מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

bluebar

New member
מלחמת העולם השנייה צ'רציל 6 כרכים

מלחמת העולם השנייה צ'רציל 6 כרכים(שעתם הנאה,הברית הגדולה,הטבעת מתהדקת,נצחון וטרגדיה,ציר הגורל,חשרת הסופה)הספרים במצב טוב מאוד. שנת הוצאה 1956 הוצאת עם וספר בשיתוף עם א.נאור 300 ש"ח

bluebar

New member
24 ספרי מחשבים ב100

ספרי מחשבים במצב כמו חדש 1. סדנת לימוד של VISUAL BASIC 6 2. JAVA עכשיו הוצאת הוד עמי של ד"ר קריס ג'מסה 3. האינטרנט לפי נטוויזין הוצאת הוד עמי 4. המדריך הידידותי לגיליון אלקטרוני EXCEL5 5. למד בעצמך OFFICE XP ב24 ימים 6. THE ART OF PROLOG 7. המדריך השלם לWORD 97/הוצאת פוקס 8. ווינדווסXP /הוצאת פוקס 9. outlook 2002/הוצאת פוקס 10. Access 2002/הוצאת פוקס 11. Excel 2002/הוצאת פוקס 12. Word2002/הוצאת פוקס 13. PowerPoint2002/הוצאת פוקס ספרי מחשבים במצב טוב מאוד 1. פסקל מהצעד הראשון של ויליאם פרג'ון 2. המחשב כיצד הוא פועל 4. אקסס 97 תמיר יואב המדריך השלם לתרגול וללימוד כולל דיסקט 5. רשת נובל מדריך הפעלה ושירות 6. תקשורת נתונים התנסויות ביישומי תקשורת 7. ארגון נתונים וקבצים עקרונות ויישומים דוגמאות בשפות פסקל וקובול 8. עיצוב תכנה ספר לתלמיד ספרי מחשבים גון ברייס 5.JAVA כרך א 6. JAVA כרך ב 7. PL SQL

bluebar

New member
ספרי טיולים 7 במאה

ספרי טיולים 7 במאה או המחיר שמצויין ליד ספר אחד מכאן ספרי טיולים במצב כמו חדש 3. שביל ישראל/יעקב בוצ'ן -40 ש"ח 7. לקסיקון כרטא לאומות העולם מיני אטלס פיסי מדיני-40 ש"ח 8. ישראל 60 שנים וטיולים/אורן נהרי הוצאת מפה-60 ש"ח 11. עמנואל הראובני פסגות-40 ש"ח 12. ישראל1:100000 50ש"ח מצב טוב 5. הוצאת משרד הבטחון מהדורה שלישית עמנואל הראובני/קום והתהלך בארץ-50 ש"ח השאר מכאן או כולם מכאן ספרי טיולים במצב כמו חדש 1. דרך ארץ /עם חי בנופיו -20 ש"ח 2. פספורט שוויץ/יפת זאב -30 ש"ח 5. 52הטיולים היפים ביותר הוצאת מפה -30 ש"ח 6. כניסה חופשית מאות אתרים מקומות ואירועים ללא תשלום הוצאת מפה-30 ש"ח 9. מדריך למוזיאונים מחרשה ושלח-20 ש"ח 10. חוברת-זכרון יעקב הבילוי המושלם באיזור היין והים-10 ש"ח 13. תיאלנד מדריך ומפה-30 ש"ח ספרי טיולים במצב טוב מאוד 1. דרך ארץ /ארץ וטבע -20 ש"ח 2. כל מקום ואתר 10 ש"ח 3. בשביל המטיילים של יהודה זיו -10 ש"ח 4. מדריך מפה לפיקניקים/לימור פרת-30 ש"ח 6. אטלס צופית טיולים פיקניקים ואירוח כפרי בישראל-30 ש"ח 7. ארץ קטנה גדולה ספי בן יוסף-30 ש"ח 9. נופים ואתרים-30 ש"ח 10. אורי דביר נקודות חן מתחת לאף-30 ש"ח מצב טוב מדריך להכרת רכיכות בים התיכון בישראל-20 ש"ח

lost9

New member
מחפשת בנרות

ספר שנקרא פתגמים ומכתמים - מן הים הכללי וטיפה משלי אני לא יודעת שנה או הוצאה אבל אשמח לכול עזרה בנושא תודה

דנטל

New member
מאת חנניה רייכמן בהוצאת יוסף שרברק

אין לי הספר שאת מחפשת. יש לי הספר שיצא אחריו בשנת 1963 בשם "דבש ועקץ (פתגמים ומכתמים)". אם מענין אותך, אנא צרי קשר במסרים
.

r i n i

New member
וממכתמיו של חנניה רייכמן

"מי המציא עקב גבוה לא סנדלר, אומן מקצוע אלא גברת נמוכה שנשקוה על מצחה" אחח איזה דברים נהדרים יש לו....

benjy26

New member
רשימת ספרים שאני מחפש לקנות: (איזור ראשל"צ)

