ספר השבוע

dairy milk

New member
../images/Emo63.gifספר השבוע../images/Emo70.gif ../images/Emo63.gif../images/Emo220.gif

למי שלא יודע, פינה זו שתפתח (בתקוה) מדי שבוע בשבוע ממש, תעסוק כל שבוע בספר אחר של ניל. יהיו פה שאלות, קושיות, חידות, הצעות ודברים מרגשים אחרים! שווה להקליק
והשבוע: **טרררררררררררם**
לעולם לא עולם
שאלות כלליות
מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע
מיהי הדמות השנואה עלייך בספר
מדוע
מה אתם חושבים על הכריכה של הספר
(מצורפת)
מי לדעתכם היא הדמות הרעה בספר
מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר
מי לדעתכם היא הדמות המעניינת ביותר בספר
שאלות ספציפיות
איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה
מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים
דלת או אנסטסיה
המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס
תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק
האנטר או קרופ וונדאמר
ארל'ס קורט או השוק עצמו
והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע,
עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10
בהצלחה

KremboQueen

New member
קול ^^

מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע? ריצ'ארד מייהו די חמוד. לא חושבת שיש דמות שאני אוהבת יותר מדי. מיהי הדמות השנואה עלייך בספר? מדוע? איסלינגטון, מרושע בצורה מעצבנת ): מה אתם חושבים על הכריכה של הספר? שזה ממש מזל שהפסקתי לקנות ספרים לפי העטיפה. מי לדעתכם היא הדמות הרעה בספר? קרופ וונדאמר רעים! מרושעים! פוי! מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר? אני לא ממש זוכרת, אבל נדמה לי שהאנטר ובכלל כל ההסתגלות של ריצ'ארד ללונדון של מטה מצחיקים. מי לדעתכם היא הדמות המעניינת ביותר בספר? האנטר וליידי דלת. איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה? קשה להחליט :S נדמה לי שבלונדון של מטה. מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים? אשת ביבים אולי... דלת או אנסטסיה? דלת, כי יצא להכיר אותה יותר. המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס? המרקיז
תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק? הגשר. נשמע קינקי למדי. האנטר או קרופ וונדאמר? האנטר. היא כוסית. ארל'ס קורט או השוק עצמו? השוק
נשמע כמו מקום ממש מעניין. והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע, עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10? 8. ממש הוציאו לה שם רע ;;

JustRain

New member
יאי

מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע? ריצ'ארד. הוא מגניב, ממש. מה אתם חושבים על הכריכה של הספר? (מצורפת) מלחיצה, אני לא יודעת עד כמה קשורה. מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר? ניל. שאלות ספציפיות איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה? איכשהו קיבלתי את ההרגשה שאנשי לונדון של מטה הם כמו חיות בר - סתם מנסים לשרוד, בלי תרבות או מוסר, ואילו לונדון של מעלה היא התרבות האנושית המתקדמת. נכון שהיא מוצגת בבוז, אבל מבחינתי היא עדיפה - אולי זו רק אני, אבל לא מתחשק לי לקום בבוקר ולשאול את עצמי "הממ, מעניין אם אקום בבוקר גם מחר?" חוץ מזה, יש הרגשה רצינית של אובדן שפיות בלונדון של מטה. אני האדם האחרון שיטיף כנגד שחרור מעצורים ו"התחרפנות", אבל יותר מדי עושה לי ממש רע. מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים ברור שאנשי ביבים! הם מגניבים ממש. דלת או אנסטסיה? למרות ההיכרות הקצרה, ממש אהבתי את אנסטסיה. המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס? ברור שהמרקיז! המלאך היה מעצבן, גם כדמות בספר, וגם מבחינה חוץ-סיפורית. מאד קלישאתי ולא קשור. לא אהבתי אותו משום בחינה. תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק? הגשר ממש מפחיד! אני מעדיפה את הנזירים, הם לפחות נחמדים. האנטר או קרופ וונדאמר? האנטר. לא אהבתי את קרופ וידידו החסון. ארל'ס קורט או השוק עצמו? איכשהו לא נראה לי שהשוק הוא מקום מתאים לצמחונים, בררנים באוכל ובעלי קיבה רגישה. והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע, עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10? האמת שהיא בכלל לא עצבנה אותי, אלא בידרה אותי.

