תרומות למסירה

שושית18

New member
תרומת ספרים מי שמעוניין

יש לי מס' רב של ספרים- לימוד, קריאה שאינם בשימוש מי שמעוניין יכול לפנות אליי במייל: [email protected] או בטלפון: 0508824912, אני גרה בבית שמש.

פיביס

New member
למסירה מידית, מפנה הכל בעוד יומיים

בגדי גבר מידה 40-42 (בעקר ג'ינסים) סלקל לתינוק בהרצליה

ערב טוב לך

שמי ליאור מרחובות ויש גבר ברחובות שמאוד זקוק לבגדים אשמח מאוד להעביר לו אין לי רכב,תודה ליאור

פיביס

New member
בואי לקחת

מהרצליה, נ.ב. נגמרו לי ה"עוד" תכתבי לי מסר ואשלח לך מס' נייד שלי

0 אור 0

New member
מקרר למסירה?

אז ככה: יש לי מקרר אמבסדור (SBS) בן 17 שנה במצב לא מזהיר במיוחד - חלק מחלקי הפלסטיק שבורים, וכרגע יש בו תקלה שכנראה תדרוש כמה מאות שקלים לתיקון (עובד, אבל לא מפעיל כמו שצריך את בקרת ההפשרה) אני מניחה שאני יכולה למכור אותו למתקן מקררים לצורך חלקים, אבל אם יש אפשרות שמישהו מהפורום שעוסק בתחום יוכל לתקן ולתרום למי שבאמת צריך, אז אשמח.

יעל גגג

New member
מכונת כביסה למסירה

ברשותי מכונת כביסה קונסטרוקטה בת 16 שנה, אך עובדת ותקינה. אני גרה באיזור המרכז (ת"א), אם המכונה יכולה לעזור למישהו, אשמח למסור. אפשר להשיב פה, או במסר. תודה

שירישי

New member
../images/Emo77.gifכמה דברים קטנים../images/Emo77.gif

בעקבות סידור הבית לפסח, מעוניינים למסור, בת"א : * מערכת סטריאו של סוני, כולל רמקולים. ה-CD לא עובד אבל הרדיו והטייפ כן. * תבנית אפייה עגולה "קפיצית", כרגע חלבית כשל"פ אבל אפשר להפוך אותה לחמץ. * מלחיה ופלפליה גדולות כשל"פ. * שתי פומפות. * 3 קלטות וידיאו: "שלושה מלכים" (עם ג'ורג' קולוני), "כנפי היונה" "החיים בלי דיק" (עם שרה ג'סיקה פרקר) * שבעה גליונות של "ארץ אחרת" מ-2001-2002 * "שומר חום" מקלקר,חדש לגמרי, לשני בקבוקי תינוק - מתאים רק לבקבוקים דקים ולא לאוונט ושות' * 3 ספרים: פביאן\אריך קסטנר, תולדות היהודים בגרמניה\ מרווין לוונתאל, האיש שעובר דרך קירות\יעקב בוצ'ן

kikona126

New member
נועית שלום

עשינו קצת סדר בארונות בבית, ויש לנו הרבה בגדים, במצב טוב, שאנחנו מעוניינים לתרום. האם את מכירה מקום אליו אפשר להעביר את הבגדים לתרומה?

נועית10

New member
יש כמה אפשרויות לאן להעביר את התרומה

אפשרות אחת להעביר למוסד כלשהו בקרבתכם, עדכני אותי מהיכן את ואפנה אותך. אפשרות נוספת לפרסם בפורום "נתינה מהלב" הפורום השני שלנו שמסייע למשפחות ובודדים וצייני את מידות הבגדים ומהיכן את והמשפחות בפורום ישמחו לקבל ממך את הבגדים. ואני שמחה לראותך כאן בפורום
תודה

kikona126

New member
אני מאזור תל אביב

בקשר לפורום נתינה מהלב. ניכנסתי וראיתי. הבגדים שיש כרגע הם שלי ושל אחותי (כל אחת מידה אחרת) ובמשך השבוע יתווספו גם של אמא שלי. (ככה שזה ינוע בין 38-42...בכל מקרה אני אעבור שוב על המודעות בפורום נתינה מהלב) מה שכן ניראה שהכמות של הבגדים גדלה, ואולי יהיה כדאי יותר להעביר את זה כתרומה לעמותה.

נועית10

New member
אפשר לתרום לנערות ב"מקום אחר" בת"א

מקום אחר הינו דיור לנערים ונערות במצוקה, נמצאים ברחוב בזל 16 בתל אביב. אפשר להגיע ישירות לשם ולמסור את הדברים.

kikona126

New member
יופי מעולה!

אנחנו נסיים את כל הארונות בבית ונעביר להם הכל! (לא יצא לי לשמוע על המקום הזה לפני כן, ועבדתי עם הרבה עמותות...) יש להם אתר? משהו בשביל לדעת על המקום?

למעלה