תרומות למסירה

גמ"ח לבגדי תינוקות בבאר שבע

שלום, פתחתי גמ"ח לבגדי תינוקות בגילאים 0-חצי שנה. כל המעוניין יכול לפנות אלי שרית 052-7620426

TuuTikki

New member
ספרי ילדים ונוער

יש ברשותי כמה עשרות ספרי ילדים ונוער, ואני מעוניינת למסור אותם לעמותה או מוסד. רובם הגדול של הספרים במצב טוב עד מצויין, יש מספר ספרים בודדים במצב סביר. אם מישהו מכיר עמותה שזקוקה לספרים- אשמח אם תפנו אליי במסר.

תתרולי

New member
ספרים למסירה

היי, אני מחפשת ספרי ילדים לגן עיריה בעל ספריה דלה. אודה לך אם תשיבי לי האם זה מתאים לך לתרום לנו. תודה!

למסירה 4 זוגות מכנסיים הריון

מכנסי הריון לאישה שהיתה מידה 40-42 לפני ההריון. 2 ג'ינס ו2 מבד כהה.מצב חדש. מאזור ת"א - יהוד, נא לכתוב לי מסר בברכה בבוש.

דניאל101

New member
למסירה בהרצליה- ריהוט שלם לדירה

אנחנו מוכרים דירה שעמדה לשכירות הרבה זמן, ותורמים את כל אביזרי הבית. אם מישהו רוצה הוא יוכל להגיע לקחת (עוד חודש בערך) האביזרים כוללים:
מכונת כביסה
ארונות
תנור בישול (לא ברור מה מצבו, הגז תקין)
מקרר
ספות לסלון
ספה שהופכת למיטה זוגית. מי שרוצה מוזמן ליצור איתי קשר.

J oker

New member
למסירה

ילקוט לבית הספר בצבע ורוד לבנות של חברת מודן, התיק במצב מעולה. ישנה אפשרות שאוכל להגיע ולמסור אותו במידה ומדובר בכתובת אשר נמצאת בגוש דן.

מעונינת לתרום המון בגדים מידות גדולות

יותר לנשים מבוגרות וקצת סדינים ללא גומי אולי יש איזה מישהו שמעוניין ?

A N N 7

New member
אשמח לקבל ונחוץ לי אפשר להעביר לנועית10 תודה

חני אני כאם מזה כ 17 יום ודבר לא קיבתי ודם לא פנה אלי ויש את נועית10 רוצה לעזור חסר לי ביגוד וגם מצעים . אני בככל חסרת כול. עם מגבלה קשה הבן לא יכולה לספר קשה לי אבל הוא יבריא מהר בעזרת השם ועל כול חולי ישראל תמיד לברך את כולם. יש קושי מאוד חזק אצלי. וגם צעצועים לנכדון שלי. חני כאן מנצרת עלית תדוה.

סאג 1

New member
נועית--מכירה עוד מסגרות כמו "מקום אחר"?

קיבלתי שוב חולצות/גופיות לנערות במצב טוב.בדר"כ מביאה לשם. ?

נועית10

New member
יש בית חם לנערות בסיכון באור עקיבא

אפשר ליצור קשר עם אילה והיא תשמח לאסוף ממך. הטלפון של אילה 052-2395124 או דרך האימל: [email protected] ואם לא מסתדר עם אילה אז אשמח לאסוף עבור בנות אתנחתא ולהעביר להן, כנראה סופ"ש אני בירושלים. תודה יקרתי

שמיים12

New member
בית השאנטי

ויש גם דירות מעבר ועוד...את/ה יכול/ה לשאול ביחידה לנערה

iditon

New member
איזה אירגון יכול לאסוף ציוד לנזקקים מהבית?

יש לי: טלויזיה וידאו קלטות וידאו לילדים משחקים בגדים (ילדים ומבוגרים) מצעים ...

נועית10

New member
../images/Emo39.gifבבקשה אפשר למסור למקומות הבאים

יש לנו משאית לאיסוף תרומות מאזור גוש דן-רמלה-לוד- רחובות והסביבה. המשאית מגיעה אליכם הביתה ואוספת את התרומות למחסן שלנו. התרומות מגיעות למשפחות מלוד ורמלה שמופנות למחסן דרך העובדות הסוציאליות ומחלקת הרווחה. הטלפון לאיסוף תרומות של המשאית שלנו 08-9771780 מצורף פלייר של המשאית. בשאר האזורים בארץ ניתן להעביר תרומות לעמותת חסד מאיר פנים בשיתוף "לתת" לעמותת מאיר פנים 1.877.736.6283 ניתן לפרסם תרומות בפורום נתינה מהלב- הפורום השני שלנו המסייע למשפחות במצוקה ובודדים והם ידאגו לאסוף מכם.

למעלה