ספרים

דגנית

New member
../images/Emo63.gif ספרים ../images/Emo124.gif ../images/Emo63.gif

איזה ספר אתם קוראים עכשיו
[או כמה ספרים במקביל...?] על איזה ספר שקשור לקינסיולוגיה / מוח אחד / וכל התחום הזה - אתם ממליצים
והכי מעניין אותי - איזה ספר יחשב אצלכם כספר משנה חיים, כמעורר תובנות, כמשנה דרך - עבורכם. כמובן שיש יותר מספר אחד כזה, ובכל תקופת זמן אני יכולה לחשוב על ספר אחר, ועדיין - איזה ספר שינה משהו בתוככם, ברמה של ממש שינויי אורח חיים...
שנה טובה לכולנו

ספרים

היי דגנית
אני קורא עכשיו את הספר של אושו "אומץ לב - החדווה שבחיים על חוד התער" שזהו ספר שני מתוך סדרה של תשעה, את הראשון בסדרה, "יצירתיות - שחרור הכוחות שבפנים" סיימתי לפני כמה ימים. הספרים שאני ממליץ שקשורים לקינסיולוגיה הם יצירת שילובים בין המוח והגוף של שרון פרומיסלו, חוכמה בתנועה של קרלה הנפורד וכמובן כל ספרי הלימוד של מוח אחד שמכילים חוכמה שמשנה חיים, בימים אלו אני חוזר על "חזק יותר ממילים" (קורס 5) שמבחינתי ספר זה ובכלל כל הנושא של ההבנה את מבנה התפקוד (התכונות המולדות) בחיבורו למערכות האמונה (לחיוב או לשלילה) מעורר תובנות שמשנות דרך. זה הספר ששינה עבורי משהו ממש ברמה של שינוי אורח חיים, בהבנת התכונות המולדות שאיתם נולדנו לעומת מערכות האמונה שאיתם גדלנו ויכולת הבחירה ביניהם. עדי

דגנית

New member
היי עדי ../images/Emo13.gif

אתה מזכיר לי לחזור ולקרוא את הספרים של הקורס
אושו.. לרגע החזרת אותי לאשרם של אושו, בפונה.. מדיטציות ערב.. שמלה לבנה.. והאיש - דבריו המוקלטים מוקרנים על מסך / או מושמעים ברמקולים. בהתחלה לא הבנתי אף מילה, אבל אושו אמר שגם השתיקות בין המילים חשובות ואפילו יותר מן המילים. ואחר כך , כשקראתי דברים שלו - משפטי חוכמה וכאלה, שמעתי אותו.. ממש. דווקא את הספרים שלו אני לא ממש מצליחה לקרוא, אולי זה יגיע. תודה על המלצות הספרים

דגנית

New member
אני קוראת את "להעיר את הנמר" של פטר

לוין, ספר שעוסק בריפויי טראומות. בינתיים הוא מרתק בעיניי.

את בפונה באשרם של אושו ???

יו ענק. איך היה שם ? ראיתי סרטוני וידאו שלו ובאמת יש הרבה שתיקות. הוא מדבר ל א ט , עם הרבה מרווח שנותן רווח בהטמעה העמוקה של דבריו. ממליצה ?

דגנית

New member
הייתי לפני כמה שנים..

3 שבועות מדהימים - הלכתי לאשראם, בפונה הייתי קצת יותר זמן. חוויתי שם חוויות טובות, כאלו שמנעידות את הרגש והלב לכל הכיוונים האפשריים, והאמת שהיום קשה לי להגיע חזרה לאותן עוצמות של חיבור שהיה לי שם - ואז. למדתי על עצמי המון. חוויתי המון. ממליצה מאוד!! המדיטציות שלו פעילות - של ריקוד / תנועה / צחוק / שקט יש שם הכל מכל, ואני ממש אהבתי להיות שם. ומאוד מאוד רוצה לחזור מתישהו, בתקווה שבפעם הבאה שאחזור יהיה לי כסף גם ללכת לקורסים שיש באשראם (אז העלות היתה 200 דולר לקורס של יומיים שלושה, וזה לא משהו שיכולתי להרשות לעצמי..)
יווו עדי.. חזרתי לקובץ שכתבתי פעם, ה
שלי שנגנז לו, ולא פתחתי את הקובץ כבר כמה שנים... לרגע הייתי שם לעוד רגע. תודה! ---- אז מה הסוד? / פונה 2005 אז מה הסוד שאלתי את עצמי הסוד... הסוד פה הוא החזרה לילדות משהו בלהיות מבוגר, אבל לשיר ולרקוד ולהחליף בני זוג ברחבה שמסודרת בעיגול ענק של יותר מחמישים אנשים חזרה לילדות לאותם משחקים ישנים ששיחקנו אז כאשר היינו כל כך תמימים ומאושרים משחקים של תנועות... בדיוק כמו בילדות נמסטה, וידיים על הלב, ולהחזיק ידיים ידיים על הכתפיים ולקפוץ, ולרקוד ולצחוק לצחוק ולצחוק ולהחליף זוגות ולשיר "כאן ועכשיו כל החלונות פתוחים כאן ועכשיו זה הזמן של חיי" [זה השיר של המדיטציה... הזכויות למפעילה...] ולהרגיש את האנרגיה השונה של אנשים שונים יש כאלו שממש נעים לחייך אליהם, לשיר איתם ויש כאלו... שממש לא וזה כל כך מדהים מדיטציה פשוט נהדרת מחברת כל כך הרבה אנרגיה באוויר. -------------------------- זו אחת המדיטציות שהייתי בהן
כל הזכויות שמורות @ דגנית

דגנית

New member
אתם מקבלים מיילים בנושא מודעות יומית?

הבוקר פתחתי את המייל שלי, וקיבלתי את המסר הבא.. מה אגיד לכם.. בהחלט צחקתי
"עבודה קשה משתלמת בעתיד. עצלנות משתלמת עכשיו" / סטיבן רייט וואלה... עצלנות משתלמת עכשיו
מה איתכם - עושים מה שצריך היום, או דוחים למחר
כמה נושאים לעבודה אפשר לייצר מהמשפט הזה

מתחדשת1

New member
אני קוראת עכשיו

את "הדבר היה ככה" של מאיר שלו.. נחמד מאוד, די הרבה אנקדוטות על חייו ועל החיים בא"י בתחילתה.. הספר ששינה את חיי הוא "הקורס בניסים", שאפשר להגיד ששינה את חיי ב 180 מעלות (ביחד עם הטיפול שהיתי בו באותה התקופה). והיה גם את "השמים שבתוכי" של אתי הילסום, שלא שינה את חיי אבל השפיע מאוד על דרך המחשבה ודי הסתדר עם התכנים של הקורס בניסים (המליצו לי על הספר הזה במהלך הקורס) ויש את "המחסום האחרון" שלדעתי היה הספר "הרוחני" הראשון שקראתי או אחד הראשונים שקראתי.. לא מזמן ניסיתי לקרוא אותו שוב ולא הצלחתי לסיים אותו, אבל כנראה בתקופה שקראתי אותו פעם ראשונה הוא פתח לי עולם חדש ולא מוכר.

למעלה