ברוכים הבאים

M c F l y

New member
אעעעעע פורום למקפליייייייי אעעע

חברה שלי הביאה לי לינקקק אעע אני סוגדת לה:| סופסוף משהו נחוץץץץ :) הרבבהההה מזל טופיים :))

Shiri from the block

Active member
יאא מזל טוב לכם../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif ומזל טוב לשנינוש!!!!!!!!!!!!! אני בטוחה שתיהיי פה אחלה מנהלת כמו שאת בפורום בקסטריט../images/Emo99.gif בהצלחה לך בניהול../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifמזלט מקפלייי מגניבים../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif ובריטייםםםםםם../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif מזלטוב על הפורום../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif יש לכם את אחת המנהלות המדהימות בעולם../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

MiChElLe182

New member
יייאייי../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

יייייאיייי איזה כיף פורום למקפליי בתפוז... אני מקווה שזה לא הסוף של הפורום בהייד פארק i'm here 2 stay

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo187.gif../images/Emo174.gifOMM!!

סוף סוףףף, כמה חיכיתי לפורום הזה! מזל טוב

molipizza

New member
../images/Emo60.giffinally!!!!!!!!!

או בעברית-סופסוףףףףףףףף!! חחח אני בריגושיםםםםםםם מזל"ט!!! איZה כיףףף

היייי

יו סופסוף יש פורום למקפליי!!! איזה התרגשוותת חחחח אממ היי לכולם אני שי ואני אוהבת את מקפליי (זאת רק אני או שזה נשמע כמו משפט שאומרים בקבוצות תמיכה..."אנחנו אוהבים אותך שי") חחחח סתם סתםם... אממ טוב אז זהו... אה כן אני אוהבת במיוחחחד את הארי ודאגי אז הנה תמונה על הדרך של דאגי..

נופר36

New member
חעחעחע..

שיווווש איזה כיף שהצטרפת!!
סוף סוף יש פורום אה?..שנים אנחנו מדברות על זה שאין פורום! חיחי זייהו..תהניי
וכולם ביחד:''אנחנו אוהבים אותך שי!''

PunK RocK 1o1

New member
יו שחר!../images/Emo11.gif

זה כבר לא מצחיק! את מתשתלטת על תפוז!!
רק שאלה מי מחליט מי יהיה מנהל?

DesertRose7

New member
חיחיחי.. אני ממש ../images/Emo47.gif

או שלא!! ומי שמחליט זה ההנהלה של תפוז אנשים! מאחורי האתר הזה יושבים אנשים (מדהימים אם אפשר לציין) ועושים עבודה מעולה בדיוק היום הייתי עדה לאחת מהם *סגידה*

Miss Kitty

New member
חחחחח

אני? צפויה? נו, ומה חדש בזה?
חחח אבל תפוז באמת שולטים! במיוחד רינת.

למעלה