זקוקים לתרומות

יאשיקו

New member
זקוקים לציוד מתכלה לגן ילדים

שלום לכולם לגן ילדים באיזור מצוקה במרכז יש המון יצירתיות אך התקציב הדל לא מאפשר לנו לקנות מספיק חומרים... כל דבר שתוכלו לתרום שלדעתכם מתאים לעבודה בגן יכול לעזור (חומרי יצירה, צבעים וכל ציוד מתכלה אחר...) תודה ותבורכו על הפעילות המקסימה בפורום המדהים הזה... ליאת

למסירה-ספה לסלון ומיטת נוער

עקב מעבר לדירה קטנה יותר, אנחנו רוצים למסור למי שצריך: 1. ספה כחולה עם ריפוד כחול (בד רחיץ) - 2 מושבים 2. מיטת נוער של "ספפה" - אפשרות לפתיחה לשתי מיטות ויש גם ארגז מצעים כלול. הפריטים בהוד השרון. שלחו מסר ותאמו עמי מועד איסוף. כל הקודם זוכה!

הוסטל למבוגרים עם פיגור שכלי זקוק דחוף לעזרה

שלום רב (ותודה לנועית 10 על האפשרות לכתוב כאן): אני מנהלת חדשה של הוסטל לאנשים מבוגרים עם פיגור שכלי, המצוי בתוככי הקהילה במרכז הארץ. ההוסטל מאד ותיק וכך גם הצוות. במובנים רבים - ההוסטל "רדום". אני זקוקה לעזרה רבה כדי להעירו ולתת לדיירים (וגם לצוות) תחושת אופטימיות. ההוסטל מצוי בקשיים כספיים חמורים (עד היום נוהל באופן לא מקצועי מבחינה תקציבית). מדובר ב-24 דיירים (12 גברים ו12 נשים), בגילאים 30+ עד 60+, חבר'ה עם פיגור שכלי קל-בינוני, שכולם בהליכי הזדקנות וזקנה. ההוסטל קיים זה שלושים שנה ולעומת הנהוג היום, כשקם - מיקמוהו רחוק ככל האפשר מהעיר והוא מצוי בתוך איזור תעשיה באחת הערים במרכז הארץ. בבקשה זקוקים דחוף לתרומות הבאות: לבני נשים וגברים- 12 גברים + 12 נשים גרביים לגברים ונשים- 12 גברים + 12 נשים מצעים - 22מיטות יחיד ו4- מצעים זוגיים (יש כאלה שיש להם 2 חדרים). מגבות ביגוד הנעלה מכיוון שהאנשים האלו לא זוכים לקבל שום דבר חדש ועל מנת לכבד אותם ולהעניק להם הרגשה נעימה לקראת ראש השנה , נשמח אם תוכלו לקשר אותנו עם גופים וחברות שיסכימו לתרום לנו דברים חדשים. דרושים מתנדבים: לקראת ראש השנה, זקוקים למתנדבים מוסיקאים, שיבואו וינגנו במסיבה. וכן נדרשים, ציוד הגברה ותאורה. זקוקים לחונכים אישיים, אנושיים ומופלאים, שיתנדבו לאורך זמן (לפחות לשנה, במשך פעם בשבוע). זקוקים לחומרי יצירה. זקוקים לכלי נגינה. עוד רעיונות לשמח את החבר'ה המזדקנים שלנו - יתקבלו בברכה. ברצוני להדגיש שוב, מתוך כבודם של הדיירים, נשמח לקבל כמובן, תרומות, אך ורק דברים חדשים. תודה עקב חסיון של המקום לא נוכל לפרסם את שמו ומיקומו המדויק על גבי הפורום,פרטים נוספים במסרים. תודה מקרב לב.

חן1

New member
ציוד לתינוק

שלום לכולם, אני זקוקה לציוד עבור תינוק קטן שנולד לפני מספר ימים (פג שנולד בתחילת החודש השמיני להריון). להוריו אין כסף לקנות ציוד והם ישמחו לכל תרומה. אם מישהו מכם יכול לעזור- מוזמן ליצור איתי קשר במסר. תודה רבה
ורק בשמחות

נועית10

New member
מזל טוב להלדת התינוק, בבקשה פרסמי שוב בפורום

השני שלנו נתינה מהלב שמסייע למשפחות ובודדים. ראי קישור לפורום נתינה מהלב בצד שמאל בפורום. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. תודה

Digi Lista

New member
זקוקים לבובות בן ובת של ילדים מחלונות ראווה.

או לפחות בובות זכר ונקבה בגודל כזה(לא הגדולות גדולות של בגדי מבוגרים אלא הקטנות יותר של הילדים),הבובות מיועדות ללימודים על גוף האדם במסגרת העבודה בביה"ס לילדי סי.פי ונכויות מורכבות בצפון לשנת הלימודים הבאה...
מראש לכול מי שיוכל לעזור

שי ר י

New member
יש לי כסא אוכל למסירה

במצב ממש טוב, אמנם הוא מיועד לגיל חצי שנה בערך אבל אולי ירצו. אני גרה בבת-ים ואם משהו ירצה לבוא לקחת אני יותר מאשמח לתרום. הכסא מתכונן בגובה, יש לו מגש גדול נשלף, הכסא עשוי פלסטיק רחיץ כחול שקוף, ריפוד נשטף אך טיפה בלוי (יסודר לפני המסירה). הכסא מתקפל וניתן לאחסון בקלות. הבעיה היחידה היא שאני מנסה למצוא לו בית במהרה כי אני זקוקה לפנות את המקום בו הוא מאוחסן ועל כן אם הוא דרוש למישהו אשמח לדעת מהר כל הניתן.

