תרומות למסירה

kanga

New member
מעונינת לתרום חלב אם

יש לי מס' ליטרים
שתוקפם עומד לפוג. איך מגיעים למי שצריך?

פיביס

New member
למסירה תרופה

ברשותי 6 חבילות פרדינזון 5MG, תוקף 03/08. מי שזקוק יכול לשלוח לשרשור הזה. אני מהרצליה.

sharon30v

New member
../images/Emo41.gifמעוניינת לתרום רדיאטור

האם הפורום הזה מתאים
ואם לא לאן לפנות
שרונה

pema

New member
מסך מחשב למסירה

15 אינץ במצב מצוין. לפנות במסר.

yoramgr

New member
ספלים למסירה

7 ספלים בכל מני צבעים (לא סט) למסירה, באיזור בנימינה / חיפה.

סגול לי

New member
מחפשת מעון לנשים מוכות

יש לי תרומה נכבדת של בגדים לנשים וילדים וצעצועים ועוד. אשמח לקבל טלפון של מעון לנשים מוכות באיזור חיפה. תודה.

o p i 2 3 6

New member
תרומת בגדים

רציתי לשאול האם יש מקום בו אני יכולה לתרום בגדים משומשים במצב טוב באיזור בקעת אונו, ב"ב? אופיר

July84

New member
שולחן פינת אוכל לתרומה

מעוניינת לתרום שולחן פינת אוכל (ללא כיסאות ) שנפתח לשולחן גדול יותר ( מידות מדוייקות אני יכולה למדוד ) הדבר היחיד שאני מבקשת רק שיוכלו להגיע לקחת אותי ממני . השולחן נמצא בצפון , בנהריה. חשבתי שללא מעט אנשים חסר שולחן לחגיגת החג .

liritr4

New member
עבור נועית

הי אני פירסמתי בפוום נתינה מהלב.לגביי תרומה של בגדים תיקים ומעט אוכל ואף אחד לא חזור אליי את יודעת אולי עם מי אני יכוןלה ליצור קשר? לירית

baasa

New member
לתרומה בתל אביב

(לא עונים לי בטל' של המשאית... אולי מישהו אחר מעוניין?) - מיטת נוער שנפתחת לזוגית + ארגז מצעים - שולחן כתיבה גדול - ארונית (ללא דלתות) שלוש קומות - 2 שידות מיטה - שקיות ובהן: בגדי נשים וגברים, מפוחית עם תווים ללימוד עצמי, ספלים ועוד.

Tal Tal4

New member
למסירה ברמת גן -למועדונית לילדים?

משחקי קופסה כמה מגהצי צעצוע כמה בובות פרווה משחקים קטנים- "פיציפקס" תיקים שרשרות לנערות קלטות וידיאו לילדים

A l o n e

New member
איפה אפשר לתרום בגדים?

אני עובר דירה ויש לי מלא בגדים וגם אינציקלופדיות למסור אני גר בפ"ת, לאיזה אירגון בפ"ת או באזור אפשר לתרום?

נועית10

New member
כנסי לפורום נתינה מהלב קישור בצד

שמאל בפורום ותפרסמי שם שוב.

נירה63

New member
בנהריה ישנה משפחה שתשמח לקבל.

אנא שלחי אלי פלפון ואקשר בינך לבין המשפחה.

נועית10

New member
זה יכול להתאים למרכז למידה בגבעתיים

אפשרי להעביר לעובדות הסוציאליות ברווחה והם יעבירו למרכז למידה לעולים חדשים בגבעתיים או למועדוניות שלהם. 5722333-03 יפעת/אילנה

נועית10

New member
ממליצה להתקשר לעירית פ"ת

יש שם בחורה בשם רחל שמסייעת לאוכלוסיה של אתיופים ומשפחות נזקקות ולדעתי הם ישמחו לקבל. תנסה דרך הרווחה בעירית פ"ת.

למעלה