מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

MICTIGER

New member
ספרים של מאיר לירז

היי, אני מעוניין לקנות חלק מהספרים של מאיר לירז , זה עדיין רלוונטי?

seferzol

New member
נדיר, נדיר,נדיר

פרשת רציחתו של ידידיה סגל דמי אינו שותק חטיפות ,עינויים רצח ומשפט פרשת ידידיה סגל בפני בית המשפט המחוזי בתל אביב הוצאת שלח 1950 למכירה ב- 40 שקל הלל 054-8178068

מוכנה לקנות מחזות במחיר סביר כמו שציינו פה

כי דרושים לי לא מעט אפשר לפנות אלי במסר עם שמות המחזות ומחיר כי יש לי כבר עשרות רבות משלי גם אם איני עונה מייד לא להתייאש בסופו של דבר אגיב לכל פנייה במסר תודה מראש

bluebar

New member
מחזות

אני מעוניינת למכור את חנוך לווי חפץ -מחזה מצב כמו חדש20 ש"ח יש לי עוד דברים במצב טוב-טוב מאוד- 10לספר(לא מבינה בזה נראה לי שהם מוגדרים כמחזות) 23. מולייר החולה המדומה 24. מבחר סיפורי צ'כוב לבה"ס התיכוניים-5 ש"ח 25. שבועת אמונים/עגנון- 26. תהלה/השנים הטובות /עגנון 27. סופוקלס ואנטיגונה אם את לוקחת כמה אפשר לדון במחיר יום טוב :)

תודה על פנייתך

יש לי עניין ב"חפץ" של חנוך לוין, את כל האחרים יש ברשותי. אתאם איתך מחר במסר תודה והמשך יום נעים

מחפשת סטניסלבסקי וצ'כוב מתחום הבמה

מחפשת את שני אלו: ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~* 1. "עבודת השחקן על עצמו - יומנו של תלמיד" סטניסלבסקי.ס.ק. 2. "To the actor" - של צ'כוב (עדיף עברית או אנגלית) אפשר לפנות במסר עם הצעה אם אינני עונה מייד - אל דאגה בסופו של דבר אחזיר תשובה תודה

בלאגנית

New member
כמה ספרים שנמצאים אצלי-

שאין לי מושג מה לעשות איתם... מעוניינת להחליף\למכור... כעיקרון ספר שאני מעוניינת לקבל זה "עולם הסוף" של אופיר טושה גפלה,אבל אשמח לשמוע הצעות החלפה נוספות. שערי אנוביס \ טים פאואר הבושם \ זיסקינד פרנסואה העזובי \ ז'ורז סאנד ליטומה בהרי האנדים \ מריו ורגס יוסה שואה שלנו \ גוטפרוינד עיר ימים רבים \הראבן צמרמורת- אימה במעמקים :)

אלאר

New member
למכירה: החכם מרסאו, יצחק סלע

שם הכותר: החכם מרסאו ("מחזה בפרולוג ושש תמונות") שם המחבר: יצחק סלע כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: מחזות ותיאטרון שם ההוצאה: מ. ניומן שנת ההוצאה: 1946 מצב הספר: טוב כריכה: רכה מס' עמודים: 71 לשרותכם, דרך המסרים.

אלאר

New member
למכירה: מקס נורדאו, מאת ד"ר מ. בודנהימר

סדרה: ספרית ארץ-ישראל של הקרן הקימת לישראל (חוברת ס-סא) כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: ביוגרפיות קטגוריה משנית: היסטוריה שם ההוצאה: אמנות שנת ההוצאה: 1937 מצב הספר: בינוני כריכה: רכה אנו פנו במסר.

אלאר

New member
למכירה: אבטואימנציפציא, מאת פינסקר

כתוב בשפה: עברית שם המתרגם: אחד העם קטגוריה ראשית: חברה ומדינה קטגוריה משנית: עיון שם ההוצאה: דביר שנת ההוצאה: 1949 מצב הספר: טוב כריכה: רכה מס' עמודים: 33 נא לפנות במסר.

