איך הלוח בחינות שלכם?

../images/Emo63.gifאיך הלוח בחינות שלכם?

עמוס? יש הרבה עבודות? לי יש 2 בחינות וכל השאר עבודות. עבודות עבודות עבודות..

לי אין בחינות בכלל...

אבל יש המון עבודות וכולן צריכות להיות ברמה אקדמאית, שזה משהו חדש עבורנו ומאוד מתסכל...

harhanegev

New member
יצא הפעם מאוד נוח: (לשם שינוי)

השבוע הזה הוא שבוע אחרון של הסמסטר, בשבוע הבא מבחן ביום חמישי (תורת המספרים האלמנטרית) שבוע אח"כ עוד מבחן ביום חמישי (חשבון אינפיניטסימלי III) שבוע אח"כ עוד מבחן ביום חמישי (תפ"י ת"ל) שבוע אח"כ עוד מבחן ביום חמישי (ליקוי למידה). בהצלחה לכל המשתתפים והמשתתפות בפורום !

song4me

New member
אני רק באינפי 2.. ../images/Emo13.gif

אז יש לי אותו ועוד כמה חביבים (ליניארית, סטטיסטיקה, תכנות) ובהוראה רק עבודות (והרבה ..
)

song4me

New member
וואו, זה נשמע מסלול מדהים

והקורסים נשמעים ממש מענייים ומגוונים (לא הקורסים במתמטיקה כמובן :p) המסלול מקנה לך גם תעודת או שצריך להשלים קורסים נוספים בשביל לקבלה מהקרוסים האלו כבר השלמת? המסלול הכללי של תעודת ההוראה הוא זה. כאשר מעבר לו אני לומדת גם את השטות הזו, ואתחיל שנה הבאה דו חוגי כאן. או בקיצור, אני עתודאית במסלול "עתידים להוראת המדעים/אנגלית" לומדת באוניברסיטה העברית תואר דו-חוגי במתמטיקה-חינוך (הצבא דורש רק מתמטיקה, החינוך הוא מתוך בחירה), ותעודת הוראה. אמורה לסיים את הכל בשלוש שנים (מה שנראה לי כמעט בלתי אפשרי) שלאחריהן אשרת כמורה בבתי ספר בפריפריה או במכללות צה"ל.

harhanegev

New member
אני רואה שמסלול הלימודים שלך

לא ממש רחוק משלי. מה יהיו הקורסים המתמטיים המתמקדמים ביותר שתקחי במהלך לימודייך לתואר הראשון? (במקרה שלי: טופולוגיה, מבנים אלגבריים, פונקציות מרוכבות, מד"ר) אם תרצי, יש אצלי שלל קבצים עם תרגילים, תרגילים פתורים, מבחנים ומבחנים פתורים באינפי 1 / 2 / 3 ובלינארית 1 / 2 ובעוד כמה דברים.

song4me

New member
אני מניחה שאותו דבר בערך..

יש מד"ר, מרוכבות, טופו, מבנים 2 (גלואה), מידה ועוד כל מיני כאלו... אני אמורה לבחור 4 מתוך אלו ועוד כמה, אבל עדיין לא החלטתי. תודה רבה אבל האמת היא שיש לי המון מבחנים וגם שמתי לב שאין כ"כ התאמה בין החומר אצלנו לחומר של הפתוחה (בייחוד באינפי..). תודה

למעלה