זקוקים לתרומות

תרומת שולחנות וכסאות לליל הסדר

דרושה תרומת שולחנות וכסאות לליל הסדר למועדון לנפגעי נפש בתל-אביב. מדובר בכ-40 אנשים. כל הצעה שבאה מהלב תתקבל בברכה. שרון 0544245355 [email protected]

as612

New member
סיוע בהכנת כתבה על שימור בתים בת"א

מחפש מתנדבת-ללא שכר בעלת רקע בהדרכה / הוראה / נסיון עם קבוצות מטיילים עם כישרון ויכולות משחק- לעבור מסך . . ושמעוניינת להשתתף בהכנת כתבה על שימור בתים בת"א הכוונה לצלם 4 מבנים שונים, משוחזרים תוך כדי תאור הסיפור ההסטורי של הבתים. Mail: [email protected]

תרומה לפנימיית ניצנים

לפנימיית ניצנים, פנימיה טיפולית שיקומית במרכז הארץ, שמעוניינת להקים חדר כושר לשימוש הנערים והנערות בה דרושה תרומה של מכשירי כושר שונים. כל תרומה תתקבל בברכה.

yonatan87

New member
יש לי שני דברים שאשמח לתרום

שק אגרוף ומכשיר לכפיפות בטן.

yyardeni

New member
עמותה זקוקה לתרומת מחשב

מכון סאמיט, שיקום נפגעי נפש בקהילה, זקוק לתרומת מחשב שישמש את הדיירים. כל מחשב יתקבל בברכה. תודה

נועית10

New member
אתם יכולים לפנות לעמותת "לב המחשב"

תחפשו במנוע חיפוש בגוגל את הפרטים שלהם וצרו קשר עם שי אולי יוכל לסייע לכם.

צביה53

New member
דרוש מחשב לסטודנטית.

סטודנטית מחפשת מחשב שאין לכם בו צורך. אשמח לבוא לקחת עבורה.

וידאו למסירה

אם ברשותכם וידאו לא בשימוש ותקין שתרצו לתרום אותו למשפחתון בבית ילדים. לצפיית סרטים לילדים נשמח לשמוע על כך.

למסירה קלטות וידאו וצעצועים

לילדים קטנים, ברחובות, צריך להגיע אלי לקחת כי אני לא ניידת. פרטים במסר

so be it

New member
תרומה לבית של מתנדבים

שלום, שמי מאיה, אני עושה שנת שירות בתנועת נוער המחנות העולים - קבוצות הבחירה. במסגרת שנת השירות אנחנו מדריכים ומתנדבים בערים,בכפרים, בקיבצוים, בעיירות פיתוח, בשכונות מצוקה, בחינוך מיוחד ועוד. ולצערנו תמיכת משרד החינוך היא לא גבוהה בכלל, ואין לנו בכלל כסף לקנות איזשהו ריהוט. בעוד פחות מחודש אני והקבוצה שלי נעבור לבית חדש. אך הרהיטים שלנו ישארו בבית הישן כך שנקלענו למצב שאין לנו במה לרהט את ביתנו החדש. על כן נשמח לקבל תרומה של מיטות, מזרונים, ארונות, תנור, מיקרו, כסאות, קומקום, שולחן אוכל, ספות, טלויזיה, וידאו, דיוידי..... וכל מה שעולה על רוחכם. אנחנו יכולים גם לבוא לקחת את הדברים, מרוב המקומות בארץ. באותה הזדמנות אני עובדת בעיירת פיתוח, עם נוער וילדים שלא מתחברים למסגרות אחרות, ואני אשמח לקבל תרומות של משחקים, חומרי יצירה, טלווזיה, ממתקים ועוד. אם מישהו יודע ממי לבקש או איך להשיג אני אשמח נשמח מאוד לכל תרומה שהיא. ליצירת קשר מאיה - 054-6619609

נועית10

New member
באיזו עיירת פיתוח את עובדת?

נשמח לדעת היכן אולי נוכל לסייע לך בתרומות מאזורך.

Fantasy WRC

New member
מחפש תורם מחשב אישי באיזור י-ם

אני מחפש מישהו שאולי יכול לתרום מחשב אישי שעובד פנטיום 2 (או כל מחשב אחר, אפילו לפטופ ישן יהיה מצויין), בלי חלונות או עם, זה לא משנה כי אני יכול לסדר לה את זה, בשביל ידידה שלי שגרה לבדה לגמרי בארץ 7 שנים, בת 22 ולומדת בהדסה ירושלים, שנה שניה, (שכר לימוד כמעט ממלגות בלבד) ואין לה כסף לקנות מחשב.. יש לה הרבה עבודות שהיא צריכה לכתוב ללימודים שלה.. וכל הזמן היא צריכה לבצע אותם במחשב של המכללה עד שעות סגירה של המכללה... אז אם באמת יש כאלו שיכולים לתרום מחשב אישי, אנא, פנו אלי בהודעה אישית פה, בתפוז, ואני אחזור אליו.. (עדפה רצינית לירושלים והסביבה, כיוון שאין באפשרותי לנסוע מחוץ לי-ם בשביל לאסוף את מחשב) אני אודה מאוד לתורם והיא תשמח מאוד על מחשב אפילו אם הוא ישן ואין לכם מושג עד כמה... בכבוד רב.. יניב ושוב, פנו אלי במסרים אישיים בתפוז.. ושוב, המון תודות..

חיה ב

New member
שולחן פינג פונג עבור בית ספר או

שבי ברמן מעונין/ת לתרום שולחן ן פינג פונג עבור בית ספר או קבוצה נזקקת Shevi Berman [email protected] נועית אנא כיתבי לו, שלחתי לו כבר את כתובת הפורום וביקשתי שיפנה אליך. חיה

נועית10

New member
חיל'ה את מדהימה שלחתי לו אימל../images/Emo140.gif

תודה שאת תמיד חושבת עליי יקרתי.

yanivvivi

New member
מחפש אקווריום לגן ילדים

שלום לכולם אם במהלך הנקיונות לפסח החלטתם שנמאס לכם לטפל באקווריום ששוכב לו בסלון אשמח לבוא לקחת אותו אני מחפש אקווריום על כל ציודו לגן ילדים כולל הדגים אני מראשון לציון יניב

למעלה