איך אתם מתכננים

PIonit

New member
../images/Emo63.gifאיך אתם מתכננים

לסכם בשיעורים? דפדפות וקלסרים? מחברות? לפ טופ?

ע"פ רוב..

בנות הן עם כתב יותר יפה (שלא לומר קריא) ומשקיעות יותר, לעומת הבנים שלא עושים כלום.. את ראית פעם סיכום של בן עם מרקרים וכותרות בצבעים שונים, עם כתב יפה וקריא? אני בכלל לא יודע איך אפשר לעשות את כל זה בזמן הרצאה.

שמה הוא דנה ../images/Emo3.gif

ולמרות כל הפצרותיי היא תלמד בהר הצופים. ... Long Live the Shuttle

Black Star

New member
בתור אחת מאותן 'מסכמות'

אני יכולה להעיד שזה לא נכון, ואנחנו עושות את זה תוך כדי. לא שמעתם שבנות יכולות לעשות כמה דברים במקביל? אז להקשיב ובו"ז לצייר גרפים בצבעים שונים ולהדגיש כותרות זה מה זה בקטנה...

Black Star

New member
אז ככה

את השיעורים העיוניים שלי אני מסכמת בלפטופ (הרבה יותר מהר לכתוב ככה והידיים לא כואבות כמו סיכום בעט...). שיעורים "ריאליים" יותר (מן הסתם בעיקר בכלכלה) אני מסכמת בדפדפות, ומתייקת בקלסר אחד עם חוצצים. זה יותר נוח לי ממחברות, בייחוד בהתחשב בעובדה שאנשים אוהבים לצלם את הסיכומים שלי, וזה מאפשר לי לא לתת את כל המחברת כל פעם שמישהו צריך לצלם

ובדיוק בשביל עניין הצילומים

בהחלט עדיף לפ-טופ. הרבה יותר קל לשלוח באי-מייל - לא צריך לתת מחברת או קלסר למישהו ולהתלבט על מי אפשר לסמוך יותר, לא צריך לבזבז הפסקה שלמה על מציאת מכונת צילום שגם עובדת ולחכות בתור, אפשר לעשות את זה בזמנך החופשי בבית - אם כי אני מודה שאין לי מושג איך מסכמים חומר בכלכלה ואם יש בעיה טכנית לסכמו על מחשב.

Black Star

New member
כאמור

אני מסכמת הכל בלפטופ מלבד מה שאי אפשר. בכלכלה - אי אפשר. כמעט בכל עמוד יהיה לפחות גרף אחד (לרוב יותר), ונוסף לכל הצרות הגרפים הם סכמטיים ברובם המכריע ככה שגם לשרטט אותם עם אקסל הרבה יותר מסובך (להמציא נתונים בשביל שהגרף יתאים?), וכמובן שיש גם כל מיני נוסחאות וסימנים מתמטיים. בקיצור, לכולנו יש לפטופים, אבל בשיעורים של כלכלה לא תראה אף אחד מסכם במחשב.

כבר כשנתיים שאני מסכם עם לפ-טופ

ובאחד הקורסים בסמסטר ב' האחרון "כיכבתי" בתור זה שתמיד "מציל" את אלה שחסרים להם סיכומים ע"י שליטה פשוטה באי-מייל.

איפה יש חיבורי חשמל בחדרי הרצאות?

ראיתי גם בטבע וגם בחדרים בפקולטה שבקושי יש חיבורים... לא נראה לי שהסוללה תספיק לי לכ"כ הרבה זמן. מה אתם אומרים?

שאלה טובה

תמיד הבתאי איתי מפצל חשמלי, מה שעזר לעוד אנשים עם לפ-טופ. יש מספר שקעים באולמות השונים, אבל כמובן שצריך לדעת איפה בכל אולם ואולם. אולמות 'טבע' הם כנראה היחידים שבהם לא למדתי, אך באולמות הגדולים של גוש 7 ברוח יש שקעים בקירות. צריך לבדוק בכל פעם.

למעלה