../images/Emo98.gif

שאלות כלליות מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע? קרופ וונדמאר, כי הם מגניבים וממש נהנתי לקרוא אותם, הם נכתבו מעולה. וליידי דלת, כי היא אדירה ממש.
מיהי הדמות השנואה עלייך בספר? מדוע? איסלינגטון
מה אתם חושבים על הכריכה של הספר? (מצורפת) לא משהו. הכריכה של הגרסה הבריטית הרבה יותר טובה, וקשורה גם. אין לי מושג מה הקשר של זאת. מי לדעתכם היא הדמות הרעה בספר? בעיקרון איסלינגטון הוא הגורם של כל הרוע שם, אבל בתכלס, מר קרופ ומר ונדמאר הם הרשעים האולטימטיביים. והם גם מגניבים בטירוף.
מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר? וואי, האמת שקראתי אותו ממש מזמן ואני כבר זוכרת דברים באופן נורא כללי, אבל אני חושבת שריצ'ארד. בכלל הוא היה אדיר. מי לדעתכם היא הדמות המעניינת ביותר בספר? ליידי דלת או האנטר שאלות ספציפיות איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה? לונדון של מטה
בדיוק מהסיבות שנגה ציינה לשלילה. כל הכאוֹטיוּת של המקום הזה שבתה אותי, האווירה שם. מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים? דוברת עכברושים דלת או אנסטסיה? נחשו
המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס? המרקיז! איך שכחתי ממנו. הוא היה מעולה כל כך. במחשבה שניה אולי אפילו אתן לו את הכבוד של 'הדמות המעניינת ביותר'. תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק? אוף, זה קשה. אולי תחנת הנזירים, כי הגשר הוא שילוב של שני פחדים ממש גדולים שלי. האנטר או קרופ וונדאמר? קרופ וונדמאר ארל'ס קורט או השוק עצמו? ארל'ס קורט, נדמה לי. Mind the gap! (אני ממש רוצה חולצה כזאת) והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע, עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10? מאוד. לפחות 7 וחצי.

Susan Death

New member
ני רוצה אותו

קיבלנו אותו בהשאלה
שאלות כלליות מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע? האני הילדותית אוהבת את קרופ וונדמאר, פשוט כי הם מגניבים. אני אני, אוהבת את אולד ביילי, שיושב לו על הגג עם היונים. לא יודעת למה, לבי נלכד ע"י האיש הבודד שחי לו על הגגות, אבל נחלץ לערה כשבאמת צריך. מיהי הדמות השנואה עלייך בספר מדוע?איסלינגטון. תכלס, הוא די פתטי, ואני לא אוהבת דמויות פתטיות. מה אתם חושבים על הכריכה של הספר (מצורפת) לא אוהבת. האמריקאית יפה, אבל היו יותר יפות לספרי גימן. מי לדעתכם היא הדמות הרעה בספר? אם נכנסים לחפירו, אני חושבת שג'סקה, וכל שאר האנשים הרגילים בלונדון מעל, אבל זה רק אם נכנסים לחפירות, ולא כדאי, כי זה לא יגמר. אז איסלינגטון מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר? אני לא כ"כ זוכרת. קראתי מזמן...אני מניחה שריצ'רד היה מעשע, פשוט כי הוא בריטי
מי לדעתכם היא הדמות המעניינת ביותר בספר? האנטר, אני מניחה שאלות ספציפיות איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה? למעלה. אני מעדיפה סנובים נפוחים על מקום כזה מפחיד והזוי... מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים? אנשי ביבים זה אלה שמוצאים את הגופה של המרקיז? (קראתי באנגלית) אם כן, דוברת עכברושים. דלת או אנסטסיה? דלת המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס? המרקיז, ללא ספק תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק? אומג! הגשר! הוא כזה מפחיד! האנטר או קרופ וונדאמר? ק&ו, בהחלט ארל'ס קורט או השוק עצמו? השוק עצמו והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע, עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10? מאוד...הייתי נותנת לה בסביבות ה-8

Spirite

New member
Nice

שאלות כלליות... מיהי הדמות האהובה עלייך בספר? מדוע? Mr. Croup. funny, sophisticated, delightfully vicious מיהי הדמות השנואה עלייך בספר? מדוע? Jessica, because she´s really annoying מה אתם חושבים על הכריכה של הספר (מצורפת) I loved it very much. It´s very inspiring. מי לדעתכם היא הדמות הרעה בספר? Well, Islington. I was quite surprised to find that out when I first read the book. מי לדעתכם היא הדמות המצחיקה ביותר בספר? Croup, Vandemar and Carabas מי לדעתכם היא הדמות המעניינת ביותר בספר? Almost all of them שאלות ספציפיות איפה הייתם רוצים לחיות, בלונדון של מעלה או בלונדון של מטה? In London Below, way more interesting מה הייתם מעדיפים להיות, דוברי עכברושים או אנשי ביבים? Rat spokesman דלת או אנסטסיה? Door המלאך איסילינגטון או המרקיז דה קאראבס? Carabas, obviously תחנת הנזירים השחורים או הגשר בדרך לשוק? Neither האנטר או קרופ וונדאמר? Croup & Vandemar ארל'ס קורט או השוק עצמו? Both והשאלה שכולכם ידעתם שתגיע, עד כמה ג'סיקה מעצבנת, מ1 עד 10? 9

למעלה