יומני שנה

לעמותת "חברים בטבע - גרעין קהילתי, גדרה" דרושים יומני שנה - 20-30. נשמח לקבל יומנים כאלו, עם פרסום / בלי פרסום. תודה

Digi Lista

New member
../images/Emo92.gifלמישהו יש צמר מיותר?../images/Emo206.gif

הקייטנה אצלנו נמשכת עוד שבועיים(עד ה15.8) ותיכננו לשבועיים האלה פעילויות יצירה עם צמר צבעוני,הבעיה שנגמר לנו הצמר וכרגע אנחנו מנסים להתארגן כמה שיותר מהר בשביל להשיג מלאי חדש של צמר בצבעים שונים,אז אם למישהו במקרה יש כמה חוטי צמר(גלילים) בצבעים שונים ויכול להעבירם עד ליום ראשון לאיזור הצפון אנחנו ממש נודה והפעילויות המתוכננת תוכל להתקיים כסדרה עם הילדים.
מראש לכול מי שינסה לעזור
כמו כן וזה פחות דחוף אבל עדיין הכרחי מאוד כבר לספטמבר-בובות זכר ונקבה של ילדים כמו בחלונות ראווה בחנויות,הילדים ברובם בקושי רואים וחייבים יותר מישוש ועצמים גדולים יחסית ולכן בובות אלה נחוצות במיוחד להסברים(המחנכת של הכיתה מנסה בכול כוחה להשיג כאלה ולמרות ההבטחות בשנה שעברה מגורמים שונים אף אחד לא הצליח להשיג עבורה והבטחתי לנסות לעזור דרך הפורום).

tulit

New member
מישהו יכול לעזור?

חברים יקרים! מזה כ 4-5 שנים מתקיימת קייטנה באולפנית ישורון בפתח תקווה של אלו"ט. לשמחתי עד כה התגובות היו טובות ומשמחות. השנה כמו בכל שנה, אני מנסה לגייס תרומות ולעורר מעט את תשומת לב הציבור הרחב. אין לי כלל ספק שלא מספיק שאני ואתם והמתנדבים המקסימים שלי צריכים להכיר את הספקטרום - אלא כולם!!!! קיצר- כידוע לכם גיוס התרומות אינו קל, ולכן אני חורגת מהרגלי ואני פונה אליכם- אם אתם מכירים: חברות שונות, מכולת,מאפיה, ספרמרקט, חברת נסיעות, אטרקציות חביבות או כל אדם או עסק אחר שיש לו או להם רצון נכונות ויכולת לעזור ולתרום אני אשמח מאוד מאוד אם תוכלו לומר לי את זה!!! ועוד משהו קטן - אני פשוט חייבת להוסיף- לכל אלו מכם שממש ממש דואגים- זה בסדר- א. מותר לכם!!! ב. תאמינו לי שהם בידים טובות (ולא בגלל שאלו הידיים שלי) שיהיה לכולנו קיץ נעים ושקט וקצת פחות חם ליטל ליבנת רכזת הקייטנה

נועית10

New member
מדובר בקייטנה לילדים אוטיסטים-נשמח לעזרה

הקייטנה שייכת לעמותת אלו"ט- אגודה לאומית לילדים אוטיסטים. עוד על אלו"ט תוכלו לקרוא באתר שלהם.

אiרין

New member
מעון טיפולי לילדים בכפר סבא ,מחפש....

מעון טיפולי לילדים בעלי פיגור ושיתוק מוחין מחפש נגר ,שיש לו, או יוכל לעזור לנו ולנסר לנו חתיכת עץ ,אשר תיתלה על הקיר ועליו יהיו ווים לתלית התיקים והמעילים. גודל המדף הוא 10 ס"מ על 2.5 מטר. נודה מאד לכל אדם שיוכל לסייע לנו. הגננת ממש בימים אלו מאווררת את המחסן והיום ביקשה שאחפש כזו חתיכת עץ. הגן גם מאד ישמח לציוד וחומרי יצירה ,שכן לצערנו גם בשנה שעברה ,קיצצו בתקציב בעיריה וכל שנותר לנו ,הוא לפנות לאנשים טובים המוכנים לסייע. חסרות גם בובות ועגלות בפינת הבובות. תודה מכל הלב על הנכונות לסייע. ברכות לך נועית ומקווה שהכל בסדר במהלך הקיץ.

yam1212

New member
תרומה

יש לי לתרום בגדים לבנות, מעט מאוד לתינוקות, מחבתות/כוסות/סכום- דברים למטבח. למי ניתן לפנות ? אני גרה באיזור השפלה.

למעלה