מעוניינים להתנדב

היי לכולם

שמעתי פעם על פרויקט בו גימלאים הולכים לגני ילדים כדי להיות "סבא/סבתא של הגן". סבתא שלי מעוניינת להשתתף בפרויקט אבל אנחנו לא מוצאים פרטים עליו יותר. הכוונה היא בירושלים. אשמח שתעזרו לי. תודה.

glitter8

New member
אמא שלי עושה את זה

יש לה גן ילדים ליד הבית והיא פשוט הולכת לשם פעם-פעמיים בשבוע, מקריאה לילדים סיפור, משחקת איתם, לא נראה לי שזה משהו מאורגן כזה עם תכנית, סתם, לעזור קצת לגננות. היא מאד נהנית מזה והילדים מאד אוהבים אותה זה נראה לי פרוייקט נחמד מאד כי ככה גם היא מרגישה שלמרות גילה (מעל 70) עדיין זקוקים לה

מממותק86

New member
היי לכם ../images/Emo76.gif

האמת שקצת חיטטתי בתפוז והפנו אותי אליכם אני וחברה רוצות להתנדב בימים של חוה"מ סוכות באיזה מחנה עם בני נוער/ילדים... אשמח לקבל פרטים אם מישהו יודע במסרים... תודה ושנה טובה

mushinka111

New member
שלום לכולם,אני חדשה בפורום למרות שאני קוראת

כבר זמן מה. אני בת 28 לומדת תואר שני ורוצה לתרום את חלקי ולהתנדב,אני מאזור השרון ויכולה פעם בשבוע בשעת הבוקר.אשמח לשמוע הצעות ממקומות שזקוקים לעזרה. לנועים-כל הכבוד ויישר כוח,את פשוט מקסימה ,וזה ממש כיף לדעת שיש מישהי שנותנת מעצמה כ"כ הרבה.המון בהצלחה מירי

pilpelet4u

New member
הי לכולם...

קוראים לי אורית, אני בת 21, מהקריות (ליד חיפה) ואני מאוד מעוניינת לתרום מזמני ולסייע במקום קבוע... רציתי לדעת מה האפשרויות שקיימות, איפה ניתן להתנדב, מה לעשות וכו'... האם קיימת רשימה או משהו שיכול לתת לי אפשרויות שאוכל לבחור מתוכם משהו שאוכל להתחבר אליו ולתרום בו ? או איך בעצם אפשר לדעת איפה אפשר להתנדב ? חשבתי אולי בכיוון של ילדים אבל אני לא כ"כ מכירה את האופציות שקיימות... מקווה שהבנתם אותי ותוכלו לעזור לי. תודה מראש, אורית

riva3

New member
יש גם רשימות...

היי , את יכולה להסתכל בהודעות הפורום - יש שם רשימה של כל מיני ארגונים שונים שמחפשים מתנדבים ועוד אתר מצויין לחפש מקום התנדבות :shatil.org.il

pilpelet4u

New member
מישהו יודע אולי על אופי ההתנדבות באלו"ט ?

נכנסתי קצת לאתר שלהם וראיתי את אפשרויות ההתנדבות.. מישהו יודע איפה יש סניפים שלהם (אני רוצה לדעת אם יש בקריות, שיהיה לי נגיש) ? ראיתי שיש "בתים לחיים" ו"מרכזי תעסוקה" האם "בתים לחיים" זה שממש גרים וישנים שם ומרכזי תעסוקה זה שרק נמצאים שם ביום יום ? ראיתי גם על מעונות וגנים לפעוטות, ולפי הרשימה של הפעילויות נראה כאילו שאין ממש קשר בין המתנדב לפעוט, אלא יותר עבודות שונות כדי לשמר על המקום עצמו, הבנתי נכון ? הנה הקישור לאתר עם העמוד של ההתנדבות, כל מידע שתוכלו להוסיף לי יעזור לי... |הלינקhttp://www.alut.org.il/frames/frames.asp?data=activities/volunteering.html||סלינק| האם בהתנדבות אפשר ממש לסייע להם ולעזור להם להתפתח ? או שאת זה רק בעלי מקצוע עושים ? תודה מראש וסליחה על כל השאלות, עולם ההתנדבות לא ממש מוכר לי אבל אני מאוד מעוניינת להתנדב ואני רוצה להרגיש מועילה ולבחור את המקום הנכון בשבילי שבו אוכל לתרום הכי הרבה.

בבית לחיים גם לנים. במרכזי התעסוקה

נמצאים יום יום מלבד שישי ושבת. יש גם מעונות וגנים לפעוטות. אם תרצי כדאי לפנות לאלוט או לבית לורן בבקשה לפרטים. אם לא תסתדרי או שיהיו לך עוד שאלות, פני אלי במייל אישי. יש לי נגיעה אישית לנושא. דניאלה

Radio girl2

New member
שלום :)

קוראים לי עינת, ואני מפקדת של מורות חיילות באיזור רחובות. ביום שלישי, ה-2.10 אני רוצה ללכת להתנדב עם החיילות שלי, הבעיה היא שרוב המסגרות שבדקנו לא עובדות בחול המועד. אם יש לכם רעיונות או אתם מכירים מסגרות ומקומות שיסכימו לקבל חיילות ליום אחד, למשהו באיזור ה-8 שעות, באיזור רחובות, ראשון לציון, נס ציונה ואפילו לוד, בבקשה צרו איתי קשר. כל דבר יעזור, וכל מסגרת מקובלת - החל מאריזת מזון לנזקקים ועד בתי אבות. תודה מראש

shmuelm

New member
התנדבות מורות חיילות

שלום עינת. קודם כל תודה על הרצון. אני מנהל מעון לאנשים בעלי צרכים מיוחדים הממוקם בעיר רמלה. אשמח מאד לקבל את הצעתך. נא צרי איתי קשר : 050-7660129, או אם לא נוח לך השאירי בבקשה דרך להתקשרות. חג שמח שמוליק.

איציק78

New member
אם לא הסתדרת

תתיצרי איתי קשר טלפוני 0525404242 ני יסדר לכם פעילות בבית חולים וולפסון בחולון .

lllkerenlll

New member
פרטים:

אכן יש פרויקט כזה שפועל בכל הארץ! אני בטוחה שאפשר לעשות את אותה התנדבות בצורה פרטנית, אך קיים מערך די מאורגן לתוכנית הזו! לתוכנית קוראים "זהב בגן" והיא פעילה במספר מקומות בארץ. זוהי תוכנית מוצלחת ביותר!! אני לא מכירה את זה בירושלים, אבל חפשתי באינטרנט את הפרטים של האחראים על התוכנית כולה: טלפון במשרד החינוך : 03-6896010 טלפון בתנועת של"מ – 03-5407138 דואר אלקטרוני : [email protected] לעוד פרטים על התוכנית פשוט כתבו "זהב בגן" בכל מנוע חיפוש (=גוגל!) מקווה שעזרתי :)

vll

New member
יש תוכנית דומה בוניברסטת בר אילן

היא נקראת ברוק דייל אבל זה גמלאים שמגיעם לבתי ספר יסודיים בכל הארץ ועוזרים לתלמידים שצריכים עזרה בלימודים ובכלל להיות איתם אפשר לפנות ישיר לאוניברסיטה למנהלת תוכנית - פלורנס מטבוך - והיא תפנה אותה למישהו מירושלים

למעלה