הנה רשימת ספרים שאני מעוניין לקנות .(רק מאיזור ראשל"צ בבקשה) נא ליצור קשר במייל- [email protected] שמות הספרים שאני מחפש: 1984 המדריך לטרמפיסט אנה קרנינה רומן רוסי מלכוד 22 הנסיך הקטן המשחק של אנדר התפסן בשדה השיפון כל החיים לפניו המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה געגועי לקסינג'ר מאה שנים של בדידות ציפורים מתות בסתר אל תגלה

moonchild00

New member
מחפשת ספרים

היי, חדשה בפורום, אני מחפשת ספרים של מייקל מרשל: האדם הזקוף ודם מלאכים רצוי מאזור ת"א והמרכז תודה

cold as ice

New member
דמדומים-סטפני מאייר

אהלן, מחפש את הספר דמדומים של סטפני מאייר במצב טוב... למי שיש, אנא צרו קשר במסרים. תודה מראש :)

שריתי ס

New member
מעוניינת לרכוש ספרים של המשוררים:

ויסלבה שימבורסקה (להוציא את ``בשבח החלומות``), זביגנייב הרברט, אברהם שלונסקי, אורי צבי גרינברג, זלדה, פרננדו פסואה ויהודה אלחריזי. מוכנה לשלם במזומן/צ`ק מחיר הוגן ושווה בהתאם לכל ספר, עם דגש על מצבו הטכני. מי שמעוניין שיפנה במסר. תודה!

L o O n y 2 2

New member
מחפשת ספר ילדות "ספר המפלצות השלם"

של דני קרמן ואורי קרמן. אם למישהו יש אותו ומעוניין למכור, אני מעוניינת לקנות. :) נא ליצור קשר במייל. [email protected]

Noam S

New member
../images/Emo63.gif 40 ספרים למכירה ../images/Emo70.gif

שלום, אני מוכר את הספרים הבאים: אנטיגונה. נסח עברי: ט. כרמי סופוקלס בדיחות לילדידים דידי מנוסי ביאליק - שירים חיים נחמן ביאליק בלב שמח - בדיחות יצחק סלע ג'ינג'י 1 - המרגל מדירת הגג גלילה רון פדר (עם הקדשת הסופרת וחתימה מלפני 20 שנה!) גינס: ספר השיאים של גינס 1990 דפנה האוזמן-עוזרי דדו : 48 שנה ועוד 20 יום - כרך שני חנוך ברטוב דפי של רפי סמדר שיר הנץ ממלטה - דשיאל המט הסיפורים האמיתיים ביותר בעולם מוטי ירדני העולם הסודי של בעלי החיים ענשיונל גיאוגרפיק העימות ק צטניק הצל מנחם שלו פורטוגלי הר מגדון פבל גורבצ'בסקי ויקטוריה קנוט המסון חיי גולדה מאיר טליבנובקה גבעת המוות : ספר תיעודי שלמה ירושלים יהודה ושומרון רנה הברון ישראל והעמים ב יעקב כץ צבי בכרך ישראל והעמים ג צבי בכרך יעקב כץ ישראל והעמים ד יעקב כץ צבי בכרך כובע משולש הקצוות אלארקון ביישנות ואיך להתגבר עליה פיליפ מרמרוס מבחן רשל רבקה גלשטיין מדריך isdn בישראל אבי ויס מה קורה לגופי - בנים לינדה מדארס מותר לכם גם לחלום; סיפורים יעקב הורוביץ מלאכים באים : רומאן - ספרי סימן קריאה יצחק בן-נר ספר הבדיחה לילדים אברהם אבן-שושן ספר הפקודות של : norton comander במחשבים האישיים פטריות ותמנונים מוטי בן-ינאי קאטרינה - נובלה אהרן אפלפלד שחמט למתחילים ג. סאוואג' אלן אבא גוריו אונורה דה בלזק אנגלית לדוברי עברית לאה קירשנברג שני תלמידי חכמים שהיו בעירנו; אגדת הסופר;ביער ובעיר; האדונית והרוכל שמואל יוסף עגנון 100 topics for your english literature bagrut for yod-aleph, yod-bet 4,5 points Ilan Yacobi Acollection of stories Yaffa Kleiner Brandwein Conquer english grammar : a comprehensive book for high school students q by ilana plaut Ilana Plaut תמונות הספרים: http://s404.photobucket.com/albums/pp129/Sell79/Books

bluebar

New member
מחפשת חוברת קומיקיס של חתולי הרעם

לא משנה לי איזו רק שתהייה במצב כמו חדש-טוב מאוד

haoren1

New member
../images/Emo63.gifלמכירה סט של כתבי אפלטון מצב מצויין

סט של אפלטון הוצאת שוקן אחד עד חמש-200 כל כרך בודד 50 לא כולל משלוח [email protected]

jen10

New member
ספרים להחלפה ולמכירה

רשימה שלי בת המזל - איזבל איינדה-70- חלום חייה- לינדה שאו-15- לילות בשלג- דיאנה ויטני-15- קורסרודס-35 - אנה ומלך סיאם- 75 שני כרכים קסם שבלב- מרגוט דלטון-15 בחיק המשפחה- הקטור מאלו-25 לחיי האהבה-20 לגעת באושר- 20 הבורחות-וי.ס אנדרוס-30 בקסטריט בויס הסיפור האמיתי-30 בת יפתח רגן נעמי 50 חלומות ומשאלות- 2 ספרים של תאומות אולסן-20 הנשיקה הראשונה שלי-20 אש השדות יוקטן- אורית עוזיאל-20 הוד הדממה - סנדרסאן אינדו- 70 המגה- קולין- 70 נערת הזהב-10

seferzol

New member
תעודות -גנזך המדינה

למכירה ספרי תעודות למדיניות החוץ של מדינת ישראל בהוצאת גנזך המדינה הלל 054-8178068

