדה ואני בדיוק מעתיקה את מה שהיא ביקשה ממני להפיץ, פשוט כי לה אין גישה למחשב: "אני חיילת בודדה, חיה לבד בארץ ועם זה שאני עובדת, אין באפשרותי לקנות סלון לדירה. ולכן כל המחליפים סלון או שעוברים דירה ומוכנים לתרום, אני אשמח מאוד. בתודה מראש , יוליה". אשמח לכל עזרה בשבילה ואני מוכנה להעביר לה את כל הפניות, היא גרה בחיפה, אם כמובן כאלה יהיו ואנסה להפיץ זאת גם במיילים. המון תודה בשמה שוב, אירה.

למעלה