חדשות וארועים

Mycroft

New member
מאמר ראשון ../images/Emo124.gif

הוספתי מאמר ראשון בשם "מי ומי בטלוויזיה הבריטית" לקטגוריית המאמרים. במאמר יהיו קטעי ביוגרפיה קצרים על אנשים מרכזיים בטלוויזיה הבריטית. כרגע הוא מכיל רק 5 אנשים, אבל זו רק ההתחלה...
אני מקווה להרחיב אותו כך שיכיל מידע על כמה שיותר שחקנים, ואתם מוזמנים לשלוח לי פרטים נוספים שראוי להזכיר או מידע על שחקנים נוספים. אם יש לכם רעיונות לעוד מאמרים, אתם מוזמנים לשלוח גם.

Fish in the sea

New member
שוב אני מציק

לפני שבוע הצקתי פה בשאלה לאן נעלם לואי. אז היום הוא חוזר ולא סתם חוזר,הוא יוצא לחפש אהבה. לכל מי שלא מכיר,רצוי שיתחיל להכיר. ערוץ 8, שעה 23:00 לא להחמיץ.

Mycroft

New member
ערוץ חדש בבריטניה

החל מיום שני יעלה ערוץ חדש ברשת "סקאי" בשם CNX ששייך לחברת "טרנר", הבעלים של CNN ו-Cartoon Networks. הערוץ מיועד בעיקר לבנים, והוא יכיל סדרות אקשן, הרפתקאה ואנימה.

Mycroft

New member
אני לא חושב ככה...

זה פשוט התאור שלו. ככה רשת סקאי מתארת אותו.

Mycroft

New member
../images/Emo65.gif חדשות וארועים ../images/Emo65.gif

אתם מוזמנים לשלוח הצעות להוספת ארועים ללוח ארועים של הפורום, מכיוון שכרגע הוא די ריק
... בנוסף, השרשור הזה מיועד לחדשות ועדכונים בתחום הטלוויזיה הבריטית בארץ (כמו תוכניות חדשות שמגיעות) ובבריטניה (ערוצים חדשים למשל). אפשר גם לכתוב חדשות כלליות, כמו למשל: היום יתקימו באתר הקהילות של ה-BBC צ´אטים עם מנחת התוכנית Liquid News בין השעות 20.00 - 22.00 (שעון ישראל), צ´אט שקשור לתוכנית Doctor Who בין 21.00 - 23.00 וצ´אט עם עורכת התוכנית What not to wear בין 21.00 - 21.45. לפרטים נוספים

Mycroft

New member
היום ישדר ערוץ 1

את הפרק הראשון בסדרת הטבע "כוכב הלכת הכחול". לכבוד זה, הוספתי מידע על דייויד אטנברו למאמר (כי הוא הקריין של הסדרה). בנוסף, הוספתי מידע על השחקנית קרולין קוונטין (מאדי מגלן מג´ונתן קריק).

Mycroft

New member
../images/Emo26.gif יום שני הגדול ../images/Emo36.gif

היום פריים ישדר שתי תוכניות מומלצות במיוחד: בשעה 21:30 המלון של פולטי - העונה הראשונה מהתחלה. בשעה 22:00 פרקים חדשים של דיאל ופסקו. ולצופי YES: מחר ישודר ביס+ בשעה 21:55 הסרט "בוב ורוז" בכיכובו של אלן דיוויס, הלא הוא ג´ונתן קריק
.

Mycroft

New member
תיקון

השעות הן: 20:30 למלון של פולטי ו-21:00 לדיאל ופסקו

Mycroft

New member
המאמר עודכן

ומכיל מידע על עוד 3 אנשים. אם יש לכם מידע או בקשות להוסיף עוד אנשים, שרשרו כאן.

למעלה