אני חדדשהההה

../images/Emo65.gif אני חדדשהההה ../images/Emo9.gif

בלע.. אמפ.. אני דסי, בת 13 - גרועה באנגלית ובכל זאת בדוברי אנגלית
חה חה חה.. אל תשאלו איך נכנסתי זה סיפור ארווךךך בכל אופן, מחר יש לי מבבחחןןןןן!!! והיום אין מצב שאני אוכל ללמוד *מתפגרת* רציתי לדעת אם אתם יכולים לעזור לי לתרגם את הקטע הזה (אני יודעת לתרגם אותו, אני פשוט צריכה את זה סופר מושלם): ההבדל בין הקטע "בלה בלה בלה" לבין הספר The Giver, הוא שבקטע, "שם" "שם" לוקחים יוזמה ופותחים חנות גילה, שתוכל לעזור לקהילה. בחנוטת הם מעסיקים אנשים חולים, מכורים לדברים שונים וחסרי בית, במטרה לספק להם מקום עבודה ובית חם. לעומת זאת, בספר קיימת השקפה אחרת של העולם, השקפה שאין במציאות הקיימת שאנחנו מכירים. שם "משחררים" (אומרים את זה רליס... לודעת איך כותבים
) כל אדם בכל גיל, שלא עומד בדרישות המתאימות לתנאיי המחייה של הקהילה. בעצם, בספר לא קיימ הערכה לחיי האדם ובקטע "בלה בלה בלה" מנסים לעזור לאדם במצוקה להתגבר על קשייו. תודה רבההההההההה למי שיעזזווררר ליייי!! ואני חייבת את זה עד היום בעררבבב
אז פליזזזזזז תמהרו

Arana

Active member
מנהל
ממתי לומדים למבחן ביום האחרון?!

The difference between the _______ paragraph/scene/passage and the book "The Giver" is that in the passage (name)(name) take initiative and open up a regular store that could aid the community. At that store they employ people who are ill, addicted to various things and homeless, for the sake of providing them with employment and a warm home. On the other hand, in the book there is a different view of the world, a view that does not exist in our known reality. There you release/liberate every person at every age that cannot meet the standards suitable for the community's living conditions. As a matter of fact, the book hold no appreciation for human lives, and in the ______ passage there is an attempt to help a person in distress to overcome his or her hadships.​
עכשיו ככה:
אל תקחי את מה שכתבתי כתורה מסיני - תעברי על זה עם ספלר ומילון.
יש פורום של לימודים ועוד - למרות שזה פורום אנגלית, בנושאים של שיעורי בית פורום לימודים מתאים יותר.

ממתי לומדים?

הייתה לי היום מתכונת באנגלית! ולא למדתי דקה אפילו! רק איך לכתוב מכתב רשמי! ואיך בכלל אפשר ללמוד למבחן באנגלית(אני מתכוון בכיתות הגבוהות)?

Arana

Active member
מנהל
תראה...

Angel אמרה שהיא גרועה באנגלית, אז מי שיודע שהוא גרוע במקצוע מסוים, צריך להתכונן זמן מספיק מראש, ולא להסתמך על גולשי פורום. וחוץ מזה, למבחן באנגלית אפשר בהחלט להתכונן - לחזור על מבני תחביר וכדומה. גם מי שדובר אנגלית ברמה גבוהה יכול להתבלבל (אם זו לא שפת אם) מכיוון שבדרך כלל המקורות שלנו ללימוד השפה (טלויזיה, סרטים) לא תמיד משתמשים בשפה תקנית, ואם מתרגלים לדבר בתחביר שגוי, זה יכול "להידבק". איך היתה המתכונת? Good, I presume?

אני מניח ומקווה שטוב

ההערכה שהמורה שלי נתנה לי לשנת הלימודים הזאת היא 96, ובמחבנים היה לי השנה רק ציון אחד נמוך מ-90, אז אני מניח שיהיה טוב. תודה ששאלת
נ.ב- כל מה שאני עושה שקשור לאנגלית הוא השתתפות בפורומים, תרגומים פה ושם, וכמובן קריאת ספרים באנגלית, ואני חייב לומר שזה בהחלט, במיוחד האחרון(הספרים), עוזר!

Arana

Active member
מנהל
ספרים (טובים וברמה) הם בהחלט

מקור טוב ללימוד אנגלית. רוב האנגלית שלי הגיעה מספרים.

../images/Emo65.gif ARANA

זה הדבר היחידה שצריך ללמוד אליו, וככה שיכולתי להסתדר גם בלעדיכם, זה פשוט כדי שיצא לי יותר טוב
*מקווה שהבנת* תודה בכל אופפןן

זה טוב שנותנים לכם מכתב רשמי

כבר בכיתות הנמוכות יותר כי תצטרכו את זה בתיכון. אני? אני בי"ב.

Eldad S

New member
../images/Emo45.gif עם שני תיקונים קטנטנים

של פליטות קולמוס בקטע הקודם, שתרגמה Arana: the book holds no appreciation (צריך להיות holds) ו- to overcome his or her hardships (צריך להיות hardships). יישר כוח, הילה!

Eldad S

New member
אכן, והתכוונתי לכתוב: שני

typos, אבל חששתי שזה לא יובן, אז בחרתי בביטוי העברי הכללי... וחוץ מזה - פורום חביב! אני מבקר מדי פעם - שיהיה לכולנו רק בכיף!

שעטנז

New member
חחחח כבר 5000 שנה זה עוד 3

ימים. LOL ד"א אין לי מושג מה היה לאחר אותם 3 ימים.

שעטנז

New member
באמת??? איך ואיפה../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

הקפצה, כמו שאומרים.

../images/Emo65.gif פורום 501

לך ל13 באפריל
וכדי לחסוך לך -> בקבלת פנים ואם התכוונת לאיפה אחר (
) בלחי

שעטנז

New member
אהההה אני זוכר משהו... לכזה חזרת

מהמלון, ופתאום אמא שלך הודיעה לך שאתם הולכים לקבלת פנים!! איזה כייף לך!!!!! *מקנא\מפרגן*

למעלה