תרומות למסירה

אושקוש2

New member
תנור אפייה ושולחן לימודים גדול למסירה

אני גרה בגבעתיים ומעוניינת למסור תנור אפייה ושולחן לימודים לגבי התנור (אין לי איך לבדוק אבל הבנתי מבעל הדירה שלי שהוא עובד) - מדובר בתנור אפייה וגז חוץ מקצת חלודה בצד, נראה מצויין השולחן 75X140בצבע שחור מי שמעוניין שיכתוב תגובה ואני אצור איתו קשר

Mור

New member
תרומת בגדים

שלום רב, עשיתי סדר ופיניתי 7 שקים של בגדים שכבר קטנים עלינו 1 שק בגדים לאשה מידות 42-46 1 שק שמיכות לתינוק 4 שקים בגדי ילדות מגיל 4-14 חלק מהדברים חדשים עם תגיות ולא נלבשו כלל חלק היו בשימוש אבל במצב מצוין , דברים יפים וחמודים. אין לי אפשרות להעביר, האם מישהו יכול לבא לקחת ממני את זה בהקדם, או שאתן למנקה ולכל מי שעובר, מעדיפה לתת בשמחה למי שבאמת זקוק וישמח בזה. מחכה לתגובה אני גרה במושב ליד הוד השרון ביי, ותבורכו כל מי שעושה במלאכת ההתנדבות.

נועית10

New member
../images/Emo24.gif תודה, את מוזמנת לפרסם גם בפורום השני

אני מזמינה אותך לפרסם גם בפורום השני שלנו נתינה מהלב המיועד למשפחות ובודדים, לדעתי ישמחו לאסוף ממך. למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. מאחלת לך שבוע נפלא

Mור

New member
זו כמות גדולה מאד מתאים למוסדות או עמותות

אתם לא רוצים לקחת את זה לאחת העמותות או המוסדות? חבל שילך לזבל אין לי אפשרות להתעסק עם אנשים בודדים, פעם היה מחסן בהוד השרון, מה איתו? או עם המשאית?

נועית10

New member
ממליצה לפנות לרווחה או ליחידה להתנדבות

כוכב יאיר, צור יגאל מחלקת הרווחה: טלפון: 09-7493225 (ניתן להשאיר הודעה בתא הקולי) דוא"ל: [email protected] כפר סבא מנהלת המחלקה: סימה בן שמואל כתובת: רח' הכרמל 43 טלפון: 7641100/8/9 פקס: 7641110 כתובת דואר אלקטרוני: [email protected] קבלת קהל: בימים א'-ה' , שעות 13:00-8:00 ביום ג' , שעות 19:00-16:00 או לפנות לעיריית הוד השרון למחלקת הרווחה. לצערי לנו אין מחסן שאפשר להעביר אליו, בעבר היה לנו ברמת גן אבל כבר לא קיים. המון תודה ותבורכי על הנתינה המדהימה שלך.

i D O 1 9 8 9

New member
שלום, אשמח להכוונה בקשר לתרומה -

היי, רציתי לשאול אם אתם מכירים ארגונים מהצפון (עדיפות לנהריה) שמקבלים תרומות של מזון? אני אישית בן 18 אז יותר מדי לתרום אני לא אוכל, אבל כל תרומה תתקבל , לא? תודה, עידו

בית נריה

עמותת 'בית נריה' נהריה רח' יפה נוף 44 , 04-9522615 ---------------- בקרית שמונה יש את ארגון "נמאס להיות ילד רעב" הארגון הזה מחלק מידי סוף שבוע מצרכים לכ 55 משפחות נזקקות בעיר. הם פנו אלי אישית שהם זקוקים לתרומות של מזון לקראת החגים. צחי ועדי 052-2254019 052-4751415

למסירה: ארון בגדים, שולחן מחשב, שידת מגרות

כמו כן, בגדי אשה במצב מצוין. ניתן לפנות אליי במסרים. תודה, שושי.

Triksi85

New member
תרומת בגדים. שאלה.

שלום לכולם! ברצוני לתרום בגדי נשים באיכות טובה לנזקקות בכך (ג'ינסים, סוודרים, חולצות ועוד). אני מתגוררת בחיפה. האם יש בפורום זה מישהו שמכיר משפחות עניות מחיפה שצריכות בגד?

sapka

New member
מסירת סט צלחות באזור ראשל"צ

הסט בעל 15 צלחות במצב סביר מאוד.[צלחות עמוקות, קטנות, גדולות], הסט אומנם לא שלם, אבל אמי רוצה לזרוק אותו, אבל חבל, אם יש מעוניין, נא לבוא לראשון לציון לקחת את הצלחות רצוי מאוד להתקשר היום [כי אם כן נשמור אותם למועד שתוכלו לבוא], כי אם לא יהיו מעוניינים, עוד היום, הצלחות לצערי יזרקו. מספר פלאפון ליצירת קשר, 0525972206 ובית- 039471871 בברכת שנה טובה, ספיר ברק.

נועית10

New member
../images/Emo41.gifתרומות ניתן לפרסם גם בפורום נתינה מהלב../images/Emo41.gif

חברים יקרים אני מזמינה אתכם לפרסם תרומות למסירה גם בפורום השני שלנו "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. קישור לפורום נתינה מהלב בצד שמאל בפורום למען הקהילה. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. תודה וסופ"ש נעים

פרלמנים

New member
לקראת החורף, יכולה לתרום 2 תנורי חימום

שלום, יש לנו שני תנורי גז פועלים ותקינים לחימום ביתי-נשמח לתרום! אנחנו גרים בנגב, נוכל לשנע לבאר שבע בתיאום כמובן.
כמו כן,ידוע לכם איך אפשר לארח חייל בודד בחג? חג שמח שונה קלה לכולנו
ג'סיקה

Yellow Fever

New member
נעליים למסירה

יש לפחות 10 זוגות נעליים לנשים במצב מעולה ואני מחפשת למי למסור אותן. אם זה משנה - מדובר בנעליים לנשים סגורות ופתוחות, מידות 40 דיי רגילות: לא גבוהות (מקסימום 3 ס"מ), כאלה שכל אחת נועלת .. בירושלים

chamule

New member
תנור ומכונת כביסה למסירה בחולון

תנור עם כיריים ישן, הכיריים עובדים, כנראה יש גוף חימום מקולקל בתנור עצמו (נראה לי שזול לתקן) וקצת צריך שומנים מבפנים. מכונת כביסה גרמנית ישנה, מבחוץ קצת חלוד אבל התוף מבפנים (החלק בו שמים את הבגדים) תקין, הבנתי שלא השתמשו במכונה בשנים האחרונות אבל כנראה שהיא עובדת (ניסינו להפעיל אותה כשהיא ריקה והיא עבדה) נשמח למסור בהקדם אם זה יכול לעזור למישהו (פרטי / אולי אפשר להפנות לעמותה) שנה טובה! (-:

המנומשת

New member
למסירה ארון בגדים 2 דלתות הזזה עם מראה

גובה 2.40 ורוחב 1.20 רוצה למסור אותו כמה שיותר מהר!!

למעלה