ספרים למכירה ב-10 עד 20 ש"ח

רובם במצב מצוין. לפרטים אפשר לשלוח מסר. ספרות לועזית 1. הביצים הגורליות מיכאל בוגאקוב 2. מלכודת העכברים אגאטה כריסטי 3. הימנון איין ראנד 4. שתיים על העץ גראלד דארל 5. סופת שלכת גבריאל גארסיה מארקס 6. נינוצקה \ לילות לבנים דוסטויבסקי 7. שאטר איילנד דניס ליהיין 8. חצי גבר חצי אשה גאנג שיאנליאנג 9. ההזדמנות השלישית אליס וואקר 10. היורשת הנרי ג"ימס 11. הדיבר האחד עשרה גפרי ארצר 12. אחד ריצארד באך 13. בריחה אל הלא בטוח ריצארד באך 14. המדריך לנערות לציד ולדיג מליסה בנק 15. נקיפות מצפון גודית קרנץ 16. שמים וי.ס. אנדרוס 17. פרחים נבלו קמלו וי.ס. אנדרוס 18. פרחים הצמיחו קוצים וי.ס. אנדרוס 19. שבט דוב המערות (חלק א+ב) ג"ין מ. אואל 20. עמק הסוסים (חלק א+ב) ג"ין מ. אואל ספרות עברית 1. שבע מידות רעות מאיה ערד 2. לא כך תארתי לי בתיה גור 3. אבן תחת אבן בתיה גור 4. מקומון שולמית לפיד 5. אשתו השנואה יהודה בורלא 6. שליחותו של הממונה על משאבי אנוש א.ב.יהושוע 7. עד חורף 1974 א.ב.יהושוע 8. חתכים ענת קוריאל 9. גרינלנד אסתי פילרסדורף 10. שתי שלגיות עירית לינור 11. הסנדלרית עירית לינור 12. טווסים על הגג גפי אמיר ספרי עם עובד (כולם במצב חדש לחלוטין) 1. נציב המלח אלבר ממי 2. אנטוניה שלי וילה קאתר 3. חלום בסיציליה לאונרדו שאשה 4. שלושה סיפורים גוסטב פלובר 5. היום השביעי של החיים רמון קנו 6. עירת גבול שן צונג ון 7. עוזר לכל עת רוברט ואלזר 8. האוניברסיטאות שלי מקסים גורדי 9. גופה של אנה או קץ האוונגרד הרוסי ספרות רוסית עכשווית 10. הדודן פונס אנורה דה בלזק 11. הדברן מריו ורגס 12. הירושה גי דה מופסן 13. סדרה נתן שחם 14. הקרירה של ניקודם דיומה דולנגה מוסקוביץ 15. חניכותו של דודי קרביץ מרדכי ריצלר 16. לקראת קץ הזמן גון אפדייק 17. חייו ומותו של מיכאל ק. ג.מ. קוטזי 18. נערות ג.מ. קוטזי 19. עלומים ג.מ. קוטזי ספרי עיון 1. אינטיליגנציה רגשית ד"ר דניאל סלומון 2. הזמנה לפילוסופיה יובל שטייניץ 3. סודות ההצלחה ביחסי ציבור מאיר לירז 4. מדריך להשקעות בבורסה מאיר לירז 5. קניה ומכירה של עסק מאיר לירז 6. נוסחת ההצלחה מאיר לירז 7. כישורים אישיים בניהול מאיר לירז 8. כללי המשחק – מדריך להשקעות הון טננבאום 9. ענין של תדמית נעמי בנצור 10. מטען עודף ד"ר גודית סטילס 11. הטיפים שישנו את חייך הוצאת אביב 12. הוצא מהקשרו-משפטי מחץ של הקולנוע הישראלי 13. עימות מבית (התמודדות מצרים, ירדן עם אסלאם קיצוני) נחמן שי 14. אתיקה עיתונאית (2 כרכים) משה רונן 15. המרדף אחרי ה-WOW טום פיטרס

נושי 11

New member
החלפה

מוכן להחליף ספרים משומשים תמורת שעוני נשים\גברים חדשים !!!! משקפי שמש מותגים חדשים לנשים \גברים !!! לפי 20 ספרים משומשים שלמים ספרי קריאה בלבד בעברית .... תמורת פריט חדש ...אפשרות לפריטים נוספים

למעלה