תרומות למסירה

שרי קסל

New member
טלוויזיה 21 אינץ למסירה

שלום, ברשותי טלוויזיה 21 אינץ למסירה בפתח תקווה. אשמח למסור אותה לגוף או משפחה שזקוקים לה. אנא פנו אלי במסר פרטי במידה וזה רלוונטי עבורכם

עפרה 22

New member
היי נועית מה שלומך? רוצה לימסור ספרים לנוער

יש לך המלצה אולי לנוער בסיכון ?

נועית10

New member
אולי לבית "מקום אחר" בת"א-דיור מוגן לנוער

נמצאים בבזל 16 בת"א 03-5449092

ira87

New member
מנסה את מזלי גם פה, בשאלה קטנה

מצטערת מראש שפתחתי שרשור חדש. יש לי אם אפשר שאלה: אם יש פה עמותה או משפחה הזקוקה לחיתולים למבוגרים? יש לנו פשוט בבית שתי חבילות שאיש לא זקוק להם ברוך השם... וסליחה מראש על השאלה המוזרה ותודה...
אירה

Digi Lista

New member
אנחנו נשמח.חיתולים הם מצרך חשוב אצלנו.

השאלה רק אם את מאיזור הצפון כי אם לא אז יש מספיק מקומות דומים ברחבי הארץ שלא יתנגדו לתרומה הזאת...

ira87

New member
אני מאזור הצפון

מהגליל התחתון ושולחת כמובן מסר
תודה

תרומות

שלום רב, יש ברשותי שקים מלאים עם בגדים , מצעים אשמח לתרום אותם לכל גורם הזקוק להם בכנות. צריך לבוא ולאסוף אותם מביתי שבאזור ירושלים אשמח אם תצרו קשר במסרים בברכה נסיכת המזרח

נועית10

New member
נשמח לדעת לאיזה גילאים מיועדים הביגוד../images/Emo140.gif

יש אפשרות להעביר למוסדות בירושלים, אבל אשמח אם תצייני לאיזה גילאים מיועדים הבגדים ואפנה אותך למוסדות שישמחו לקבלם. אפשרות נוספת זה לפרסם בפורום השני שלנו, נתינה מהלב המיועד למשפחות במצוקה ובודדים ולתרום למענם את הבגדים. תודה

A N N 7

New member
שלום לך. ואם יש..

אם יש לך לאישה בגדים מידות גדולות למדל 44 אשמח לקבל ניתן למסור לנועי10. או דרך אחרת.. כמובן אם יש לך וגם אם עדיין לא נמסר. חני כאן מודה לך

שלחתי לך מסר

לפני כמה ימים ולא חזרת אלי... מועדונית במגדל העמק שאני מרכזת תשמח לספרית המדפים ולכוננית מכתבה עם כוננית עליה- אני אשמח לקבל לעצמי - מצבי הכלכלי לא מאפשר לי לרכוש רהיטים לעצמי... אשמח אם תחזרי אלי באיזושהי דרך

gurmeir

New member
מעונין לתרום בסיס פוטון זוגי ומזרון זוגי

גודל המזרון 160X200 הבסיס והמזרון הם לא סט אבל התלבשים אחד על השני ניתן לקחת מגבעת זאב - ירושלים 0507513217 גור

צבינגית

New member
גם אני רוצה לתרום פוטון זוגי

יש לנו- פוטון זוגי (זקוק לכביסה, היה בחוץ לצערי) פלוס בסיס. מדפים מעץ סנדוויץ שהיו בארון וניתן להשתמש בהם למדפים. ספת סלון מיועדת לשניים. אני גרה בפתח תקווה

L o l a123

New member
למסירה מיקרוגל במצב מעולה

יתכן וזקוק לניקוי קל בלבד מאיזור השרון

גלית 1967

New member
למסירה מיום ב' הקרוב מיטה זוגית../images/Emo20.gif

160 על 200 כולל מזרן במצב טוב ההובלה מהוד השרון-כל הקודם זוכה. פרטים במסרים.

BANBI22

New member
למסירה עגלת תאומים לשימוש מגיל שנה???

עגלה די חדשה ויש לי עוד צעצועים ובגדים לבנות אשמח למסור למישהי שממש זקוקה...

לא מצליחה עם המסר. כמו שרשמתי

אני אשמח לקבל את העגלה. יש לי 2 ילדים קטנים. אולי יש לך מייל?

למעלה