אלאר

New member
למכירה: בשער (דגניה ב' בקרבות)

שם המחבר: קובץ מתוך יומנים שונים כתוב בשפה: עיברית קטגוריה ראשית: ארץ ישראל קטגוריה משנית: היסטוריה שם ההוצאה: דגניה ב' שנת ההוצאה: 1949 מצב הספר: בינוני כריכה: רכה מס' עמודים: 178 נא לפנות במסר.

אלאר

New member
למכירה: חיפוש אחר המופלא, קטעי תורה לא נודעת

שם המחבר: פ. ד. אוספנסקי כתוב בשפה: עברית שם המתרגם: חברי החוג לחקר משנתו של גורדייף קטגוריה ראשית: דת ורוחניות קטגוריה משנית: העידן החדש ומיסטיקה שם ההוצאה: שוקן שנת ההוצאה: 1977 מצב הספר: בינוני כריכה: קשה מס' עמודים: 424 אנא פנו במסר.

אלאר

New member
למכירה: בישולים מסוכנים, אנדריאס סטאיקוס

כולל נבחרים מהמטבח היווני !!! כתוב בשפה: עברית שם המתרגם: אמיר צוקרמן קטגוריה ראשית: ספרות תרגום קטגוריה משנית: רומן שם ההוצאה: כתר שנת ההוצאה: 1997 מצב הספר: כחדש כריכה: קשה מחיר מבוקש: 40 ש"ח ISBN: 9650712046 מס' עמודים: 121

אלאר

New member
למכירה: ארוכה הדרך למטה, שחר סריג

כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: ספרות מקור קטגוריה משנית: פילוסופיה שם ההוצאה: סיטרא אחרא שנת ההוצאה: 2004 מצב הספר: כחדש כריכה: רכה מחיר מבוקש: 40 ש"ח מס' עמודים: 156 נא לפנות במסר.

אלאר

New member
למכירה: סיפורי חסידים

הודפס ככל הנראה בשנות ה 50. כולל מפתחות לשמות הדמויות (הרבות). שם המחבר: שלמה יוסף זיון כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: יהדות ומחשבת ישראל קטגוריה משנית: תולדות היהודים שם ההוצאה: אברהם ציוני שנת ההוצאה: 1956 מצב הספר: טוב כריכה: קשה מחיר מבוקש: 60 ש"ח מס' עמודים: 538

אלאר

New member
למסירה: "החללים והנעדרים במלחמת יום הכיפורים"

שם המחבר: צ.ה.ל כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: ישראל וציונות קטגוריה משנית: צבא שם ההוצאה: צ.ה.ל מצב הספר: בינוני כריכה: רכה מס' עמודים: הרבה מידי נא לפנות במסר.

אלאר

New member
למסירה: "קוראים לי פרויקה" (חוברת זכרון)

חוברת זכרון לאפרים חסקין, שנפל במלחמת יוה"כ שם המחבר: המשפחה כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: צבא קטגוריה משנית: צבא שם ההוצאה: המשפחה מצב הספר: טוב כריכה: רכה מס' עמודים: 25 נא לפנות במסר.

אלאר

New member
למכירה: "חייב. חייב. חייב.", מאת בן הכט

פריט מסדרת "ספרון", ראה אור ככל הנראה בשנות ה 40 (על הכרירה האחורית רשום "50 מאי") סדרה: ספרון כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: ספרות תרגום קטגוריה משנית: רומן שם ההוצאה: ידיעות אחרונות מצב הספר: בינוני כריכה: רכה מס' עמודים: 63

אלאר

New member
למכירה: "מערכת סיני", מאת זאב סגל

חוברת כיס, "פנימי - לצה"ל בלבד", "סיפור המערכה ו 4 סיפורים אישיים". סדרה: פרשיות קרב כתוב בשפה: עברית קטגוריה ראשית: צבא קטגוריה משנית: היסטוריה שם ההוצאה: צה"ל, קצין חינוך ראשי שנת ההוצאה: 1967 מצב הספר: טוב כריכה: רכה מס' עמודים: 32

למעלה