היום, לפני 18 שנים בדיוק...

coldgirl

New member
../images/Emo65.gif היום, לפני 18 שנים בדיוק...

מחיר הביצים בארה"ב היה 1.00$!!! ידעתם את זה?! אה כן, וגם דני (דני שובבני 07) נולד
אז דני, המון המון מזל טוב, שתהיה לך יומולדת מקסימה ונפלאה! שיתגשמו כל משאלות ליבך, ושתחיה חיים מאושרים תמיד. תמשיך להיות ילדון מוכשר שכזה ושיום אחד עוד נראה איזה אלבום שלך באיזו חנות מוזיקה
ולסיום, שיר בחרוזים. דני, דני דני שובבני יום הולדת הוא חוגג היום, הוא כבר בן 18, זה איום!
כל כך גדול, רק אתמול היה בגודל של חרגול. השיר לא מתקדם לאן שרציתי, אז אסיים אותו עם המילה "ציפי".
מאי
(מצורפת תמונה של דני משפד עגבנייה
אל תהרוג אותי בבקשה
)

gray star

New member
דני מזל טוב!!!

יואו 18
איזה כיף לך דני... שלל חוויות עוצרות נשימה! בהצלחה במטרות!

Oyster Girl

New member
אדון מיצי הנכבד../images/Emo9.gif

אני מקווה שנהנת מאתמול ועד היום בחגיגות שלך, ובעצם בכל יום ב18 שנים האחרונות. תמשיך להנות מכל יום כאילו אין מחר כי הזמן עובר ואין בינתיים
אתה חבר מדהים וצלם מופלא, כיף לי להיות איתך, להקשיב לך ולעבוד איתך
. מחר יהיה יום כיף בנזונה, אתה תראה. מעניין אם תצליח לנחש מה אתה הולך לקבל ליומולדת
נשיקות וחיבוקים
מיכל (או לחילופין , מיצי
)

A t z a

New member
דנייייי../images/Emo65.gif../images/Emo80.gif

המון המון המוווווווון מזל טוב ליומולדת 18!! למרות שמיכל מסרה לך את האיחולים שלי כבר (אני מקווה),אני אחזור עליהם בקצרה: שיהיה לך יומולדת קסום ומושלם, מאחלת לך אינסוף איחולים טובים, ואתה צריך להיות גאה בעצמך,סופסוף אתה אדם אמיתי! כולנו פה גורים לא חוקיים(טוב,חלקינו...) ואתה איש! אז כל הכבוד! ומגניב! ומלחיץ קצת. אבל שיהיה בכיף
ממממממזזזזזזזלללללללללל טטטטטטטטוווווווובבבבבבבבבבבבבבב

Lady In Blues

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

../images/Emo2.gif תודה רבה רבה!

תודה לכולם! אתם חמודים נורא....
הברכה של מאי ממש מצחיקה
"ציפי"........
ומיצי........I LOVE U !

a d i 8

New member
דנייייייי

מזל טובבבבבבבב
וואי מאי הרגת אותי עם השיר! דברי איתי.לאן נעלמת?

A t z a

New member
חתולי, מה קשור את ומאי?../images/Emo12.gif../images/Emo80.gif

מה זה, כל הפורום מכיר
?

a d i 8

New member
חחחחחחחח את צוחקת מיקו??

אני ומאי מכירות כבר מלא זמן אבל לא דיברנו שנה[אממרמזאממ]

coldgirl

New member
../images/Emo65.gif אני ועדי מכירות...

עוד שהפרטיזנים לחמו ביערות!! סתם, קצת אחרי ועדי, לא נעלמתי, אני הייתי פה כל הזמן

למעלה