הופ הופ טרללה

abcd80

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo141.gif../images/Emo212.gif../images/Emo151.gif

Zoharrr

New member
תודה לכל הנשמות!../images/Emo140.gif

היה לי יומולדת מדהים מדהים! חגגתי ביום חמישי בפאב בת"א שנקרא "סאבליים",בהתחלה דאגתי כי הזמנתי 30 איש,וידעתי שיגיעיו פחות מ 15 וזה נורא ביאס אותי,אבל בסוף היה פשוט מעולה!!! היה מצחיק וכיף ומדהים ובכלל לא חשבתי על מי שלא בא! קיבלתי מהמשפחה מזוודת איפור, ומאלכס פסלון של פיה מדהימה שיושבת על חד קרן(זאת רק מתנה 1,את השניה הוא שכח ויביא לי מחר), ובעיקר קיבלתי ממנו הרבה הרבה יחס ואהבה וסופ"ש מדהים... מחר חוגגים עם המשפחה ואלכס בארוחת מלכים בפאפגיו בערזיאלי ונשבעתי לעצמי שאני לאנכנסת למאק D:

Zoharrr

New member
ולנושא הפורום,

הוכחה שהקרם מאט הזה הוא דיי חרטא... שימו לב לכמה שאני מבריקה. (ופוזלת)

Zoharrr

New member
תפסיקי להיות דלוקה על חבר שלי!!!

אני אספר לנועם!! את אמורה להגיד "זוהר
"

ToryMaster

New member
אבל עלייך אין לי מילים אפילו!

חוצמזה, שבכלל לא שמתי לב שאת מבריקה במיוחד, ובתמונה הזו הוא נראה יותר טוב!

Zoharrr

New member
כפרע ../images/Emo13.gif הוא תמיד נראה טוב,בגלל זה הוא שלי!

lady mika

New member
איזה חמודים אתם יחד!

השיער שלך כזה מפיל! ואני לא חושבת שאת מבריקה בצורה מוגזמת... האף והמצח שלך 'מאט' אז המטרה הושגה, לא?

Zoharrr

New member
האמת שבתמונה הזאת זה עוד סביר...

במהלך הערב כולי הייתי מבריקה ונוראית! ממש לא הועיל לי בשיט. בתמונה הזאת השיער שלי כ"כ לא מפיל...את צריכה לראות אותו בימים טובים..ץ (יום טוב=בלי אלכס שכל הזמן נוגע בו!!)

cherry 1

New member
יום הולדת שמייח, יום הולדת שמייחחחחח../images/Emo65.gif

יום הולדת לזורו (זה כינוי החיבה החדש שהמצאתי לך
), יום הולדת שמייחחחחחחחח!! מזל טוב יא חביבתי, מקווה שאת עושה חיים משוגעים ונהנית לך מחגיגות יום ההולדת, את אישיות מרתקת בהחלט, ססגונית וצבעונית (בלי קשר לאיפור) ומקווה שתמשיכי להיות כך. שאת ואלצ'קו תמשיכו לאהוב ולטפח את הזוגיות בינכם, אתם בהחלט נראים חמודים יחד! חיבוק מחץ!
צ'ריפה

k a k u l a

New member
זוהר, המון מזל טוב!!!../images/Emo77.gif

אני רואה שחודש יולי שולט פה בפורום

למעלה